Zes onderscheidingen tijdens Thoolse Lintjesregen
THOLEN - Tholen heeft er zes Leden in de Orde van Oranje Nassau bij. Burgemeester Marleen Sijbers bracht dinsdagochtend een bezoek aan zes Tholenaren die totaal verrast waren.
Mevrouw W.C.J. Boer-van Oudenaarde uit Tholen was een van de gelukkigen. Sinds 1992 is ze vrijwilliger bij De Zonnebloem, afdeling Tholen-Oud-Vossemeer. Tussen 1999 en 2010 was ze vrijwilliger bij de Ichthuskerk Tholen. Ook is ze collectant voor de Nederlandse Brandwonden Stichting
De heer A.J.M. Timmermans Oud-Vossemeer werd ook benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Sinds 1982 is hij actief in het bestuur van Volleybalvereniging AVC ‘87. Ook is hij scheidsrechter van de Nederlandse Volleybal Bond (NeVoBo).
De heer A. Steenpoorte uit Poortvliet krijgt nog bezoek van de burgemeester. Van 1972 tot 1989 was hij bestuurslid van en vrijwilliger bij de IJsclub Scherpenisse, van 1987 tot 2008 was hij lid van de kerkenraad van en vrijwilliger bij de Hervormde Gemeente Scherpenisse. Tussen 1993 en 2002 bestuurslid van de Groen van Prinstererschool te Scherpenisse en sinds 2009 mantelzorger voor zijn echtgenote.
De heer M.C. Elenbaas uit Sint-Annaland kreeg het lintje benoemd voor zijn werk als vrijwilliger bij de Voetbalvereniging W.H.S. te Sint-Annaland, de Koninklijke Fanfare Accelerando te Sint-Annaland, stichting Sinterklaas in Sint-Annaland, de Stichting Vrienden van Siem te Sint-Annaland en woonzorglocatie van de Stichting Sjaloom Zorg te Dirksland. Tevens is hij vrijwilliger bij de obs De Casembroot te Sint-Annaland.
De heer C. van ’t Hof uit Sint Philipsland werd ook benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Hij was bestuurslid en penningmeester van stichting Woord en Daad, comité Tholen, voorzitter van de SGP, plaatselijke kiesvereniging Sint Philipsland, bestuurslid van de SGP, gemeentelijke afdeling Tholen, raadslid van de gemeente Sint Philipsland, ondersteuner van zijn moeder en eerder ook van zijn schoonmoeder, bestuurslid en voorzitter van de SGP, plaatselijke kiesvereniging Tholen, vrijwilliger bij de Oud Gereformeerde Gemeente in Nederland, afdeling Sint Philipsland.
Mevrouw J.W. van Poortvliet-Aarnoudse uit Oud-Vossemeer kreeg het lintje voor haar werk als vrijwilliger bij De Schutse (landelijk en locatie Oud-Vossemeer) en als penningmeester van Stichting De Zeeuwse Parlevinker.
Meer uit Tholen
THOLEN - De tekorten aan personeel in de zorg en techniek in Zeeland nemen de komende jaren verder toe. Dat blijkt uit een nieuwe analyse van UWV, waarin de cijfers van het vierde kwartaal van 2024 zijn gecombineerd met de arbeidsmarktprognose tot 2030 van het Researchcentrum voor Onderwijs en Arbeidsmarkt (ROA).
3 uur geledenGRÔÔT PESÔÔT - Vrijwilligers van carnavalsvereniging De Vlôôientrappers gaan dit weekend weer het carnavalskrantje huis-aan-huis bezorgen. Op sociale media deelt de vereniging alvast een foto van een pallet vol stapels kranten, die zaterdag worden verspreid.
1 dag geledenTHOLEN - GroenLinks en de Partij van de Arbeid in Tholen doen dit jaar niet samen mee aan de gemeenteraadsverkiezingen. De samenwerking is uit elkaar gevallen na onenigheid over de kandidatenlijst. Acht jaar geleden was Tholen een van de eerste gemeenten in Zeeland waar beide partijen gezamenlijk op het stembiljet stonden.
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER - Woningcorporatie Stadlander heeft een nieuwe datum vastgesteld voor de inloopavond over de sloop van acht woningen in de Bou Kooijmanstraat in Oud-Vossemeer. De bijeenkomst is nu op maandagavond 19 januari in dorpshuis De Vossenkuil.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Een medewerker van Schutse Zorg Tholen is geschorst vanwege signalen van seksueel grensoverschrijdend gedrag bij twee bewoners. Dit bevestigt Tonja Nortier, strategisch adviseur bij de zorgorganisatie, aan het Reformatorisch Dagblad.
2 dagen geledenTHOLEN - De prijzen voor benzine en diesel zijn sinds de jaarwisseling verder gestegen. Na de accijnsverhoging per 1 januari liepen de brandstofprijzen in korte tijd opnieuw op.
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER - De datum voor de wielerronde van Oud-Vossemeer is bekend: het wielerspektakel vindt plaats op zaterdag 14 maart. Dat maakte het wielercomité deze week bekend. Het dorp maakt zich op voor alweer de 77e editie van dit volksfeest.
3 dagen geleden