Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zenderbaas Stenders steunt overname Radio Veronica

Zenderbaas Stenders steunt overname Radio Veronica

HILVERSUM (ANP) - Zenderbaas Rob Stenders van Radio Veronica steunt de verkoop van zijn zender aan Mediahuis. Hij begrijpt dat hierdoor de kans op een FM-frequentie voor het station wordt vergroot. "Alle manieren om Veronica zoveel mogelijk kans te geven op een FM-frequentie zijn voor mij legitiem", laat Stenders desgevraagd weten. "Dit zou wel eens de beste manier kunnen zijn."

Maandag werd bekend dat Radio Veronica is verkocht aan Mediahuis. Talpa Network, het moederbedrijf van Radio Veronica, Radio 10, Radio 538 en Sky Radio, liet weten dat die beslissing te maken heeft met de aanstaande veiling van de FM-frequenties. Aanbieders van commerciƫle radio mogen maximaal nog maar drie frequenties hebben, wat betekent dat Talpa in ieder geval een van de huidige vier vergunningen zal kwijtraken.

Stenders heeft sinds 2020 samen met Caroline Brouwer, indertijd ook zijn collega bij NPO Radio 2, de leiding over Radio Veronica. Zijn toekomst is nu onzeker. Volgens Talpa ligt het "zeker in de lijn der verwachtingen" dat Stenders kan blijven. "De komende periode wordt de overeenkomst gefinaliseerd. Tot die tijd blijft Radio Veronica onder de vlag van Talpa Network en zijn er nog geen concrete veranderingen."

Ook voor het andere personeel van de radiozender is er onzekerheid. Talpa liet eerder al weten de gevolgen van de verkoop voor het personeel te onderzoeken en een adviesaanvraag te gaan doen bij de ondernemingsraad.

Meer uit Financieel

Dieselprijs nadert de 2,70 euro per liter

EINDHOVEN (ANP) - De prijzen aan de pomp in Nederland zijn zaterdag verder omhooggegaan door de aanhoudende oorlog in het Midden-Oosten. De gemiddelde adviesprijs voor een liter diesel nadert inmiddels de 2,70 euro, blijkt uit gegevens van consumentencollectief UnitedConsumers.

49 minuten geleden
Bloomberg: Iran begeleidde Indiase tanker door Straat van Hormuz

NEW DELHI (ANP) - De Iraanse marine heeft vorige week een Indiase tanker met vloeibaar petroleumgas door de Straat van Hormuz begeleid. Dit gebeurde via een vooraf goedgekeurde route na diplomatiek overleg met de Indiase overheid. Dit meldt persbureau Bloomberg op basis van een anonieme officier aan boord van het schip.

2 uur geleden
Krant: Brussel wil geen haast bij aanvullen gasvoorraden

BRUSSEL (ANP/RTR) - De Europese Commissie heeft EU-lidstaten opgeroepen om hun doelstellingen voor gasvoorraden te verlagen en niet te haasten met het aanvullen van hun uitgeputte reserves. Dat zou de vraag naar gas wat kunnen temperen nu brandstof erg duur is door de Iranoorlog, meldt de Financial Times zaterdag.

3 uur geleden
Netflix rekent op miljoenen kijkers met livestream comeback BTS

LOS GATOS (ANP/BLOOMBERG) - Netflix verwacht zaterdag wereldwijd miljoenen kijkers te trekken met een grootschalige livestream rond de comeback van de populaire K-popgroep BTS. Het evenement, de eerste show van de groep in jaren, past in de strategie van het Amerikaanse bedrijf om sterker in te zetten op live-evenementen.

5 uur geleden
United Airlines schrapt vluchten om flink gestegen brandstofprijs

CHICAGO (ANP/DPA/BELGA/RTR) - United Airlines schrapt veel vluchten die door de flinke stijging van de brandstofprijzen onrendabel zijn geworden. Op korte termijn wil de Amerikaanse luchtvaartmaatschappij zijn capaciteit met ongeveer 5 procent verminderen, heeft topman Scott Kirby aangekondigd.

5 uur geleden
Jury: Musk misleidde aandeelhouders Twitter met tweets

SAN FRANCISCO (ANP) - Met zijn kritische tweets over het bedrijf Twitter dupeerde Elon Musk in 2022 opzettelijk de aandeelhouders van het sociale medium. Dat oordeelde een jury vrijdag in een rechtbank in San Francisco.

13 uur geleden
VS schorten sancties op Iraanse olie op

WASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten heffen tijdelijk sancties op voor Iraanse olie die momenteel al wordt verscheept. Het Amerikaanse ministerie van Financiƫn heeft laten weten dat de verkoop en levering van olie en olieproducten die zich voor vrijdag op schepen bevonden, tot 19 april zijn toegestaan.

13 uur geleden