Wolves kiest niet voor Bosz, maar gaat door met interim-trainer
WOLVERHAMPTON (ANP) - De Engelse voetbalclub Wolverhampton Wanderers gaat door met interim-trainer Steve Davis. De 57-jarige Engelsman zit in ieder geval de rest van dit jaar op de bank bij de huidige nummer 18 van de Premier League.
Volgens Engelse media voerde de clubleiding van de Wolves deze week gesprekken met Peter Bosz, die onlangs werd ontslagen bij Olympique Lyon. Davis krijgt voorlopig echter het vertrouwen.
De trainer van het Onder 18-elftal werd begin deze maand doorgeschoven naar de hoofdmacht na het ontslag van hoofdtrainer Bruno Lage. Met Davis op de bank verloor Wolverhampton Wanderers bij Chelsea en Crystal Palace. De oranje brigade won voor eigen publiek wel van Nottingham Forest (1-0). Met 9 punten houden de Wolves alleen Nottingham (6) en Leicester City (5) onder zich. De afgelopen jaren eindigde de club altijd in de middenmoot van de Engelse topcompetitie.
Volgens voorzitter Jeff Shi zijn er momenteel geen "buitengewone kandidaten" om als hoofdtrainer aan te stellen. De Chinees heeft naar eigen zeggen ook geen haast en laat Davis voorlopig zitten.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/Belga) - Keeper Thibaut Courtois van Real Madrid heeft een spierblessure opgelopen in zijn rechterbeen. Dat maakte de koploper van Spanje maandag bekend. De club geeft niet aan hoelang de Belgische international aan de kant staat.
1 uur geledenRABAT (ANP) - Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen twee wedstrijden. Dat hebben de FIFA en de internationale spelersvakbonden besproken tijdens een bijeenkomst in de Marokkaanse hoofdstad Rabat. Het is nog niet duidelijk wanneer de regel van kracht wordt.
3 uur geledenVIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.
17 uur geledenDEVENTER (ANP) - Robin van Persie vindt dat Feyenoord slecht had gespeeld in Deventer. "Het was een magere wedstrijd", stelde de 42-jarige coach na de tweede nederlaag van Feyenoord dit seizoen. De Rotterdammers verloren op De Adelaarshorst met 2-1 van Go Ahead Eagles. Van Persie vond wel dat Feyenoord net als Go Ahead Eagles een strafschop had verdiend.
17 uur geledenDEVENTER (ANP) - Feyenoord heeft de koppositie in de twaalfde speelronde van de Eredivisie verspeeld aan PSV. Het elftal van trainer Robin van Persie verloor in Deventer met 2-1 van Go Ahead Eagles. Het was de tweede nederlaag van het seizoen voor Feyenoord.
18 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - De voetbalsters van Manchester City hebben de koppositie in de Engelse competitie gegrepen. De ploeg won met 2-1 bij Everton, mede door de openingstreffer van Vivianne Miedema.
18 uur geleden