Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Winnend PSV komt niet in de problemen tegen RKC

Winnend PSV komt niet in de problemen tegen RKC

EINDHOVEN (ANP) - PSV is de jacht op de tweede landstitel op rij begonnen met 3 punten. Een zwak RKC Waalwijk kreeg in Eindhoven met 5-1 klop. Voor rust scoorden Johan Bakayoko, Jerdy Schouten en Malik Tillman. Na de pauze voerde invaller Hirving Lozano de score verder op. Richard van der Venne redde de eer.

Trainer Peter Bosz moest vooral achterin puzzelen en startte met Richard Ledezma, Olivier Boscagli, nieuweling Ryan Flamingo en Fredrik Oppegård. Ledezma startte als rechtsback, waardoor Jordan Teze op de bank begon. Hij liet vrijdag door transferperikelen nog weten niet te willen spelen tegen RKC. Later op de dag kwam hij daarop terug en bood hij zijn excuses aan.

RKC kreeg in de beginfase enkele kansen, maar het was PSV dat via Bakayoko de leiding nam. De Belg schoot de bal vanuit een moeilijke hoek binnen. Nadat Schouten de marge van dichtbij had vergroot, maakte Tillman er nog voor de pauze 3-0 van met een knal van afstand.

Kansen

In de tweede helft misten Tillman en aanvoerder Luuk de Jong kansen op meer. Teze viel ongeveer twintig minuten voor tijd in en werd door een deel van het publiek uitgefloten. Niet veel later maakte een andere invaller, Lozano, de vierde Eindhovense treffer. RKC-keeper Jeroen Houwen zag er niet goed uit bij het schot van afstand van de Mexicaan.

Van der Venne deed na gepruts bij PSV nog iets terug. Aan de andere kant profiteerde Lozano van geknoei achterin bij RKC. Het bleef bij 5-1, maar Bosz zag Boscagli nog wel geblesseerd uitvallen. Daardoor wordt de roep om defensieve versterkingen waarschijnlijk luider.

Meer uit Voetbal

Wellenreuther neemt bij Feyenoord aanvoerdersband over van Steijn

MARBELLA (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft doelman Timon Wellenreuther benoemd tot nieuwe aanvoerder. De 30-jarige Duitser neemt de aanvoerdersband over van Sem Steijn. Dat bevestigde een woordvoerder van de club.

24 minuten geleden
Oranje-tegenstander Tunesië ontslaat bondscoach

TUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.

5 uur geleden
PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

16 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

16 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

17 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

18 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

19 uur geleden