Word Vriend van de Thoolse Bode en ontvang gratis het Jaarboek 2020
THOLEN - Bij Weekblad de Bode gaan we elke dag keihard aan de slag en zorgen we er samen voor dat u wekelijks uw huis-aan-krant ontvangt. Daarbij bieden wij al jarenlang een gratis platform aan inwoners, verenigingen en vrijwilligers. Zo dragen we bij aan de lokale en regionale verbondenheid, betrokkenheid en saamhorigheid. Dat vinden we, zeker in de huidige tijd, heel belangrijk! Als u dit ook vindt, nodigen we u van harte uit om Vriend van de Bode te worden.
Elke week ontvangt u de Bode helemaal gratis en voor niks. En dat willen we graag zo houden! U kunt ons écht helpen door Vriend van de Bode te worden. Samen staan we sterk en voor maar € 29,50 per jaar steunt u de Bode. Uw sympathieke gebaar zullen wij op een passende en verrassende wijze belonen.
Ontvang ons prachtige Jaarboek 2020 t.w.v. €19,95
Als Vriend van de Bode ontvangt u elk jaar als eerste het prachtige, ruim 100 pagina’s tellende Jaarboek Tholen. Onze journalisten en redacteurs blikken hierin terug op het afgelopen jaar en kijken vooruit naar het nieuwe. In woord en beeld zetten we alle belangrijke lokale gebeurtenissen op een rij. Ook laten we mensen uit het nieuws en lokale ondernemers aan het woord. Kortom, een waardevolle bewaar-uitgave over Tholen!
Geniet van een advertentie korting
Jaarlijks krijgt u een advertentie korting van maar liefst 25% op een familiebericht dat u plaatst. Een familiebericht is een bekendmaking van een geboorte, huwelijk, jubileum of overlijden. Met deze korting kunt u uw persoonlijke gebeurtenis tegen een vriendelijk tarief lokaal bekend maken!
Profiteer van leuke lezersacties
Naast het Jaarboek en de advertentie korting organiseren we in samenwerking met de lokale horeca en middenstand drie keer per jaar een lezersactie, exclusief voor Vrienden van de Bode. Denk aan voordeel of korting bij lokale bierbrouwers, restaurants, cafés, pannenkoekenhuizen, theaters, concerten, festivals etc. Hoe we dit precies inrichten, hangt nog even af van de ontwikkelingen rondom covid-19. Maar u kunt ervan op aan dat u ieder kwartaal van ons hoort!
Kunnen we op u rekenen?
Voelt u zich ook verbonden met uw woon- en leefomgeving en draagt u de Bode een warm hart toe? Word dan Vriend van de Bode voor maar € 29,50 per jaar. U steunt de toekomst van de lokale nieuwsvoorziening, u ontvangt elk jaar als eerste het Jaarboek én u profiteert van onze lezersacties. Alvast bedankt en van harte welkom als Vriend! Word ook Vriend van de Bode! Regel het vandaag nog op www.vriendvandebode.nl
Meer uit Tholen
THOLEN - Nu de zomervakantie officieel is aangebroken, is het voor veel jongeren de vraag wat ze met al die extra vrije tijd moeten. Waar de een geen moeite heeft om zichzelf te vermaken, missen anderen de structuur en vrienden van school. Al meer dan 25 jaar is Athletes in Action (AiA) in de eerste week van de zomervakantie een betekenisvolle invulling van al die extra vrije tijd. Naast sport- en spel biedt het project jongeren de ruimte om met elkaar het gesprek aan te gaan over het christelijk geloof. Met op de afsluitende dag een kleine honderd jongeren op de Oesterputten mag de organisatie terugkijken op wederom een geslaagde editie.
6 uur geledenSINT PHILIPSLAND - De brandweer van Sint Philipsland is in de nacht van zaterdag op zondag uitgerukt voor twee buitenbranden vlak na elkaar. De oorzaak van de branden is niet bekend.
10 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenTHOLEN - Een vervallen bedrijfspand in de historische binnenstad van Tholen krijgt een nieuwe bestemming. Het pand aan de Hoogstraat wordt gesloopt en maakt plaats voor twee betaalbare koopappartementen. Ook komt er een opslagruimte voor de nieuwe bewoners op de begane grond.
2 dagen geledenTHOLEN - Wie houdt van Nederlandstalige luisterliedjes kan zaterdag 25 juli terecht in de Grote Kerk. Kleinkunstkwartet Mooi Jasje verzorgt daar vanaf 14.30 uur een optreden.
3 dagen geledenHALSTEREN / THOLEN - Op de A4 tussen Halsteren en Bergen op Zoom heeft vrijdagmiddag rond 12.20 uur een zeer ernstig verkeersongeval plaatsgevonden. De snelweg richting Bergen op Zoom is volledig afgesloten, wat leidt tot forse verkeershinder en lange files. Bij het ongeval waren vijf voertuigen betrokken.
3 dagen geledenTHOLEN - We zitten in een week waarin hier en daar neerslag is gevallen, maar het goede nieuws is dat het weer de komende dagen alleen maar beter wordt. De afgelopen dagen was het aan de koele kant met temperaturen van 19 tot 21 graden. "Vrijdag loopt de temperatuur weer op en in de middag kan het landinwaarts 25 graden worden", weet weerman Rico Schröder van Weeronline te melden.
3 dagen geleden