Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zeldzame nederlaag Celtic na nieuw wangedrag fans

Zeldzame nederlaag Celtic na nieuw wangedrag fans

PAISLEY (ANP) - Celtic heeft na een ongeslagen reeks van 38 wedstrijden weer eens verloren in de Schotse voetbalcompetitie. St. Mirren was in eigen stadion met 2-0 te sterk voor de landskampioen en koploper uit Glasgow, door doelpunten van Mark O'Hara en Jonah Ayunga. De laatste competitienederlaag van Celtic was bijna een jaar geleden.

Fans van de Schotse topclub hadden voor de wedstrijd wederom een eerbetoon aan de overleden Britse koningin Elizabeth verstoord. Tijdens een minuut applaus zongen de uitfans er constant doorheen, waarbij een deel zong "klap in je handen als je de koninklijke familie haat". Die tekst stond ook op een spandoek van de Celtic-fans, nadat iets vergelijkbaars eerder deze week al was gebeurd in de Champions League tegen Shakhtar Donetsk. Daar is de Europese voetbalbond UEFA een onderzoek naar gestart.

Ondanks de zeldzame nederlaag heeft Celtic nog wel een voorsprong van 2 punten op Rangers FC, de club van trainer Giovanni van Bronckhorst, en 6 punten op St. Mirren. Rangers won zaterdag met 2-1 van Dundee United.

Meer uit Voetbal

Olympique Lyon en Aston Villa naar achtste finale Europa League

BERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.

7 minuten geleden
Aftrap van FC Utrecht uitgesteld na problemen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.

8 minuten geleden
Dolend Feyenoord boekt tegen Graz eerste zege sinds december

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.

31 minuten geleden
Feyenoord klopt Sturm Graz en houdt kleine kans op tussenronde

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Europa League nog een kleine kans om de tussenronde te bereiken. Het elftal van trainer Robin van Persie won in De Kuip met 3-0 van Sturm Graz. Feyenoord kwam daarmee op 6 punten na zeven wedstrijden.

32 minuten geleden
FIFA-baas: Trump reikt wereldbeker uit na finale WK voetbal

DAVOS (ANP/DPA) - De Amerikaanse president Donald Trump zal deze zomer de wereldbeker uitreiken aan de wereldkampioen na de finale van het WK voetbal. Dat zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens een paneldiscussie over het WK op het World Economic Forum in Davos.

5 uur geleden
FC Barcelona maand zonder geblesseerde Pedri

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is middenvelder Pedri een maand kwijt. De Spaanse international heeft een hamstringblessure opgelopen in de wedstrijd van woensdag tegen Slavia Praag in de Champions League.

7 uur geleden
Real Madrid weer voetbalclub met meeste inkomsten

LONDEN (ANP/AFP) - Real Madrid voert evenals vorig jaar de wereldranglijst aan van voetbalclubs met de meeste inkomsten. Bij de Spaanse voetbalclub kwam vorig seizoen bijna 1,2 miljard euro binnen, ondanks dat de club geen grote prijs won. FC Barcelona klom op de jaarlijks door Deloitte gepubliceerde Money League naar de tweede plaats met 975 miljoen euro, terwijl Bayern München de derde plaats inneemt met 861 miljoen euro.

11 uur geleden