Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Xavi: ik stop als ik prestaties FC Barcelona niet kan verbeteren

Xavi: ik stop als ik prestaties FC Barcelona niet kan verbeteren

MADRID (ANP/AFP) - FC Barcelona-coach Xavi Hernandez heeft gezegd te stoppen als hij de prestaties van zijn team niet kan verbeteren. Dat zei hij tijdens een persconferentie voorafgaand aan de La Liga-wedstrijd tegen Real Madrid die zondag wordt gespeeld.

De prestaties van de club in de Champions League leveren de coach veel kritiek op. In de groepsfase van het toernooi wist FC Barcelona tot nu toe slechts één van de vier wedstrijden te winnen. Daardoor staat de ploeg van Xavi nu op uitschakeling in de Champions League. De ploeg speelde woensdag nog tegen Internazionale (3-3), waarvan het team in de eerste wedstrijd verloor (1-0).

"Ik zal niet stoppen met werken en proberen. Maar de dag dat ik niet langer zeker ben van mezelf, zal ik vertrekken", geeft Xavi aan. "De dag dat ik zie dat ik geen oplossing meer ben, zal ik geen probleem zijn voor Barcelona." Xavi zegt wel dat hij de kritiek ter harte neemt. "Maar daar focus ik niet te veel op. Ik focus me op het werk."

De Catalanen doen het in de binnenlandse La Liga beter. Het team staat bovenaan in de competitie op basis van doelsaldo. Real Madrid staat tweede met hetzelfde puntenaantal. Zondag treffen beide teams elkaar in de eerste El Clásico van dit seizoen. Vorig seizoen wist FC Barcelona nog met 4-0 te winnen in Madrid.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

10 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

10 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

10 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

13 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

13 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

13 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

14 uur geleden