Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zeiler Bos geeft hoop op medalrace Olympische Spelen niet op

Zeiler Bos geeft hoop op medalrace Olympische Spelen niet op

MARSEILLE (ANP) - Zeiler Duko Bos heeft de hoop nog niet opgegeven om zich te plaatsen voor de medalrace in de Ilca 7-klasse, voorheen bekend als de Laser-klasse. De olympische debutant klom naar de vijftiende plaats, maar heeft een klassering in de top tien nodig voor de afsluitende wedstrijd van dinsdag. "Ik moet morgen wel even flink aan de bak om daarin te komen", zei Bos.

Bos kwam zondag in zijn eerste race tot een knappe vierde plek, maar kwam er met een 28e plaats in zijn tweede wedstrijd niet aan te pas. "Met mijn eerste race was ik natuurlijk erg tevreden. Die gaf me ook het gevoel dat ik weer in de competitie zat. Alleen in de tweede race viel het gewoon echt niet op zijn plek", bekende Bos na afloop. "We moeten nog even uitzoeken wat de reden was dat het niet goed ging."

Hoewel de 29-jarige Nederlander zichtbaar baalde van zijn afsluitende wedstrijd van zondag, zette hij toch snel de knop om. "Het zit heel dicht bij elkaar, dus het is prima mogelijk. Gewoon twee goeie potten morgen."

"Ik weet nog niet wat het weerbericht is, maar morgen is weer een nieuwe dag. Het is hier elke dag anders, dus het zegt niet zoveel wat ik vandaag heb gevaren. Ik wil morgen gewoon weer een betere dag laten zien. Hopelijk lukt het dan", aldus Bos.

Meer uit Sport

Red Bull bevestigt Hadjar als coureur naast Verstappen in 2026

ABU DHABI (ANP) - Formule 1-team Red Bull Racing heeft Isack Hadjar bevestigd als de nieuwe teamgenoot van Max Verstappen in 2026. De 21-jarige Frans-Algerijnse autocoureur vervangt de Japanner Yuki Tsunoda, die wel als testrijder verbonden blijft aan het team.

1 uur geleden
Motorcrosser Herlings na zestien jaar weg bij KTM-team

MATTIGHOFEN (ANP) - Vijfvoudig wereldkampioen motorcross Jeffrey Herlings vertrekt bij Red Bull KTM Factory Racing. Op de website van het MXGP-team wordt de 31-jarige Brabander uitgezwaaid met mooie woorden.

2 uur geleden
Giro d'Italia voor het eerst van start in Bulgarije

ROME (ANP/AFP) - De Giro d'Italia start komend jaar in Bulgarije, waar de eerste drie etappes worden gereden. Dat meldt de organisatie RCS. Het is voor het eerst dat de wielerronde in het Oost-Europese land begint. Sinds 2010 zijn er zeven starts in het buitenland geweest.

23 uur geleden
Red Bull betuigt spijt en betreurt dreigementen aan Antonelli

DOHA (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull betuigt spijt voor de opmerkingen die door topadviseur Helmut Marko zijn gemaakt over Mercedes-rijder Kimi Antonelli na de door Max Verstappen gewonnen Grote Prijs van Qatar.

1 dag geleden
Italiaanse tennislegende Pietrangeli (92) overleden

BOLOGNA (ANP/BELGA) - De Italiaanse tennislegende Nicola Pietrangeli is op 92-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Italiaanse tennisfederatie FITP.

1 dag geleden
Wielrenner Van Aert start deze winter in acht veldritten

DEN BOSCH (ANP/BELGA) - Wielrenner Wout van Aert doet dit seizoen mee aan acht wedstrijden in het veldrijden. Dat meldt zijn ploeg Visma - Lease a Bike maandag.

1 dag geleden
Na 15 jaar weer ontknoping Formule 1 met meer dan twee coureurs

LUSAIL (ANP) - De Formule 1 krijgt een ontknoping waarin drie coureurs in de laatste grand prix van het jaar gaan uitmaken wie de kampioen wordt. Dat zijn regerend kampioen Max Verstappen (Red Bull), de huidige WK-leider Lando Norris (McLaren) en Oscar Piastri (McLaren).

1 dag geleden