
Wolves kiest niet voor Bosz, maar gaat door met interim-trainer
WOLVERHAMPTON (ANP) - De Engelse voetbalclub Wolverhampton Wanderers gaat door met interim-trainer Steve Davis. De 57-jarige Engelsman zit in ieder geval de rest van dit jaar op de bank bij de huidige nummer 18 van de Premier League.
Volgens Engelse media voerde de clubleiding van de Wolves deze week gesprekken met Peter Bosz, die onlangs werd ontslagen bij Olympique Lyon. Davis krijgt voorlopig echter het vertrouwen.
De trainer van het Onder 18-elftal werd begin deze maand doorgeschoven naar de hoofdmacht na het ontslag van hoofdtrainer Bruno Lage. Met Davis op de bank verloor Wolverhampton Wanderers bij Chelsea en Crystal Palace. De oranje brigade won voor eigen publiek wel van Nottingham Forest (1-0). Met 9 punten houden de Wolves alleen Nottingham (6) en Leicester City (5) onder zich. De afgelopen jaren eindigde de club altijd in de middenmoot van de Engelse topcompetitie.
Volgens voorzitter Jeff Shi zijn er momenteel geen "buitengewone kandidaten" om als hoofdtrainer aan te stellen. De Chinees heeft naar eigen zeggen ook geen haast en laat Davis voorlopig zitten.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Technisch directeur Joris Mathijsen vertrekt per direct bij ADO Den Haag. Dat meldt de club uit de eerste divisie in een persbericht. Oud-international Mathijsen was twee jaar in dienst bij de Haagse club.
27 minuten geledenSPIEZ (ANP) - Oranje-aanvoerster Sherida Spitse vindt de pijnlijke EK-nederlaag van woensdag tegen Engeland (0-4) de schuld van zowel speelsters als de staf. Bondscoach Andries Jonker verweet zijn ploeg vooral het plan, dat "in theorie" volgens hem klopte, niet goed te hebben uitgevoerd. Spitse vindt dat dat niet alleen aan de voetbalsters lag.
2 uur geledenSPIEZ (ANP) - Aanvoerster Sherida Spitse hoopt in haar toekomstige trainerscarrière samen te werken met Arjan Veurink, de bondscoach van Oranje vanaf na dit EK. De 35-jarige verdedigster noemt een combinatie met de huidige assistent van Engeland-bondscoach Sarina Wiegman "ideaal" gezien haar ervaring als voetbalster, maar sluit dit op korte termijn uit.
2 uur geledenSPIEZ (ANP) - Recordinternational Sherida Spitse is nog niet bezig met een mogelijk afscheid bij het Nederlands elftal. De 35-jarige aanvoerster zegt dat ze nu alleen nog maar denkt aan het EK-duel met Frankrijk van zondag en de kleine kans die Oranje nog heeft om de kwartfinales te bereiken.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de transfer van AZ-speler Ruben van Bommel afgerond. De 20-jarige aanvaller tekende een contract tot de zomer van 2030 bij de landskampioen. Dat maakte PSV vrijdag bekend.
7 uur geledenGENÈVE (ANP) - Zwitserland is op het Europees kampioenschap voetbal ternauwernood aan uitschakeling ontsnapt. Het gastland speelde in de laatste groepswedstrijd gelijk tegen Finland (1-1) en eindigde daardoor op de tweede plaats in poule A, achter Noorwegen.
13 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse gaat naar alle waarschijnlijkheid in beroep tegen het besluit van de onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB om de proflicentie in te trekken. Dat meldt de Arnhemse eerstedivisieclub op zijn website.
1 dag geleden