Woensdag regen met kans op Saharastof
THOLEN - Het veelal rustige weerbeeld raken we vanaf vandaag kwijt. Er zit regen in de verwachtingen en daarbij komt ook een beetje Saharastof naar beneden.
Vanuit het zuidwesten trekt een wolk met heel fijn Saharazand over ons land, waardoor we de komende dagen te maken hebben met een kleine hoeveelheid Saharastof in onze lucht. Woensdagochtend valt lokaal een enkele bui waarbij al wat Saharastof tussen kan zitten, maar op veel plekken blijft het gewoon droog. De middagtemperatuur ligt tussen 10 en 12 graden bij een matige tot aan de kust vrij krachtige zuidwestenwind.
Vieze auto’s
Woensdag in de loop van de dag kan het op meerdere plekken in ons land af en toe licht regenen. Met deze regen komt wat Saharastof naar beneden. Voor het wassen van de auto kan beter worden gewacht tot in het weekend. Dan is de stofwolk boven ons land verdwenen.
Meer uit Tholen
THOLEN - De gemeente Tholen heeft woensdag samen met twintig andere gemeenten een nieuwe overeenkomst voor de Zuidwaterlinie ondertekend. Hiermee spreken zij af om zich gezamenlijk in te zetten voor de eeuwenoude verdedigingslinie. De samenwerking ligt vast voor bijna 25 jaar, tot 2048.
58 minuten geledenTHOLEN - Hilde Moerland en Richard Harinck voeren de kieslijst van VVD Tholen aan voor de gemeenteraadsverkiezingen op 18 maart 2026. Dat werd woensdagavond vastgesteld tijdens de algemene ledenvergadering in Streekmuseum De Meestoof.
5 uur geledenSINT-ANNALAND - Dertig huishoudens in Sint-Annaland verliezen binnenkort hun woning. Woningcorporatie Stadlander gaat verouderde huurwoningen aan de Tienhoven, Van den Bosstraat en de Domineeshof slopen voor nieuwbouw. Het maakt onderdeel uit van een groot verduurzamingsproject van honderden woningen op Tholen.
22 uur geledenTHOLEN - Inwoners met een laag inkomen kunnen dit jaar weer profiteren van de collectieve zorgverzekering, aangeboden door de gemeente Tholen in samenwerking met VGZ. De verzekering bestaat uit een basispakket en een aanvullende verzekering, waarbij de gemeente een deel van de premie voor haar rekening neemt.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 6 december organiseert wandelsportvereniging Oosterscheldestappers voor de 14e keer de Snerttocht. Er zijn vier afstanden waaruit gekozen kan worden, namelijk 6, 10, 15 en 25 kilometer.
1 dag geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 22 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 9.
2 dagen geledenTHOLEN - De gemeente Tholen gaat de komende jaren zoveel mogelijk speelplekken aanpassen zodat kinderen met en zonder beperking samen kunnen spelen. Er zijn al veel stappen gezet, maar er valt ook nog volop te leren. Wethouder Corniel van Leeuwen licht toe wat er de komende tijd te wachten staat.
2 dagen geleden