WVO Zorg bouwt nieuw hospice in Vlissingen
VLISSINGEN - In het gebouw van Ter Reede bouwt WVO Zorg een nieuw hospice, bestaande uit vier gastenkamers. De nieuwbouw vervangt het huidige hospice en biedt straks plaats aan zeven gasten. Het huidige hospice wordt verbouwd tot vijf verpleeghuisplaatsen met een woning. Voor het nieuwe hospice zoekt WVO Zorg ook nieuwe medewerkers.
Veel mensen willen in de laatste levensfase het liefst thuis sterven. Maar als het zover is, wordt toch vaak voor de veiligheid, comfort en goede zorg van een hospice gekozen. De gastenkamers in het nieuwe hospice worden comfortabel uitgevoerd; met een mooi houten bed, een zithoek, kleine pantry en eigen sanitair. Verder komen er in de nieuwbouw een huiskamer en een stilteruime waar familie en vrienden zich kunnen terugtrekken. Ook bestaat de mogelijkheid dat een partner of zoon of dochter in het hospice kunnen overnachten.
Om de nieuwbouw te realiseren komt er een derde verdieping bovenop een verbindingsgang van Ter Reede. De bouw wordt zoveel mogelijk elders voorbereid zodat bewoners van Ter Reede er zo weinig mogelijk overlast van hebben. Als alles volgens planning verloopt dan kan het nieuwe hospice aan het einde van dit jaar in gebruik worden genomen.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Maurits Schoenmaker tekent speciaal voor de Vlissingse Bode mooie plekjes in Vlissingen. Deze keer is de Zeevaartschool aan de boulevard zijn onderwerp.
1 dag geledenVLISSINGEN - Een man is zaterdagochtend in de Koopmanshaven te water geraakt. Hulpdiensten waren snel ter plaatse om hem uit het water te halen en eerste hulp te verlenen. Volgens de politie was de man vermoedelijk onder invloed.
1 dag geledenVLISSINGEN - In de Kasteelstraat is vrijdagavond brand ontstaan onder de motorkap van een Ford. Dankzij snel ingrijpen van de brandweer bleef de schade beperkt, al liep de auto wel aanzienlijke hitteschade op.
2 dagen geledenVLISSINGEN - De stichting Van Woelderenpark heeft ontdekt dat een monumentale boom met vleermuiskast op het punt staat gerooid te worden in het Vlissingse stadspark. 'Het betreft een gezonde iep van circa 55 jaar oud die op een belangrijke vleermuisvliegroute staat', aldus Jean-Marie van Isacker, voorzitter het stichtingsbestuur. Hij pleit er bij de gemeente voor de boom in het Nollebos te sparen.
2 dagen geledenVLISSINGEN - De politie vraagt getuigen van de autobrand in de nacht van vrijdag 24 op zaterdag 25 oktober in de Hercules Segherslaan in Vlissingen zich te melden.
2 dagen geledenVLISSINGEN - De automobilist die donderdagmiddag betrokken was bij een ernstig ongeluk in Vlissingen is door de politie aangehouden op verdenking van het rijden onder invloed van drugs.
3 dagen geledenVLISSINGEN - De komende jaren gaat een deel van het middengebied in Vlissingen er helemaal anders uitzien. In en om de Vincent van Goghlaan maken 343 verouderde, sociale huurwoningen plaats voor 373 nieuwe woningen. "De komende acht jaar wordt er in fases gewerkt aan dit project", vertelt de Vlissingse wethouder Coen Bertijn.
4 dagen geleden