Zevende plek voor 470-zeilsters Zegers/Berkhout in Miami
MIAMI (ANP) - Het Nederlandse 470-duo Afrodite Zegers/Lobke Berkhout heeft de wereldbeker in Miami afgesloten op de zevende plaats. Het olympische zeilkoppel begon als zesde aan de medalrace, maar kon de sprong naar het podium niet maken. Mede door een haperende start kwamen Zegers en Berkhout in de finale niet verder dan de negende plek.
Het tweetal van Oranje had in de beginfase last van een Franse boot, die even 'vastzat' aan de Nederlandse boot. "Echt jammer van de medalrace", liet Zegers weten. "We hebben wel vaker dat we iets te risicovol of te agressief aan de finale beginnen en dan kan het mis gaan. Zo ook nu. Maar we weten dat het ook heel goed kan gaan, dus moeten even kijken hoe we dit oplossen."
Zegers en Berkhout keken niettemin tevreden terug op een nuttige week. "De communicatie gaat veel beter, de snelheid is veel beter en we hebben echt grote stappen gemaakt in de winter. Dus voor ons was dit een mooi trainingsevenement."
Zegers en Berkhout nemen half maart deel aan de WK in Palma de Mallorca.
Meer uit Sport
DEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.
5 uur geledenZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.
10 uur geledenMARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.
10 uur geledenARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiƫrs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeƫn en curling krijgen juist meer geld.
1 dag geledenWAREGEM (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen op haar naam geschreven. De 34-jarige Zwitserse van Movistar won na 129 kilometer in een sprint van de Nederlandse rensters Demi Vollering en Lieke Nooijen.
1 dag geledenWAREGEM (ANP) - De Italiaan Filippo Ganna heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen gewonnen. De renner van Ineos Grenadiers haalde vlak voor de finish in Waregem de Belgische favoriet Wout van Aert in, die een solo net niet kon afmaken.
1 dag geledenANTWERPEN (ANP) - Tweevoudig olympisch kampioen Remco Evenepoel rijdt zondag voor het eerst de Ronde van Vlaanderen. Dat heeft de 26-jarige wielrenner bekendgemaakt via sociale media na aanhoudende geruchten, die hij steeds ontkende. De Belg voegt zich bij een sterk deelnemersveld met onder anderen titelhouder Tadej Pogacar en drievoudig winnaar Mathieu van der Poel.
1 dag geleden