Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zeeuwse redders helpen in Limburg

Zeeuwse redders helpen in Limburg

Leden van de reddingsbrigades van Middelburg en Goes hebben vorige week hulp verleend in het overstromingsgebied in Limburg. Halsoverkop reisden redders van de Middelburgse Van Dixhoornbrigade en hun collega’s uit Goes in de nacht van woensdag op donderdag af naar Limburg. ‘Waar brigades, als dat mogelijk is, 24 uur van tevoren horen dat ze mogelijk ingezet worden, en dus hun materiaal in orde kunnen maken, was daar nu geen tijd voor’, laat de Middelburgse brigade namens de twee Zeeuwse teams weten. ‘Binnen twintig minuten veranderde het vooralarm naar een daadwerkelijk inzetalarm. Zowel de Goese als Middelburgse brigade kon gelukkig snel genoeg mensen op de been krijgen, zodat in het holst van de nacht twee ploegen van vier personen met twee boten naar Limburg gingen.’ De redders hebben onder mee in Valkenburg mensen geëvacueerd, samen met andere hulpverleners en mensen van onder meer Defensie.

Vrijdag konden ze huiswaarts keren. ‘Uiteraard blijven we beschikbaar voor bijstand. De situatie is nu “normaal”, maar de brigades zijn 365 dagen per jaar, 24 uur per dag beschikbaar.’

Meer uit Beveland

Voorlopig geen nieuwe stakingen op het spoor: vakbonden leggen eindbod NS voor aan leden

De vakbonden FNV, CNV en VVMC schorten hun acties en stakingen bij de Nederlandse Spoorwegen voorlopig op. Ze leggen het nieuwe eindbod van de NS voor een cao aan hun leden voor. Daarmee komt er tijdelijk rust op het spoor, na weken van onenigheid en acties.

2 uur geleden
Forza Nederlands Kampioen bij Acro D-mix

BEVELAND - Sybren Koole en Evy van As hebben gouden medailles gewonnen bij de bondsfinale Acrogym DE op zaterdag 14 juni. 

11 uur geleden
Kinderburgemeester presenteert kunstproject

KORTGENE - Kinderburgemeester Valentijn de la Chambre heeft vrijdag samen met kunstenares Bianca van Duyn een presentatie gegeven op basisscholen De Kamperschouw en De Vliete. Ze vertelden daar over het kunstwerk De Komma van Kortgene.

1 dag geleden
Bermbrand bij Nisse

NISSE - De brandweer is maandagavond uitgerukt voor een bermbrand aan de Zwaakweg bij Nisse.

1 dag geleden
Gaslek en onwelwording in Goes

GOES - De brandweer is vrijdagmiddag uitgerukt voor een gaslek aan de Van Goghstraat in Goes. Tijdens hun inzet verleenden de brandweerlieden ook hulp bij een medisch incident.

1 dag geleden
Spinselmot verandert Hollandse Hoeve in spookbos

GOES - Wie de afgelopen weken door de Hollandse Hoeve fietste of wandelde, is het vast niet ontgaan: zo'n vijfentwintig bomen zijn volledig ingepakt met witte webben. Dat is het werk van de spinselmot, ook wel stippelmot genoemd. 

1 dag geleden
Burgemeester op bezoek bij eeuwling in Colijnsplaat

COLIJNSPLAAT - De heer B. de Loof uit Colijnsplaat viert maandag 16 juni zijn 100e verjaardag. Ter gelegenheid van deze bijzondere mijlpaal bracht burgemeester Meeuwisse die ochtend een felicitatiebezoek aan hem. 

2 dagen geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!