Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zege Schippers op 100 meter bij Gouden Spike in Leiden

Zege Schippers op 100 meter bij Gouden Spike in Leiden

LEIDEN (ANP) - Dafne Schippers heeft bij het atletiekevenement de Gouden Spike in Leiden de 100 meter gewonnen. De Utrechtse sprintster zegevierde in een tijd van 11,47 seconden. De Britse Kristal Awuah eindigde als tweede in 11,59. Lianne van Krieken en Kadene Vassell liepen de derde tijd: 11,98.

Schippers kon door aanhoudende rugklachten deze zomer niet haar uitgestippelde programma volledig afwerken. Mede daardoor moest de tweevoudig wereldkampioene op de 200 meter kiezen voor een aantal andere wedstrijden, op een wat lager niveau.

Schippers deed afgelopen donderdag ook al mee aan de 100 meter op de Wageningse Track Meeting. "Er is een zakelijk belang waar je rekening mee moet houden", liet haar manager Derek Schippers in de Volkskrant weten. Schippers zou volgens de krant het risico lopen dat ze gekort wordt door haar sponsor omdat ze te weinig wedstrijden heeft gelopen dit seizoen.

Schippers won twee weken geleden tijdens wedstrijden voor de Continental Tour Gold in Polen de 100 meter in een tijd van 11,29.

Meer uit Sport

Button ziet wel wat in duo Verstappen en Russell bij Mercedes

LONDEN (ANP) - Jenson Button zou graag zien dat Max Verstappen en George Russell volgend jaar een team vormen bij Mercedes. Dat zei de wereldkampioen van 2009 op de Britse Radio X, waarin hij inging op de geruchten dat Verstappen aan een overstap naar Mercedes werkt.

39 minuten geleden
Wielrenner Healy kan veroveren gele trui in Tour amper bevatten

PUY DE SANCY (ANP) - Wielrenner Ben Healy kan amper bevatten dat hij na zijn eerdere ritwinst in de zesde etappe van de Tour de France de gele leiderstrui had veroverd na rit 10. "Het is echt ongelooflijk. Hoeveel renners krijgen de kans om geel te dragen? Nu is het allebei gelukt, echt te gek", zei de 24-jarige Ier van EF Education First - EasyPost.

3 uur geleden
Yates wint eerste bergrit in Tour voor Arensman, Healy pakt geel

PUY DE SANCY (ANP) - Wielrenner Simon Yates heeft de tiende etappe van de Tour de France gewonnen. De 32-jarige Brit van Visma - Lease a Bike hield na de eerste echte bergrit over ruim 165 kilometer net de Nederlander Thymen Arensman achter zich op Puy de Sancy. De Ier Ben Healy nam de gele leiderstrui over van Tadej Pogacar.

4 uur geleden
Tourpeloton begonnen aan eerste echte bergrit

ENNEZAT (ANP) - De renners in de Tour de France zijn begonnen aan de tiende etappe, de eerste echte bergrit van de 112e editie. Het peloton trekt op de Franse feestdag quatorze juillet het Centraal Massief in en rijdt over ruim 165 kilometer van Ennezat naar Puy de Sancy. Op de route liggen een beklimming van de derde categorie en zeven van de tweede categorie.

9 uur geleden
Wielrenner Van den Berg stapt af in Tour de France

ENNEZAT (ANP) - Wielrenner Marijn van den Berg gaat maandag in de Tour de France niet van start voor de tiende etappe. De 25-jarige Nederlander heeft te veel last van de gevolgen van een valpartij in de openingsrit.

11 uur geleden
Kickboksers Rigters en Ben Saddik tegenover elkaar op Glory

ROTTERDAM (ANP) - Kickboksers Levi Rigters en Jamal Ben Saddik nemen het zaterdag 23 augustus in Ahoy in Rotterdam tegen elkaar op. Dat meldt kickboksorganisatie Glory.

11 uur geleden
Tennisster Lamens klimt op wereldranglijst naar 61e plaats

LONDEN (ANP) - Tennisster Suzan Lamens is op de wereldranglijst acht plaatsen gestegen. De 26-jarige Nederlandse neemt nu de 61e positie in. Ze stond nog niet eerder zo hoog. Lamens strandde op het zojuist afgesloten Wimbledon in de tweede ronde.

13 uur geleden