Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zaakwaarnemer sluit terugkeer Ronaldo naar Sporting uit

Zaakwaarnemer sluit terugkeer Ronaldo naar Sporting uit

TURIJN (ANP) - Cristiano Ronaldo keert deze zomer niet terug naar Sporting Lissabon, de Portugese club waar hij zijn glansrijke voetbalcarrière begon. Zijn zaakwaarnemer Jorge Mendes voelde zich geroepen deze mededeling naar buiten te brengen nadat de moeder van Ronaldo in de media had laten weten dat zij haar zoon deze zomer zou terughalen naar Sporting.

"Cristiano is er heel trots dat Sporting dit seizoen de Portugese titel heeft veroverd en dat heeft hij ook publiekelijk laten weten, maar op dit moment past een terugkeer naar Portugal niet in zijn carrièreplan", aldus Mendes.

De 36-jarige vedette heeft een contract bij de Italiaanse topclub Juventus dat nog één jaar doorloopt. De topclub uit Turijn heeft de landstitel dit seizoen moeten afstaan aan Internazionale en is zelfs nog niet zeker van een plek in de Champions League voor volgend seizoen. Ronaldo is wel topscorer in de Serie A met 28 doelpunten.

Meer uit Voetbal

Slot voelt dag na verlies tegen PSV vertrouwen leiding Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot voelt bij Liverpool nog altijd het vertrouwen van de clubleiding. Dat zei de Nederlandse trainer op een persconferentie, een dag na de met 4-1 verloren thuiswedstrijd tegen PSV in de Champions League.

4 minuten geleden
Verdedigster Janssen nieuwe aanvoerster Oranjevrouwen

BRAGA (ANP) - Dominique Janssen is de nieuwe aanvoerster van de Nederlandse voetbalsters. De 130-voudig international volgt Sherida Spitse op, die eerder deze maand na een recordaantal van 248 interlands stopte bij Oranje.

1 uur geleden
Oosting nieuwe trainer Royal Antwerp FC, Hofs mee als assistent

ANTWERPEN (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe trainer van Royal Antwerp FC. De 53-jarige Nederlander is de opvolger van de zondag ontslagen Stef Wils. Dat meldt de Belgische club.

1 uur geleden
Ook tweede bezwaar van NAC tegen schorsing Holtby afgewezen

BREDA (ANP) - NAC Breda moet het ook tegen Excelsior nog zonder Lewis Holtby stellen. De nummer 16 van de Eredivisie had voor de tweede keer bezwaar gemaakt tegen de schorsing van de Duitse middenvelder, maar ook dat beroep is afgewezen.

5 uur geleden
PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

17 uur geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

17 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

18 uur geleden