Worstelende Verstappen start van plek zeven in Hongarije
BOEDAPEST (ANP) - Max Verstappen moet vanaf de zevende startplaats gaan proberen om nog iets te maken van de Grote Prijs van Hongarije. De Nederlandse coureur worstelt al het hele weekeinde met de afstelling van zijn Red Bull-bolide. "Ik heb geen balans en geen grip. En ja, dan sta je daar", zei Verstappen na de kwalificatie, waarin hij niet verder kwam dan de zevende plek.
Vorig jaar veroverde de Nederlander op de Hungaroring nog z'n eerste poleposition in de Formule 1. Nu zat hij maar liefst 1,4 seconde achter Lewis Hamilton, de wereldkampioen die al voor de negentigste keer in z'n carrière 'pole' veroverde. De Mercedessen domineren ook dit seizoen in de koningsklasse van de autosport. Hamilton zegevierde vorige week in Oostenrijk, zijn Finse teamgenoot Valtteri Bottas was een week daarvoor de sterkste in de openingsrace van het seizoen.
Bottas gaat aan kop in de WK-stand met 43 punten, Hamilton volgt met 37. Verstappen heeft 15 punten na z'n derde plek van vorige week. De Nederlander heeft op de Hungaroring niet alleen de Mercedessen voor zich staan op de startopstelling, maar ook de coureurs van Racing Point en Ferrari. De derde race van het seizoen begint om 15.10 uur.
Meer uit Sport
UTRECHT (ANP) - De komende dagen is er kans op een marathon op natuurijs. Maar er is nog veel onzekerheid, zegt schaatsbond KNSB. De bond kijkt naar de "temperaturen, wind en bewolking", laat natuurijscoördinator Geert-Jan Muskens desgevraagd weten.
12 uur geledenMAASBRACHT (ANP) - Max Verstappen heeft een nieuw contract getekend voor zijn raceteam dat in de GT3-klasse uitkomt. Verstappen Racing is overgestapt van Aston Martin naar Mercedes. Er is volgens een persbericht een meerjarig contract getekend met de Duitse autofabrikant. De keuze voor Mercedes is genomen met inbreng van de Formule 1-coryfee, want Verstappen heeft onlangs zelf de Mercedes GT3 getest op het circuit in het Portugese Estoril.
1 dag geledenLAVAZÈ (ANP/DPA) - De Noorse biatleet Sivert Guttorm Bakken droeg een hoogtetrainingsmasker toen hij dood werd aangetroffen in zijn hotelkamer in het Italiaanse Lavazè. De Noorse biatlonfederatie heeft aangegeven dat ze de komende dagen helderheid wil verschaffen over de zaak.
1 dag geledenNEW YORK (ANP/AFP) - Lindsey Vonn kan over een kleine anderhalve maand voor de vijfde keer deelnemen aan de Olympische Spelen. De 41-jarige Amerikaanse skiester keerde iets meer dan een jaar geleden terug in competitie, nadat ze in 2019 vanwege een hardnekkige knieblessure haar loopbaan had beëindigd. Vonn, op de Winterspelen van Vancouver 2010 goed voor goud op de afdaling, is na een reeks goede prestaties officieel geselecteerd voor de Spelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Michael van Gerwen (36) heeft eenvoudig de derde ronde van het WK darts in Londen bereikt. De drievoudig wereldkampioen won in het Londense Alexandra Palace met 3-1 van de Ier William O'Connor. Van Gerwen kwam vrijwel geen moment in de problemen tegen O'Connor. Mighty Mike gooide bij vlagen weer als vanouds en kende alleen in de derde set een inzinking.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Danny Noppert is na een meeslepende wedstrijd uitgeschakeld op het WK darts in Londen. De 34-jarige Fries ging in de tweede ronde ondanks een sterke comeback met 3-2 onderuit tegen de Britse WK-debutant Justin Hood. In de allesbeslissende vijfde set was het maximale aantal van 11 legs nodig om de wedstrijd te beslissen (6-5).
2 dagen geledenLONDEN (ANP) - Jermaine Wattimena heeft zich geplaatst voor de derde ronde op het WK darts. De 37-jarige darter uit Westervoort won een enerverend duel met de Brit Scott Williams (3-2).
2 dagen geleden