Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zeiler Bos geeft hoop op medalrace Olympische Spelen niet op

Zeiler Bos geeft hoop op medalrace Olympische Spelen niet op

MARSEILLE (ANP) - Zeiler Duko Bos heeft de hoop nog niet opgegeven om zich te plaatsen voor de medalrace in de Ilca 7-klasse, voorheen bekend als de Laser-klasse. De olympische debutant klom naar de vijftiende plaats, maar heeft een klassering in de top tien nodig voor de afsluitende wedstrijd van dinsdag. "Ik moet morgen wel even flink aan de bak om daarin te komen", zei Bos.

Bos kwam zondag in zijn eerste race tot een knappe vierde plek, maar kwam er met een 28e plaats in zijn tweede wedstrijd niet aan te pas. "Met mijn eerste race was ik natuurlijk erg tevreden. Die gaf me ook het gevoel dat ik weer in de competitie zat. Alleen in de tweede race viel het gewoon echt niet op zijn plek", bekende Bos na afloop. "We moeten nog even uitzoeken wat de reden was dat het niet goed ging."

Hoewel de 29-jarige Nederlander zichtbaar baalde van zijn afsluitende wedstrijd van zondag, zette hij toch snel de knop om. "Het zit heel dicht bij elkaar, dus het is prima mogelijk. Gewoon twee goeie potten morgen."

"Ik weet nog niet wat het weerbericht is, maar morgen is weer een nieuwe dag. Het is hier elke dag anders, dus het zegt niet zoveel wat ik vandaag heb gevaren. Ik wil morgen gewoon weer een betere dag laten zien. Hopelijk lukt het dan", aldus Bos.

Meer uit Sport

Evenepoel bezorgt Gold Race-directeur Van Vliet gedroomd afscheid

BERG EN TERBLIJT (ANP) - Koersdirecteur Leo van Vliet beleefde met de zege van topfavoriet Remco Evenepoel in de zestigste Amstel Gold Race zijn gedroomde afscheid. "Dit is de topfavoriet en hij wint. Een mooier afscheid had ik me niet kunnen wensen", blikte de oud-wielrenner terug bij de finish in Berg en Terblijt.

19 uur geleden
Ook tweede helft van bekerfinale begint later door vuurwerk

ROTTERDAM (ANP) - Ook de tweede helft van de bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie moest de aftrap uitstellen nadat fans van de club uit Nijmegen veel vuurwerk hadden afgestoken. De finale begon al vijf minuten later in De Kuip omdat beide doelen niet zichtbaar waren door de vele rook die fakkels van supporters van AZ veroorzaakten.

19 uur geleden
Evenepoel neemt revanche en wint 60e editie Amstel Gold Race

BERG EN TERBLIJT (ANP) - De Belg Remco Evenepoel heeft zijn favorietenrol waargemaakt en voor de eerste keer de Amstel Gold Race gewonnen. De tweevoudig olympisch kampioen klopte titelverdediger Mattias Skjelmose in de sprint van de zestigste editie van de enige Nederlandse wielerklassieker.

21 uur geleden
Chinese robot loopt halve marathon veel sneller dan de mens

BEIJING (ANP/AFP) - Een Chinese robot heeft de halve marathon van Beijing gelopen in een tijd van 50 minuten en 26 seconden, ruim sneller dan het wereldrecord bij de mannen, dat met 57.20 minuten in handen is van de Oegandees Jacob Kiplimo.

22 uur geleden
Winnares Blasi zou Gold Race eigenlijk niet rijden

BERG EN TERBLIJT (ANP) - De Spaanse winnares Paula Blasi hoorde pas op het laatste moment dat ze de Amstel Gold Race mocht rijden door afmeldingen van teamgenoten. Al ver voor de finale was ze gelost, maar samen met Marianne Vos slaagde de wielrenster van UAE Team ADQ erin de achterstand op de groep met favorieten te dichten. "Toen rustte ik even vijf minuten uit en besloot ik ervoor te gaan", zei de 23-jarige Blasi.

23 uur geleden
Topfavoriete Vollering zag plan van ploeg mislukken in Gold Race

BERG EN TERBLIJT (ANP) - Topfavoriete Demi Vollering zag het plan van haar ploeg mislukken in de Amstel Gold Race. Het Franse FDJ United - SUEZ wilde de koers al vroeg zwaar maken voor de kopvrouw, maar dat zorgde ervoor dat Vollering al ver voor de finale alleen kwam te zitten en zelf de aanvallen van andere favorieten moest pareren. Zo lukte het de later teruggevallen Nienke Vinke en de uiteindelijke winnares Paula Blasi om op zo'n 25 kilometer van de finish een beslissend gat te slaan met de als derde gefinishte Europees kampioen.

23 uur geleden
Shelton verslaat Cobolli in finale van tennistoernooi München

MÜNCHEN (ANP) - De Amerikaanse tennisser Ben Shelton heeft zijn tweede titel van het jaar veroverd. De mondiale nummer 6 was in de finale van het tennistoernooi van München met 6-2 7-5 te sterk voor de Italiaan Flavio Cobolli.

23 uur geleden