Woensdag regen met kans op Saharastof
THOLEN - Het veelal rustige weerbeeld raken we vanaf vandaag kwijt. Er zit regen in de verwachtingen en daarbij komt ook een beetje Saharastof naar beneden.
Vanuit het zuidwesten trekt een wolk met heel fijn Saharazand over ons land, waardoor we de komende dagen te maken hebben met een kleine hoeveelheid Saharastof in onze lucht. Woensdagochtend valt lokaal een enkele bui waarbij al wat Saharastof tussen kan zitten, maar op veel plekken blijft het gewoon droog. De middagtemperatuur ligt tussen 10 en 12 graden bij een matige tot aan de kust vrij krachtige zuidwestenwind.
Vieze auto’s
Woensdag in de loop van de dag kan het op meerdere plekken in ons land af en toe licht regenen. Met deze regen komt wat Saharastof naar beneden. Voor het wassen van de auto kan beter worden gewacht tot in het weekend. Dan is de stofwolk boven ons land verdwenen.
Meer uit Tholen
ADVERTORIAL - Goede oogzorg is essentieel voor kwaliteit van leven. In de regio West-Brabant kunnen inwoners nu terecht bij Xpert Clinics, waar persoonlijke aandacht en specialistische zorg centraal staan. Met vestigingen in onder andere Etten-Leur en Bergen op Zoom is hoogwaardige oogzorg dichterbij dan ooit.
7 uur geledenZEELAND - Bijna 4 op de 10 werkgevers verwachten dat er in hun organisatie de komende vijf jaar werknemers met pensioen gaan. Binnen de overheid en de industrie ligt dit aandeel veel hoger. Werkgevers in deze sectoren verwachten ook vaker dat dit gevolgen heeft voor hun bedrijfsvoering. In sectoren zoals de handel en de specialistische zakelijke dienstverlening verwachten werkgevers dit juist minder vaak. Dit blijkt uit een landelijk onderzoek van UWV onder 3.550 werkgevers. In Zeeland is het aandeel werknemers van 60 jaar of ouder 11 procent, iets hoger dan het landelijke gemiddelde van 10 procent.
10 uur geledenBERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Fleur Verloo van The Foodystore.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenSTAVENISSE - Stavenisse maakt zich op voor een gezellige en feestelijke Koningsdag op maandag 27 april. In het dorp wordt een gevarieerd programma georganiseerd voor alle leeftijden, met activiteiten in de ochtend en middag.
2 dagen geledenSINT-PHILIPSLAND - Het oranjecomité van Sint Philipsland heeft weer een gevarieerd programma samengesteld voor Koningsdag.
2 dagen geledenTHOLEN - Negen inwoners van de gemeente Tholen zijn vrijdag door burgemeester Marleen Sijbers verrast met een Koninklijke onderscheiding. Acht mogen zich voortaan Lid in de Orde van Oranje-Nassau noemen en Leen Geluk werd zelfs benoemd tot Ridder.
3 dagen geleden