
Zeeuws Woongenot behaalt Keurmerk Veiligvoedsel
MIDDELBURG - Op 20 mei 2022 is het certificaat uitgereikt voor het behalen van het Keurmerk Veiligvoedsel.nl voor de woonvorm bij Zeeuws Woongenot. Dit gebeurde tijdens een feestelijke uitreiking bij Villa Rittenborgh van Zeeuws Woongenot te Middelburg. De heer Gert-Jan Hemmers, directeur van Stichting Veiligvoedsel.nl, heeft tijdens deze feestelijke uitreiking het certificaat overhandigt aan mevrouw Hennie Altena, teamleidster bedrijfsvoering bij Zeeuws Woongenot.
Met het Keurmerk Veiligvoedsel.nl toont Zeeuws Woongenot aan dat zij voldoen aan de waren wettelijke eisen omtrent hygiëne en voedselveiligheid. Om in aanmerking te komen voor het Keurmerk Veiligvoedsel.nl dient een organisatie een 7,5 of hoger te scoren tijdens de keuring.Na een toetsing op bijna 250 onderdelen, behaalde Zeeuws Woongenot een 9,14, waarmee het keurmerk ruimschoots is behaald! Tevens behaalt Zeeuws Woongenot, Villa Rittenborgh met dit bijzonder hoge eindcijfer de hoogste score van Zeeland.
Zeeuws Woongenot
Het Zeeuws Woongenot is een initiatief van Ronald de Feijter en Jacqueline de Winter. De jarenlange ervaring van Jacqueline in de zorg en de perfectie van Ronald hebben ze gesterkt om te starten met een particuliere woonzorgvilla Villa Rittenborgh aan de J. V. Sprengerlaan in Middelburg. Deze luxe zorgvilla biedt wonen en genieten op hoog niveau in een bosachtige omgeving met een eigen grote tuin.
Het Keurmerk Veiligvoedsel.nl
Veilig voedsel is voor iedereen de eerste levensbehoefte. Stichting Veiligvoedsel.nl maakt zich sterk voor herkenbare en werkbare voedselveiligheid in Nederland. Met de introductie van het Keurmerk Veiligvoedsel.nl is een zorginstelling in staat aan haar bewoners haar kookkwaliteit te tonen. De bewoners krijgen hierdoor de door velen verlangde keuze voor veilig en lekker eten.Jaarlijks worden 600.000 tot 700.000 mensen ziek door het eten van besmet voedsel. Per jaar bezoeken gemiddeld 25.000 mensen een huisarts met klachten die veroorzaakt worden door een voedselinfectie en/ of een voedselvergiftiging.
Meer uit Middelburg
Zeeuwen moeten vanaf donderdagavond rekening houden met harde wind. Het KNMI geeft code geel af vanwege storm Benjamin die over het land trekt. De wind kan schade veroorzaken en zorgt mogelijk voor hinder op de weg.
4 uur geledenMIDDELBURG - De familie van de vorig jaar op 96-jarige leeftijd overleden, bekende Middelburgse kunstenaar Antoine Mes heeft dinsdag officieel schilderijen en andere werken van hem overgedragen aan het Zeeuws Museum en Zeeuws Archief. Dat was geen droevig, maar een mooi moment, vertelt petekind Marlous Mes. "Hiermee is zijn laatste wens in vervulling gegaan."
4 uur geledenMIDDELBURG - Roos Herman is per 1 januari 2026 de nieuwe directeur-bestuurder van ZB Bibliotheek van Zeeland. Zij volgt Perry Moree op die wegens ziekte sinds begin dit jaar afwezig is.
6 uur geledenMIDDELBURG - Hoe blijft een vliegtuig in de lucht? Waarom verandert het geluid van een auto als hij je voorbij rijdt? Kun je een raket lanceren met een fietspomp? Ontdek het in de interactieve NEMO Science Tour. Dit jaar trekt het Amsterdamse wetenschapsmuseum het land in met de NEMO Science Tour. In een demonstratie van 20 minuten ziet het publiek spectaculaire experimenten, die verrassen, uitdagen en nieuwsgierig maken. Op zaterdag 8 november is de tour te zien in de bibliotheek in Middelburg.
8 uur geledenMIDDELBURG/ARNEMUIDEN - Provincie Zeeland stelt 1.075.000 euro beschikbaar om leegstaande panden te hergebruiken en zo de kwaliteit van de omgeving te verbeteren. Het gaat om panden in Arnemuiden, Baarland, Hulst, Middelburg, Zierikzee en Zonnemaire.
12 uur geledenKOUDEKERKE - Op vrijdagavond 7 november geeft Harmonie Voorwaarts een sfeervol najaarsconcert in de kerk in Koudekerke. Dit jaar doet de muziekvereniging dit in samenwerking met het Veers Leerlingenorkest, onder leiding van Petra van Antwerpen. De toegang is gratis.
1 dag geledenZOUTELANDE - Waterschap Scheldestromen begint deze week met de werkzaamheden aan het fietspad en de rijbaan van de Klaassesweg en Werendijkseweg tussen Zoutelande en Dishoek. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het verbreden van het fietspad langs de Klaassesweg en de Werendijkseweg van 2,30 naar 3,50 meter.
1 dag geleden