
Zevende plek voor 470-zeilsters Zegers/Berkhout in Miami
MIAMI (ANP) - Het Nederlandse 470-duo Afrodite Zegers/Lobke Berkhout heeft de wereldbeker in Miami afgesloten op de zevende plaats. Het olympische zeilkoppel begon als zesde aan de medalrace, maar kon de sprong naar het podium niet maken. Mede door een haperende start kwamen Zegers en Berkhout in de finale niet verder dan de negende plek.
Het tweetal van Oranje had in de beginfase last van een Franse boot, die even 'vastzat' aan de Nederlandse boot. "Echt jammer van de medalrace", liet Zegers weten. "We hebben wel vaker dat we iets te risicovol of te agressief aan de finale beginnen en dan kan het mis gaan. Zo ook nu. Maar we weten dat het ook heel goed kan gaan, dus moeten even kijken hoe we dit oplossen."
Zegers en Berkhout keken niettemin tevreden terug op een nuttige week. "De communicatie gaat veel beter, de snelheid is veel beter en we hebben echt grote stappen gemaakt in de winter. Dus voor ons was dit een mooi trainingsevenement."
Zegers en Berkhout nemen half maart deel aan de WK in Palma de Mallorca.
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP) - Carlos Alcaraz staat in de halve eindstrijd van de US Open. De als tweede geplaatste Spanjaard versloeg de Tsjech Jiri Lehecka in de kwartfinale: 6-4 6-2 6-4.
1 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennisster Jessica Pegula heeft als eerste de halve finales bereikt op de US Open. De als vierde geplaatste Amerikaanse was in de kwartfinale te sterk voor Barbora Krejcikova uit Tsjechië: 6-3 6-3.
3 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft in een verklaring op de eigen website afstand genomen van racisme, haat en bedreigingen die spelers soms online ontvangen. De club doet dat nadat voetballers ook afgelopen zondag na een nederlaag tegen AZ (0-1) weer berichten met verwerpelijke teksten en verwensingen hadden ontvangen. "NAC is van ons allemaal. Emoties horen bij voetbal, maar als club stellen wij duidelijke grenzen", meldt de club. "Wij accepteren dit onder geen enkel beding en zullen actie tegen personen ondernemen zodra ze zijn geïdentificeerd."
5 uur geledenNEW YORK (ANP) - De Amerikaanse tennisster Amanda Anisimova heeft de kwartfinales bereikt van de US Open. De 24-jarige nummer 8 van de plaatsingslijst op het grandslamtoernooi van New York rekende in de vierde ronde overtuigend af met de Braziliaanse Beatriz Haddad Maia. Ze gunde haar tegenstander drie games: 6-0 6-3.
14 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Jannik Sinner heeft zonder moeite de kwartfinales van de US Open bereikt. De 24-jarige Italiaan versloeg in de achtste finale Aleksandr Boeblik uit Kazachstan in drie sets: 6-1 6-1 6-1.
18 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennisster Naomi Osaka is door naar de kwartfinale van de US Open. Osaka versloeg de Amerikaanse Coco Gauff in de achtste finales. Het werd 6-3 6-2.
1 dag geledenNEW YORK (ANP) - Tennisster Iga Swiatek heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De Poolse nummer 2 van de wereld versloeg de Russische Ekaterina Alexandrova in de achtste finales. Swiatek was in twee sets te sterk voor Alexandrova: 6-3 6-1.
1 dag geleden