Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zeiler Bos geeft hoop op medalrace Olympische Spelen niet op

Zeiler Bos geeft hoop op medalrace Olympische Spelen niet op

MARSEILLE (ANP) - Zeiler Duko Bos heeft de hoop nog niet opgegeven om zich te plaatsen voor de medalrace in de Ilca 7-klasse, voorheen bekend als de Laser-klasse. De olympische debutant klom naar de vijftiende plaats, maar heeft een klassering in de top tien nodig voor de afsluitende wedstrijd van dinsdag. "Ik moet morgen wel even flink aan de bak om daarin te komen", zei Bos.

Bos kwam zondag in zijn eerste race tot een knappe vierde plek, maar kwam er met een 28e plaats in zijn tweede wedstrijd niet aan te pas. "Met mijn eerste race was ik natuurlijk erg tevreden. Die gaf me ook het gevoel dat ik weer in de competitie zat. Alleen in de tweede race viel het gewoon echt niet op zijn plek", bekende Bos na afloop. "We moeten nog even uitzoeken wat de reden was dat het niet goed ging."

Hoewel de 29-jarige Nederlander zichtbaar baalde van zijn afsluitende wedstrijd van zondag, zette hij toch snel de knop om. "Het zit heel dicht bij elkaar, dus het is prima mogelijk. Gewoon twee goeie potten morgen."

"Ik weet nog niet wat het weerbericht is, maar morgen is weer een nieuwe dag. Het is hier elke dag anders, dus het zegt niet zoveel wat ik vandaag heb gevaren. Ik wil morgen gewoon weer een betere dag laten zien. Hopelijk lukt het dan", aldus Bos.

Meer uit Sport

Verstappen meteen circuit op tijdens eerste F1-testdag in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen is als eerste het circuit opgegaan tijdens de eerste testdag van de Formule 1 in Bahrein. De viervoudig wereldkampioen komt woensdag de hele dag in actie, meldde zijn team Red Bull dinsdag.

6 minuten geleden
Als eerste geplaatste tennisser De Minaur door in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - De Australische tennisser Alex de Minaur heeft de tweede ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam bereikt. De nummer 1 van de plaatsingslijst was in twee sets te sterk voor Arthur Fils uit Frankrijk: 7-6 (3) 6-2.

11 uur geleden
TeamNL zakt in medailleklassement naar tiende plek, Noren leiden

MILAAN (ANP) - Nederland maakt bij de Olympische Spelen in Milaan nog net deel uit van de top 10 van beste landen. Na het goud en zilver voor langebaanschaatssters Jutta Leerdam en Femke Kok van maandag kwamen er dinsdag geen nieuwe medailles bij.

12 uur geleden
Nuis zorgt voor ontspanning bij olympisch debutant De Boo

MILAAN (ANP) - Jenning de Boo heeft in de dagen voor zijn olympische debuut in Milaan veel aan zijn 36-jarige ploeggenoot Kjeld Nuis. De drievoudig olympisch kampioen helpt de 22-jarige Groninger om het luchtig te houden. "Geer en Goor worden we genoemd", zegt De Boo. "Hij is Goor en ik ben Geer, denk ik."

14 uur geleden
Schaatsers vol bewondering over gouden race Leerdam op 1000 meter

MILAAN (ANP) - De schaatsers die woensdag de 1000 meter rijden, hebben vol bewondering gekeken naar het optreden van Jutta Leerdam op diezelfde afstand afgelopen maandag op de Olympische Spelen van Milaan. Leerdam schaatste in een olympisch record van 1.12,31 naar het goud.

14 uur geleden
Schuldbewuste Velzeboer weet niet wat er in haar hoofd omging

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer vond het na haar fatale val in de halve finale van de gemengde aflossing lastig aan te geven waar het precies misging. "Ik weet niet zo goed wat er in mijn hoofd omging. Ik kwam na een wissel wat klem te zitten en ik wilde weer snelheid gaan maken. Toen kwam ik met mijn punt in het ijs. Het was niet te voorspellen dat dit ging gebeuren. Het is gewoon klote", vertelde de kopvrouw van de Nederlandse ploeg in Milaan.

16 uur geleden
Griekspoor keert alleen terug in Davis Cup als zaken beter worden

ROTTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor (29) keert alleen terug in het Davis Cup-team als er bepaalde zaken bij de tennisbond veranderen. Dat zei de nummer 1 van Nederland in Ahoy na zijn overwinning in de eerste ronde op het ABN AMRO Open tegen Giovanni Mpetshi Perricard. "Als je de Davis Cup wilt winnen, dan moeten dingen beter", aldus Griekspoor. "Heel veel mensen in het Nederlandse tennis zijn het met me eens. Ik spreek het uit. Ik vang die kogels daarvoor graag op."

16 uur geleden