Zeeuwse Fietsvierdaagse vanuit Goes gaat van start
GOES - Hij gaat door: dinsdag (25 juli) begint de 34e Zeeuwse Fietsvierdaagse vanuit Goes.
Van dinsdag 25 tot en met vrijdag 28 juli wordt voor de 34e keer de Zeeuwse Fietsvierdaagse georganiseerd met tochten van 25, 40 of 60 kilometer door Noord- en Zuid-Beveland. Start en finish zijn bij sportcentrum Omnium, aan de Zwembadweg in Goes.
De routes gaan elke dag vanuit Goes naar een bepaalde windstreek en zijn, naast op papier, ook met pijlen aangegeven. De controleposten zijn op plaatsen waar gerust en eventueel wat te eten of te drinken kan worden genuttigd. Onderweg is er voor pechgevallen hulp mogelijk van Profile Goes en ook is er EHBO beschikbaar.
De route van 25 kilometer is ook geschikt voor scootmobielen. Iedere dag kan er gestart worden van 8.30 tot 13.00 uur en melden kan tot 17.00 uur. Iedereen die drie of vier dagen meefietst krijgt een herinneringsmedaille. Daginschrijving is ook mogelijk. Zie ook de website www.fietsvierdaagsezeeland.nl voor meer informatie.
Meer uit Beveland
GOES - Wie in zijn gezin of omgeving te maken heeft met verslaving, weet hoe ingrijpend dat kan zijn. Dat ontdekte ook Karin, die de afgelopen jaren geconfronteerd werd met verslaving binnen haar gezin. "Op een gegeven moment besefte ik dat niet alleen mijn zoon hulp nodig had, maar ikzelf ook," ze. Door contact met andere naasten voelde ze zich eindelijk gehoord en begrepen.
3 uur geledenBORSELE - De gemeente Borsele heeft besloten twee nieuwe kunstwerken aan te kopen: De man van de overkant van kunstenares Jeannette Ephraim en Droog-veer van Betsy de Jonge. In totaal wordt hiervoor 51.000 euro uitgetrokken.
6 uur geleden's GRAVENPOLDER - Op donderdag 6 november vindt in 's-Gravenpolder de jaarlijkse herdenking van de Slag om de Schelde plaats.
10 uur geledenGOES - Op woensdag 5 november wordt het nieuwe Integraal Kindcentrum (IKC) De Wingerd officieel geopend aan de Hilleweg 3 in Goes. Wethouder Stan Meulblok verricht om 11.45 uur de openingshandeling. Het kindcentrum is een samenwerking tussen basisschool De Wingerd en kinderopvangorganisatie Gloed, en biedt opvang en onderwijs aan kinderen van 0 tot 13 jaar.
1 dag geledenGOES - Heb jij het al gehoord? Op zaterdag 22 november komt Sinterklaas weer aan in Goes! De goedheiligman meert rond 13.00 uur aan in de stadshaven, waar hij op de historische kade feestelijk wordt verwelkomd door de Kinderburgemeester. Daarna trekt de Sint samen met zijn vrolijke Pieten, muziek en héél veel pepernoten door de binnenstad.
1 dag geleden"Op het moment dat alles onzeker is, geef ik mensen duidelijkheid; dat is wat ze het meest nodig hebben." Fabian Franse (46) uit Kloetinge werkt sinds 2007 als Salvagecoördinator in Zuidwest-Nederland. Wanneer de brandweer uitrukt naar een brand, begint voor bewoners of ondernemers vaak een lange nasleep. Nog vóór de verzekeraar arriveert, biedt Franse als Salvagecoördinator eerste hulp en helpt hij gedupeerden hun situatie weer op orde te krijgen.
1 dag geledenGOES - In de nacht van maandag op dinsdag is er brand uitgebroken bij muziekwinkel Bax in Goes. De brand ontstond rond 00.15 uur in een heftruck binnen het pand aan de Olympiastraat.
1 dag geleden