
Zin in een echt feestje? The Jolly Beggars treden op in Haestinge
SINT-MAARTENSDIJK - Stichting The Jolly Beggars organiseert in Haestinge: A Hundred Thousand welcomes to You again. Na jaren zijn ze weer terug in Haestinge!
De van oorsprong uit Tholen afkomstige band, The Jolly Beggars, komt op 12 maart in Sint-Maartensdijk! De aanvang is om 15.00 uur en de toegang is gratis. “Eind vorig jaar hebben ze een geweldig try-out verzorgd, waarbij iedereen laaiend enthousiast was. 12 maart zullen de charismatische Dirk de Vreugd, Lead zang en Tin whistles Freek Smits Snarenwonder Multi muzikant en geluidsman, op trekzak Jan Foeke Kikstra hun stinkende best doen om u te vermaken. Met bekende en minder bekende Jigs, Ballads en reels.
Er is Iers bier en Irish stew (een typisch stoofpotje) te koop aan de bar.
Voor meer info www.haestinge.com of facebook @DorpshuisHaestinge
Meer uit Tholen
SCHERPENISSE/SINT-ANNALAND - De Provincie Zeeland start woensdag met asfaltwerkzaamheden op twee plekken. Fietsers en automobilisten moeten rekening houden met afsluitingen op de Oude Zeedijk in Sint-Annaland en op het fietspad bij de Poortvlietsedijk in Scherpenisse. De werkzaamheden duren een paar dagen en kunnen zorgen voor hinder in het verkeer.
7 minuten geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 3 mei allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 23 van de derde klasse en speelronde 20 van de vierde en vijfde klasse.
3 uur geledenTHOLEN - De Provincie Zeeland voert vanaf vandaag tot en met donderdag werkzaamheden uit aan de parallelweg van de Postweg (N286) in Tholen. De weg is in beide richtingen volledig afgesloten. Tankstation Deehoeve is tijdens de werkzaamheden bereikbaar, maar de carpoolplaats en de landbouwweg niet. Fietsers en het landbouwverkeer worden omgeleid via de Eeweg.
7 uur geledenTHOLEN - In het wandelpark bij de Vossemeersepoort is zondagavond de Dodenherdenking gehouden. Tijdens de plechtigheid stonden inwoners, jongeren, veteranen en internationale gasten in stilte stil bij de slachtoffers van oorlog en geweld. Burgemeester Marleen Sijbers hield een toespraak.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK/THOLEN - De buitenzwembaden De Spetter in Tholen en Haestinge in Sint-Maartensdijk gaan vanmiddag eindelijk open. Bezoekers kunnen vanaf 13.00 uur terecht voor een frisse duik op Bevrijdingsdag.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Aan de Grote Nol bij Sint-Annaland is zaterdag een nieuw oorlogsmonument onthuld ter nagedachtenis aan drie Britse militairen die tachtig jaar geleden omkwamen tijdens een Duitse overval. Zestien familieleden van de omgekomen soldaten waren aanwezig bij de plechtigheid.
2 dagen geledenTHOLEN - Concordia Tholen viert haar 140-jarig bestaan met meerdere optredens in het kader van dit jubileum. Van vrijdag 16 tot zaterdag 17 mei vindt er een muziekmarathon plaats waarbij er geprobeerd wordt om 24 uur lang aan één stuk door muziek wordt gespeeld.
3 dagen geleden