
Zeeland telt na twee nieuwe gevallen 21 coronapatiënten
GOES - Een inwoner van Oost-Souburg en iemand in Sas van Gent zijn besmet geraakt met het coronavirus.
De Oost-Souburger ligt thuis in isolatie en de persoon uit Sas van Gent is opgenomen in het ziekenhuis. In Zeeland zijn er nu 21 personen positief getest op Covid19.
Kwetsbaar
Niet iedereen wordt echter meer getest op het virus. Het RIVM heeft het beleid veranderd, omdat ze vooral kwetsbare mensen wil vinden en behandelen. Het gaat om mensen ouder dan zeventig jaar en personen die al ziek zijn. De huisarts bepaalt wie wel of niet wordt getest. Personen die niet worden getest, maar meer dan 38 graden koorts hebben, moeten hoesten en benauwd zijn moeten thuisblijven totdat ze een etmaal lang klachtenvrij zijn.
Meer uit Middelburg
MIDDELBURG - De politie zoekt getuigen en omwonenden die meer informatie hebben over het steekincident aan de Vlasmarkt in Middelburg. Hierbij raakte woensdagmorgen rond 3.00 uur een jongeman gewond. 'Hij is meerdere keren gestoken', laat de politie weten. 'De dader is nog niet gevonden.'
6 uur geledenDOMBURG - De 33e editie van Jazz by the Sea vindt plaats van donderdag 18 tot en met zondag 21 september. Bezoekers genieten onder meer van ruim vijftig gratis toegankelijke optredens in het hart van Domburg. 'Met de samenwerking met filmfestival Film by the Sea hebben we een bijzondere vernieuwing', laat de organisatie weten.
9 uur geledenMIDDELBURG - In Middelburg is woensdagochtend een fietsster in botsing gekomen met een lijnbus. De fietsster liep daarbij verwondingen op en moest naar het ziekenhuis worden gebracht.
11 uur geledenMIDDELBURG - In de binnenstad van Middelburg, op de Vlasmarkt, is woensdag rond 3.00 uur iemand gewond geraakt bij een steekpartij. De dader is nog voortvluchtig.
15 uur geledenMIDDELBURG - 'Benut de kansen die Zeeland biedt voor de landelijke opgaven, zoals de versnelling van de energietransitie en een oplossing voor het woningtekort', met deze boodschap reageren de Zeeuwse overheden dinsdag op de troonrede van koning Willem-Alexander en de Miljoenennota die op deze Prinsjesdag is gepresenteerd.
1 dag geledenMIDDELBURG - Donderdagmorgen (18 september) is het weer tijd voor het maandelijkse koffie-uurtje in de bibliotheek in Middelburg voor mensen met Parkinson en hun naasten.
1 dag geledenKOUDEKERKE - Bewoners en vertegenwoordigers van woningcorporatie Zeeuwland en de gemeente Veere vierden vorige week woensdag de opening van zestien appartementen en een ontmoetingsruimte aan de Kerkstraat in Koudekerke. Bewoners maakten samen met wethouder De Visser de naam van het gebouw bekend: Residence Coudekerke.
1 dag geleden