Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

WK voor clubs begin februari in Verenigde Arabische Emiraten

WK voor clubs begin februari in Verenigde Arabische Emiraten

ZÜRICH (ANP) - Het WK voor clubs in de Verenigde Arabische Emiraten vindt begin februari plaats. De mondiale voetbalfederatie FIFA heeft het toernooi tussen de continentale kampioenen op de agenda gezet voor 3 tot en met 12 februari 2022. Namens Europa doet Chelsea mee als winnaar van de Champions League.

Het WK voor clubs wordt normaal gesproken in december gehouden. Het toernooi zou in Japan plaatsvinden, maar de Japanse voetbalbond besloot in september om de organisatie terug te geven vanwege de coronapandemie. De FIFA vond in de Verenigde Arabische Emiraten een nieuwe organisator. Al Jazira, de club van trainer Marcel Keizer, mag als kampioen van de emiraten meedoen.

De Braziliaanse club Palmeiras won zaterdag opnieuw de Copa Libertadores en vertegenwoordigt Zuid-Amerika op het WK voor clubs. Vincent Janssen komt met zijn Mexicaanse ploeg Monterrey naar de VAE. Monterrey won eind vorige maand de Champions League van de Concacaf, de bond voor landen uit Noord- en Midden-Amerika en het Caribisch gebied.

Het WK voor clubs van 2020 werd begin dit jaar gespeeld in Qatar. Bayern München won het toernooi.

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

18 minuten geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

1 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

2 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

3 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

3 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

3 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

4 uur geleden