Zin in een echt feestje? The Jolly Beggars treden op in Haestinge
SINT-MAARTENSDIJK - Stichting The Jolly Beggars organiseert in Haestinge: A Hundred Thousand welcomes to You again. Na jaren zijn ze weer terug in Haestinge!
De van oorsprong uit Tholen afkomstige band, The Jolly Beggars, komt op 12 maart in Sint-Maartensdijk! De aanvang is om 15.00 uur en de toegang is gratis. “Eind vorig jaar hebben ze een geweldig try-out verzorgd, waarbij iedereen laaiend enthousiast was. 12 maart zullen de charismatische Dirk de Vreugd, Lead zang en Tin whistles Freek Smits Snarenwonder Multi muzikant en geluidsman, op trekzak Jan Foeke Kikstra hun stinkende best doen om u te vermaken. Met bekende en minder bekende Jigs, Ballads en reels.
Er is Iers bier en Irish stew (een typisch stoofpotje) te koop aan de bar.
Voor meer info www.haestinge.com of facebook @DorpshuisHaestinge
Meer uit Tholen
SINT ANNALAND - De politie heeft vrijdagmiddag een grote dumping van drugslabonderdelen aangetroffen rond een onverharde landweg aan de Molendijk. De brandweer heeft ter plekke metingen uitgevoerd om vast te stellen om wat voor materialen het ging.
5 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 9: GroenLinks Tholen.
5 uur geledenTHOLEN - Leerlingen van zes basisscholen in de gemeente Tholen gaan op vrijdag 20 maart pannenkoeken bakken voor senioren. Onder het motto 'Jong bakt voor oud' bakken zij pannenkoeken voor opa's, oma's en andere ouderen uit de buurt.
8 uur geledenTHOLEN - Inwoners met betaalachterstanden wachten vaak te lang voordat ze hulp vragen. Om hen eerder te kunnen ondersteunen, is de gemeente Tholen dit jaar lid geworden van de Nederlandse Vereniging van Volkskredieten (NVVK). Zo kunnen inwoners op tijd hulp krijgen voordat ze dieper in de problemen raken.
23 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 8: PvdA Tholen.
1 dag geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 7: Forum voor Democratie Tholen.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - De nieuwe woonwijk Vroonstede II in Sint-Annaland krijgt straatnamen die verwijzen naar historische scheepstypen, zoals de Schoener, de Aak en de Blazer. De namen zijn een knipoog naar de maritieme geschiedenis in Zeeland.
1 dag geleden