Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zege wielrenner Danny van Poppel in Gooikse Pijl

Zege wielrenner Danny van Poppel in Gooikse Pijl

GOOIK (ANP) - Danny van Poppel heeft voor het eerst na bijna twee jaar weer een wielerkoers gewonnen. De Nederlandse sprinter van de ploeg Circus-Wanty Gobert was zondag de beste in de Gooikse Pijl, een koers over 200 kilometer in en rond het Belgische Gooik.

Van Poppel was in de massasprint de Belg Gerben Thijssen en de Nederlander Arvid de Kleijn te snel af. De sprintende meute had in de laatste honderden meters twee vluchters - de Belgen Philippe Gilbert en Bert Van Lerberghe - achterhaald. Van Poppel volgt op de erelijst de Duitser Pascal Ackermann op.

"De laatste ronde was het echt een chaos", keek Van Poppel terug. "Ik wist dat er twee renners voorop waren maar pas in de laatste kilometer zag ik dat ze kort voor ons reden." De zege, zijn zestiende als beroepsrenner, deed hem deugd. "Ik heb een heel moeilijk jaar achter de rug met te veel ups and downs. De ploeg is achter me blijven staan. Dat heeft me goed gedaan. Ik wil me volgende week in de BinckBank Tour laten zien en daarna volgen de klassiekers."

Meer uit Sport

WK korfbal 2027 in 12 Nederlandse speelsteden, finale in Ahoy

ROTTERDAM (ANP) - Het wereldkampioenschap korfbal van 2027 vindt plaats in twaalf Nederlandse speelsteden verspreid over het land. Dat maakte de organisatie bekend tijdens een bijeenkomst in Ahoy Rotterdam bij de finale van de Korfbal League.

4 uur geleden
Tennisser Cobolli ten koste van Zverev naar finale München

MÜNCHEN (ANP) - Titelverdediger Alexander Zverev is er niet in geslaagd om voor de tweede keer op rij de finale van het tennistoernooi van München te halen. De als eerste geplaatste Duitser verloor in de halve finales met 3-6 3-6 van de Italiaan Flavio Cobolli, de mondiale nummer 16.

5 uur geleden
Peet helpt korfballers DVO aan eerste landstitel in de zaal

ROTTERDAM (ANP) - De korfballers van DVO uit Bennekom hebben voor het eerst de Nederlandse titel in de zaal veroverd. De ploeg van coaches Jeroen van Brakel en Reinier Rense was in een zenuwslopende finale van de Korfbal League nipt te sterk voor Fortuna uit Delft. In een uitverkochte zaal met 11.000 supporters werd het in Ahoy 31-30. Rosalie Peet maakte in de laatste minuut de beslissende score voor DVO.

5 uur geleden
Turnster Sanne Wevers werkt aan comeback met oog op WK Rotterdam

DUIVEN (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) werkt aan een comeback en focust zich op de wereldkampioenschappen in eigen land. Dat meldt Wevers in een interview met de NOS.

14 uur geleden
Dopingautoriteit onderzoekt tennisster Vondrousova na missen test

LAUSANNE (ANP/RTR) - De dopingautoriteit ITIA is een onderzoek gestart naar de Tsjechische tennisster Marketa Vondrousova. De voormalige winnares van Wimbledon zou in december vorig jaar een dopingtest bij haar huis hebben geweigerd. In afwachting van het onderzoek geldt geen voorlopige schorsing, meldt ITIA.

1 dag geleden
Judoka Van Lieshout verrast zichzelf met snelle EK-zege

TBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.

1 dag geleden
Handbalster Polman kondigt afscheid van de topsport aan

BOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.

1 dag geleden