
Zeeuws Orkest krijgt geen geld door locatie
THOLEN - Het Zeeuws Orkest krijgt geen subsidie van de gemeente Tholen voor het concert dat in de planning staat.
Het idee is namelijk om dit te houden in de Gertrudiskerk in Bergen op Zoom en niet binnen de gemeente Tholen plaatsvindt. "Het gevraagde bedrag staat niet in relatie tot het aantal potentiële bezoekers vanuit Tholen en heeft bovendien geen invloed op de toegangsprijs die men moet betalen", aldus wethouder Frank Hommel. De gemeente Tholen geeft aan dat het niet per definitie het geval is dat meer Tholenaren naar het concert willen, omdat het in de Gertrudiskerk is. "We willen in gesprek gaan om te kijken of het concert op Tholen gehouden kan worden."
Meer uit Tholen
THOLEN - Precies honderd jaar na de geboorte van Marus Klippel werd afgelopen donderdag 't Huysje van Klippel geboren. Deze vakantiewoning aan de Kettingdijk in Tholen biedt een onderkomen aan mensen met een intensieve zorgvraag. De feestelijke opening werd verricht door Carolien Bierens en Hugo de Jonge.
3 uur geledenTHOLEN - Het 4 mei Comité organiseert samen met de gemeente Tholen zondagavond de officiële herdenking in het wandelpark nabij de Vossemeersepoort. Tijdens de plechtigheid houdt burgemeester Sijbers een toespraak en is er een kranslegging. Ook is er een Poolse delegatie aanwezig uit zusterstad Ilawa.
7 uur geledenTHOLEN - Met de start van het nieuwe seizoen zijn de stranden in de gemeente Tholen sinds vandaag weer open voor recreatief zwemmen. Tot en met 30 september kunnen inwoners en toeristen terecht op meerdere officiële zwemlocaties. Een overzicht waar je op Tholen veilig kunt zwemmen én waar je op moet letten.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - De brandweer is woensdagavond ingezet voor een nacontrole bij een woning aan de Tienhoven in Sint-Annaland. De oorzaak van het probleem was vermoedelijk een inductiekookplaat.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - De A4 tussen knooppunt Markiezaat en Zoomland, richting Rotterdam, is vanaf vrijdagavond 2 mei tot maandagochtend 5 mei deels afgesloten vanwege onderhoud. Het verkeer moet rekening houden met omleidingen en extra reistijd die kan oplopen tot een uur.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Op het terrein van streekmuseum De Meestoof in Sint-Annaland wordt op maandag 5 mei een bevrijdingsmarkt georganiseerd. Bezoekers kunnen vanaf 11.00 uur terecht op de markt.
2 dagen geledenMedusa Auctioneers houdt taxatieweek van dinsdag 6 tot en met vrijdag 9 mei
2 dagen geleden