
Winterwandeltochten in Vlissingen
VLISSINGEN - De wandelsportvereniging Willen is Kunnen te Vlissingen organiseert haar jaarlijkse Winterwandeltocht dit jaar gedurende de gehele maand januari 2022.
Door de beperkingen als gevolg van het Corona-virus is het niet mogelijk om op de gebruikelijke wijze wandelaars te ontvangen op een start en finish locatie. U kunt de Wintertocht gedurende de hele maand januari op een door u te bepalen dag/tijdstip wandelen. Uiteraard met inachtneming van de dan geldende Coronamaatregelen. Deelname aan deze Winterwandeltocht is alléén mogelijk via online inschrijven. Dit kan via www.wandel.nl/wandelagenda en vul in het zoekvenster ‘Vlissingen’ in.
Inschrijvers ontvangen per email een routebeschrijving en een link naar het GPS-bestand (programma ‘afstand meten’) waarmee de route ook met behulp van de smartphone gelopen kan worden.
Grijp deze unieke kans om in eigen tempo te gaan wandelen. Zoek een mooie dag uit en geniet van de mooie plekjes in Vlissingen en het rustieke Walcheren. De te wandelen afstanden variëren van 5, 10, 15, 20 tot 30 kilometer.
Meer informatie: www.wikvlissingen.nl.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Het gratis toegankelijke evenement Rescue Zeeland vindt donderdag 14 augustus voor de dertiende keer plaats in en om de Vlissingse boulevards.
21 uur geledenVLISSINGEN - Een scooterbestuurder is dinsdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding in het centrum van Vlissingen.
1 dag geledenVLISSINGEN - Ontmoetingspunt Samenstroom is iedere vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur open in Museum Scheldewerf in Vlissingen.
1 dag geledenVLISSINGEN - Tijdens een zeer zonnige zondag sloot turnvereniging VTV Vlissingen een succesvol en actief seizoen af met het jaarlijkse eindfeest, met vooral veel waterpret.
2 dagen geledenVLISSINGEN - De Rotterdamse voetbalclub Feyenoord komt in de zomervakantie naar s.v. Walcheren in Vlissingen met een Feyenoord Soccer Camp voor kinderen van 6 tot en met 16 jaar. Het Feyenoord Soccer Camp duurt twee dagen, 7 en 8 juli, en staat onder leiding van gekwalificeerde trainers.
3 dagen geledenVLISSINGEN - In deze nieuwe rubriek 'Maurits tekent Vlissingen' mogen we iedere twee weken een tekening van Maurits Schoenmaker plaatsen in de Vlissingse Bode.
4 dagen geledenOOST-SOUBURG - Op de A58 ter hoogte van Oost-Souburg zijn zaterdagochtend twee auto's met elkaar in botsing gekomen. Het ongeval gebeurde rond 11.15 uur, net na de oprit vanaf Oost-Souburg richting Vlissingen.
4 dagen geleden