Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Winnend PSV komt niet in de problemen tegen RKC

Winnend PSV komt niet in de problemen tegen RKC

EINDHOVEN (ANP) - PSV is de jacht op de tweede landstitel op rij begonnen met 3 punten. Een zwak RKC Waalwijk kreeg in Eindhoven met 5-1 klop. Voor rust scoorden Johan Bakayoko, Jerdy Schouten en Malik Tillman. Na de pauze voerde invaller Hirving Lozano de score verder op. Richard van der Venne redde de eer.

Trainer Peter Bosz moest vooral achterin puzzelen en startte met Richard Ledezma, Olivier Boscagli, nieuweling Ryan Flamingo en Fredrik Oppegård. Ledezma startte als rechtsback, waardoor Jordan Teze op de bank begon. Hij liet vrijdag door transferperikelen nog weten niet te willen spelen tegen RKC. Later op de dag kwam hij daarop terug en bood hij zijn excuses aan.

RKC kreeg in de beginfase enkele kansen, maar het was PSV dat via Bakayoko de leiding nam. De Belg schoot de bal vanuit een moeilijke hoek binnen. Nadat Schouten de marge van dichtbij had vergroot, maakte Tillman er nog voor de pauze 3-0 van met een knal van afstand.

Kansen

In de tweede helft misten Tillman en aanvoerder Luuk de Jong kansen op meer. Teze viel ongeveer twintig minuten voor tijd in en werd door een deel van het publiek uitgefloten. Niet veel later maakte een andere invaller, Lozano, de vierde Eindhovense treffer. RKC-keeper Jeroen Houwen zag er niet goed uit bij het schot van afstand van de Mexicaan.

Van der Venne deed na gepruts bij PSV nog iets terug. Aan de andere kant profiteerde Lozano van geknoei achterin bij RKC. Het bleef bij 5-1, maar Bosz zag Boscagli nog wel geblesseerd uitvallen. Daardoor wordt de roep om defensieve versterkingen waarschijnlijk luider.

Meer uit Voetbal

Laat eigen doelpunt voorkomt nog eerste Saudische titel Ronaldo

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.

37 minuten geleden
Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

6 uur geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

7 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

9 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

14 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

1 dag geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

1 dag geleden