Winterfair Arnemuiden afgelast vanwege guur herfstweer
ARNEMUIDEN - De Winterfair, die vandaag zou worden gehouden in Arnemuiden, gaat niet door. Dat laat de organisatie weten op Facebook.
Meer uit Middelburg
MIDDELBURG - Speciaal voor de Week van het Zeeuwse Boek (5-15 november) schreef auteur Corine Nijenhuis het geschenk 'De vergeten geschiedenis van Keetje'; een ontroerend verhaal over de zoektocht naar het verhaal van haar honderdjarige Zeeuwse moeder Keetje, die de Slag om Walcheren meemaakte.
40 minuten geledenDOMBURG - In november zijn er herdenkingsplechtigheden in meerdere Veerse kernen. 'We staan stil bij de oorlogsslachtoffers die hun leven lieten voor onze vrijheid', laat gemeente Veere weten.
4 uur geledenARNEMUIDEN - Bij een aanrijding tussen een auto en een fietser is donderdagmorgen bij Arnemuiden de fietser gewond geraakt. Het slachtoffer is voorzien van medische zorg.
6 uur geledenMIDDELBURG/DOMBURG - Voor de Tweede Kamerverkiezingen hebben woensdag de meeste stemmers uit de gemeente Middelburg voor D66 gekozen. In de gemeente Veere is dat het CDA. Terwijl landelijk de laatste stemmen geteld worden, liggen de PVV en D66 als grootste partijen dicht bij elkaar. In de peilingen hebben beide 26 zetels.
8 uur geledenMIDDELBURG - Danny Vera treedt op vrijdag 27 en zaterdag 28 februari op in Schouwburg Middelburg.
21 uur geledenMIDDELBURG - Taalliefhebbers kunnen zaterdag 22 november in de bibliotheek in Middelburg meedoen aan het landelijke Groot Dictee der Nederlandse Taal.
1 dag geledenMIDDELBURG/DOMBURG - In 2026 heeft waterschap Scheldestromen € 182 miljoen nodig voor haar reguliere taken en ruim € 100 miljoen voor projecten. Dat laat de lastendruk stijgen met 5,7 procent ten opzichte van vorig jaar, is te lezen in de woensdag gepresenteerde begroting.
1 dag geleden