
Winkels van Didi moeten de deuren sluiten
GOES - De kledingwinkels van Didi gaan dicht.
In Zeeland zijn er vestigingen in Goes, Middelburg en Terneuzen. De curator heeft maandagavond tegen RTLZ gezegd dat een doorstart, die de afgelopen weken is onderzocht, niet tot de mogelijkheden behoort.
De winkel van Didi in Goes zit in de Lange Kerkstraat, in Middelburg is de zaak te vinden aan de Lange Delft. Landelijk zijn er 81 winkels. Zo’n 500 mensen werken bij de keten. Zij staan op straat.
Meer uit Middelburg
MIDDELBURG - Op de Ampèreweg in Middelburg zijn donderdagochtend een bestelbus en een personenauto met elkaar in botsing gekomen.
2 uur geledenVEERE - Zaterdag 16 augustus klinkt er weer muziek vanaf de stadhuistoren van Veere. De jonge Belgische beiaardier Elien Van den Broeck (21) verzorgt dan een zomeravondconcert, dat vanaf 19.00 uur te horen is in een speciaal ingerichte luistertuin aan de Kaai 43.
4 uur geledenMIDDELBURG - Voor het zesde jaar op rij was de BuBu foodtruck van de partij op de Culikaravaan in Middelburg. Vanaf hun rammelende Citroën uit de jaren '60 serveerden Vincent en zijn collega's versgebakken crêpes en poffertjes.
7 uur geledenMIDDELBURG - Een bijzondere en betekenisvolle dag voor Trawant uit Middelburg, een lotgenoten club voor mensen met en na kanker.
1 dag geledenMIDDELBURG - Afgelopen week zat het bij de Seismolen in Middelburg weer vol met mensen tijdens de Culikaravaan. Het foodtruckfestival trok honderden bezoekers die genoten van zonnig weer, een ontspannen sfeer, live muziek en gevarieerd eten.
2 dagen geledenMIDDELBURG - De Lange Delft vormde donderdag 7 augustus het decor voor het jaarlijkse standwerkersconcours. Zo'n vijfentwintig deelnemers namen het tegen elkaar op om de titel 'beste standwerker van 2025'.
2 dagen geledenZEELAND - Volt heeft voor het eerst een kandidaat uit Zeeland op de landelijke kandidatenlijst voor de Tweede Kamerverkiezingen: Leslie Scherbeijn. Daarmee krijgt het Zeeuwse geluid een sterkere plek in het nationale politieke debat.
2 dagen geleden