Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zenderbaas Stenders steunt overname Radio Veronica

Zenderbaas Stenders steunt overname Radio Veronica

HILVERSUM (ANP) - Zenderbaas Rob Stenders van Radio Veronica steunt de verkoop van zijn zender aan Mediahuis. Hij begrijpt dat hierdoor de kans op een FM-frequentie voor het station wordt vergroot. "Alle manieren om Veronica zoveel mogelijk kans te geven op een FM-frequentie zijn voor mij legitiem", laat Stenders desgevraagd weten. "Dit zou wel eens de beste manier kunnen zijn."

Maandag werd bekend dat Radio Veronica is verkocht aan Mediahuis. Talpa Network, het moederbedrijf van Radio Veronica, Radio 10, Radio 538 en Sky Radio, liet weten dat die beslissing te maken heeft met de aanstaande veiling van de FM-frequenties. Aanbieders van commerciële radio mogen maximaal nog maar drie frequenties hebben, wat betekent dat Talpa in ieder geval een van de huidige vier vergunningen zal kwijtraken.

Stenders heeft sinds 2020 samen met Caroline Brouwer, indertijd ook zijn collega bij NPO Radio 2, de leiding over Radio Veronica. Zijn toekomst is nu onzeker. Volgens Talpa ligt het "zeker in de lijn der verwachtingen" dat Stenders kan blijven. "De komende periode wordt de overeenkomst gefinaliseerd. Tot die tijd blijft Radio Veronica onder de vlag van Talpa Network en zijn er nog geen concrete veranderingen."

Ook voor het andere personeel van de radiozender is er onzekerheid. Talpa liet eerder al weten de gevolgen van de verkoop voor het personeel te onderzoeken en een adviesaanvraag te gaan doen bij de ondernemingsraad.

Meer uit Financieel

Hogere productie muntgeld eurozone door toetreding Bulgarije

FRANKFURT (ANP/DPA) - De productie van muntgeld in de eurozone zal volgend jaar stijgen, vooral door de toetreding van Bulgarije tot de muntunie op 1 januari. De Europese Centrale Bank (ECB) heeft voor volgend jaar goedkeuring gegeven voor de productie van muntgeld met een totale waarde van ongeveer 2,4 miljard euro.

1 uur geleden
Intel zakt op Wall Street na bericht over staken test door Nvidia

NEW YORK (ANP) - Chipconcern Intel was woensdag bij opening een van de verliezers op Wall Street, na een bericht dat branchegenoot Nvidia een test heeft stopgezet om Intels productieproces te gebruiken voor het maken van geavanceerde chips.

2 uur geleden
Zorgverzekeraars rond met de ziekenhuizen, overstappiek verwacht

DEN HAAG (ANP) - De grote zorgverzekeraars hebben hun contracten zo goed als rond met de ziekenhuizen voor de zorg in 2026. Dat laten de verzekeraars weten. Van de grote vier had VGZ als eerste afspraken gemaakt en daar kwamen deze week Menzis en Zilveren Kruis bij. Alleen CZ laat weten nog met negen ziekenhuizen in gesprek te zijn, maar dat dat voor verzekerden geen gevolgen heeft.

2 uur geleden
Boeren Oekraïne vrezen afname voedselexport na aanvallen havens

KYIV (ANP/RTR) - De voedselexport van Oekraïne heeft last van de onlangs opgeschroefde aanvallen van Rusland op Oekraïense havens. De Oekraïense boerenbond UAC vreest dat de aanvallen kunnen leiden tot een grote afname van de handel.

3 uur geleden
Europese beurzen sluiten licht lager in verkorte kerstsessie

AMSTERDAM (ANP) - De Europese beurzen zijn woensdag overwegend licht lager gesloten op de verkorte handelssessie voor kerst. Beleggers deden het rustig aan en pakten wat winst, terwijl er weinig richtinggevend nieuws was om te verwerken.

3 uur geleden
Financiële verwevenheid met buitenland groter ondanks spanningen

AMSTERDAM (ANP) - De omvang van de financiële relaties tussen Nederland en het buitenland is dit jaar verder gegroeid, ondanks de wereldwijde geopolitieke spanningen. Dat constateert De Nederlandsche Bank (DNB) op basis van de derdekwartaalcijfers over het bedrag dat Nederland in het buitenland heeft geïnvesteerd en uitgeleend. Andersom zijn er ook flinke investeringen van buitenlandse bedrijven in Nederland.

4 uur geleden
Pluimveesector: kalkoenen schaars met kerst door vogelgriep

DEN HAAG (ANP) - Kalkoenen voor het kerstdiner zijn dit jaar schaars door de uitbraken van vogelgriep. Dat komt vooral omdat veel Duitse kalkoenhouderijen, waar de meeste van onze kalkoenen vandaan komen, zijn geruimd.

4 uur geleden