Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zes onderscheidingen tijdens Thoolse Lintjesregen

Zes onderscheidingen tijdens Thoolse Lintjesregen

THOLEN - Tholen heeft er zes Leden in de Orde van Oranje Nassau bij. Burgemeester Marleen Sijbers bracht dinsdagochtend een bezoek aan zes Tholenaren die totaal verrast waren.

Mevrouw W.C.J. Boer-van Oudenaarde uit Tholen was een van de gelukkigen. Sinds 1992 is ze vrijwilliger bij De Zonnebloem, afdeling Tholen-Oud-Vossemeer. Tussen 1999  en 2010 was ze vrijwilliger bij de Ichthuskerk Tholen. Ook is ze collectant voor de Nederlandse Brandwonden Stichting

De heer A.J.M. Timmermans Oud-Vossemeer werd ook benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Sinds 1982 is hij actief in het bestuur van Volleybalvereniging AVC ‘87. Ook is hij scheidsrechter van de Nederlandse Volleybal Bond (NeVoBo).

De heer A. Steenpoorte uit Poortvliet krijgt nog bezoek van de burgemeester. Van 1972 tot 1989 was hij bestuurslid van en vrijwilliger bij de IJsclub Scherpenisse, van 1987 tot 2008 was hij lid van de kerkenraad van en vrijwilliger bij de Hervormde Gemeente Scherpenisse. Tussen 1993 en 2002 bestuurslid van de Groen van Prinstererschool te Scherpenisse en sinds 2009 mantelzorger voor zijn echtgenote.
De heer M.C. Elenbaas uit Sint-Annaland kreeg het lintje  benoemd voor zijn werk als vrijwilliger bij de Voetbalvereniging W.H.S. te Sint-Annaland, de Koninklijke Fanfare Accelerando te Sint-Annaland, stichting Sinterklaas in Sint-Annaland, de Stichting Vrienden van Siem te Sint-Annaland en woonzorglocatie van de Stichting Sjaloom Zorg te Dirksland. Tevens is hij vrijwilliger bij de obs De Casembroot te Sint-Annaland.

De heer C. van ’t Hof uit Sint Philipsland werd ook benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Hij was bestuurslid en penningmeester van stichting Woord en Daad, comité Tholen, voorzitter van de SGP, plaatselijke kiesvereniging Sint Philipsland, bestuurslid van de SGP, gemeentelijke afdeling Tholen, raadslid van de gemeente Sint Philipsland, ondersteuner van zijn moeder en eerder ook van zijn schoonmoeder, bestuurslid en voorzitter van de SGP, plaatselijke kiesvereniging Tholen, vrijwilliger bij de Oud Gereformeerde Gemeente in Nederland, afdeling Sint Philipsland.

Mevrouw J.W. van Poortvliet-Aarnoudse uit Oud-Vossemeer kreeg het lintje voor haar werk als vrijwilliger bij De Schutse (landelijk en locatie Oud-Vossemeer) en als penningmeester van Stichting De Zeeuwse Parlevinker.

Meer uit Tholen

Pogingen tot inbraak in Noord-Brabant meer succesvol dan in de rest van Nederland

NOORD-BRABANT- Inbraakpogingen in Noord-Brabant zijn vaak meer succesvol dan elders in Nederland. Dit blijkt uit een onderzoek van vergelijkingssite en adviesplatform Independer. In 2025 slaagde 80,6 procent van de inbraakpogingen in Noord-Brabant, waarbij het inbrekers lukte om de woning binnen te dringen om iets buit te maken. Het gemiddelde slagingspercentage in Nederland is 79 procent.

57 minuten geleden
Aan de keukentafel met Jolanda en Jörgen Versteeg: ‘Wij vertellen met muziek over het leven van mensen’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

BERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Jolanda Bazen en Jörgen Versteeg van Luizter.

3 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Rit met oude trekkers in Oud-Vossemeer’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Lia Suurlant die de spotlight mocht vangen.

6 uur geleden
Historische Ambachtenroute maakt ambachtelijk verleden van Tholen zichtbaar

THOLEN- In het Praathuisje werd maandag 1 juni de Historische Ambachtenroute gelanceerd. Met de Historische Ambachtenroute wordt het ambachtelijk verleden van Tholen weer zichtbaar in etalages en op locaties in de binnenstad. Wethouder Moerland gaf samen met initiatiefnemer Paul Deurloo een toelichting bij het startpunt van de route. 

23 uur geleden
De Haven- en Vestingdagen Tholen: Dit moet je weten over de zaterdag

THOLEN - Waar kan ik parkeren? Hoe werkt het met consumptiemunten? En waar vind ik een toilet? Het zijn vragen die bezoekers van de Haven- en Vestingdagen Tholen zich zomaar af kunnen vragen. Gelukkig heeft Stichting Tholen Sterk aan vrijwel alles gedacht. Hieronder vind je een overzicht van de belangrijkste praktische informatie.

1 dag geleden
Honderden leerlingen van basisscholen duiken vandaag in middeleeuws Tholen

THOLEN - Op vrijdag 5 juni krijgen ruim 680 leerlingen uit de gemeente Tholen een bijzondere les buiten het klaslokaal. Tijdens de Haven- en Vestingdagen duiken zij in de geschiedenis van Tholen-stad. De educatieve dag laat kinderen uit groep 7 en 8 de middeleeuwen op een interactieve manier beleven.

2 dagen geleden
Van veilingzaal naar digitaal: Alvantho opent veilingseizoen met eerste online verkoop

SINT-ANNALAND - Het was even wennen donderdagmorgen bij de opening van het veilingseizoen bij Alvantho. De kopers zaten niet met hun handen aan de knoppen, maar met laptop en headset klaar. De enige aardappelveiling van Nederland is namelijk overgestapt op digitaal veilen. Dat gebeurt in samenwerking met Veiling Zaltbommel, dat haar klok- en veilingsysteem beschikbaar stelt aan de veiling van Sint-Annaland. Volgens directeur Anton Geluk is het digitaal veilen een succes te noemen.

2 dagen geleden