Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Williams in 2021 weer met Russell en Latifi in Formule 1

Williams in 2021 weer met Russell en Latifi in Formule 1

BOEDAPEST (ANP) - George Russell en Nicholas Latifi vormen ook volgend jaar het rijdersduo van Williams in de Formule 1. Voorafgaand aan de derde race van dit seizoen, zondag in Hongarije, maakte de Britse renstal bekend dat beide coureurs in 2021 weer achter het stuur van de twee bolides zullen zitten.

"We kijken er naar uit om deze twee volgend jaar weer hun werk te zien doen met het team", schreef Williams op Twitter bij een foto van Russell en Latifi.

De 22-jarige Russell is bezig aan zijn tweede jaar in de Formule 1. De Brit, die verbonden is aan Mercedes en ervaring mag opdoen bij Williams, wacht nog op zijn eerste WK-punten. Williams heeft de langzaamste auto van alle teams in de Formule 1, maar vorige week toonde Russell wel zijn kwaliteiten door in de kletsnatte kwalificatie voor de GP in Oostenrijk het tweede deel van de kwalificatie te halen. De 25-jarige Latifi debuteert dit jaar in de koningsklasse van de autosport. De Canadees eindigde ruim een week geleden bij de eerste race in Oostenrijk net buiten de punten (elfde).

Meer uit Sport

Bol: legendarische estafetteploeg wint gewoon knap zilver

TOKIO (ANP) - Er was blijdschap bij de Nederlandse estafetteploeg over de zilveren medaille op de 4x400 meter gemengd bij de WK atletiek in Tokio. Al was het minder dan de olympische gouden medaille van een jaar geleden in Parijs. "De media zien de estafetteploeg als legendarisch, maar dat kan niet ieder toernooi het geval zijn. We hebben nu heel knap zilver gewonnen", zei Femke Bol na afloop.

28 minuten geleden
Vuelta kort gehinderd door blokkade pro-Palestijnse demonstranten

PUERTO DE NAVACERRADA (ANP) - Pro-Palestijnse demonstranten hebben ook de twintigste en voorlaatste etappe van de Vuelta verstoord. Op ongeveer 17 kilometer voor de finish was een groep actievoerders op de weg gaan zitten. De koplopers en het peloton slaagden erin hun weg te vervolgen door de blokkade te omzeilen, al werden zij ook daarbij gehinderd.

47 minuten geleden
Estafetteploeg behaalt op WK in Tokio zilver op 4x400 gemengd

TOKIO (ANP) - De Nederlandse estafetteploeg op de 4x400 meter gemengd heeft op de WK atletiek in Tokio het zilver veroverd. Eugene Omalla, Lieke Klaver, Jonas Phijffers en Femke Bol renden in de finale in het Japan National Stadium naar de tweede plaats achter de ploeg van de Verenigde Staten in een tijd van 3.09,96. Het Amerikaanse team was duidelijk sneller en won in 3.08,80.

1 uur geleden
Titelverdedigster Pieterse zesde op WK mountainbiken

CRANS-MONTANA (ANP) - Puck Pieterse is er bij de WK mountainbiken in het Zwitserse Crans-Montana niet in geslaagd haar wereldtitel te prolongeren. De 23-jarige Amersfoortse moest genoegen nemen met de zesde plaats. De wereldtitel was voor de Zweedse Jenny Rissveds. De 31-jarige olympisch kampioene van Rio 2016 soleerde naar het goud. Achter haar ging het zilver naar de Nieuw-Zeelandse Samara Maxwell. Het brons was voor de Zwitserse Alessandra Keller.

1 uur geleden
Ook slotetappe Vuelta ingekort wegens dreigende protesten

MADRID (ANP) - Ook de slotrit van de Vuelta zal zondag op een enigszins ingekort parcours worden afgewerkt. Voordat wordt begonnen aan een aantal lokale ronden in Madrid is de passage door de wijk Aravaca geschrapt, waardoor de rit ongeveer 5 kilometer korter wordt. Dat heeft te maken met mogelijke acties van pro-Palestijnse demonstranten, die deze editie al vaker de koers hebben verstoord.

2 uur geleden
Vloon met hoogte van 5,75 meter naar finale polsstokhoogspringen

TOKIO (ANP) - Menno Vloon heeft zich bij de WK atletiek in Tokio geplaatst voor de finale van het polsstokhoogspringen. De regerend Europees indoorkampioen bedwong een hoogte van 5,75 meter en zat daarmee bij de beste twaalf springers die maandag opkomen voor de strijd om de medailles.

2 uur geleden
Afrifa sprint naar halve finales 100 meter, Burnet uitgeschakeld

TOKIO (ANP) - Elvis Afrifa is op de WK atletiek in Tokio doorgedrongen tot de halve finales van de 100 meter, het koningsnummer. De 27-jarige Afrifa eindigde in de zevende en laatste heat als vierde in 10,15. De eerste drie van de series plaatsten zich rechtstreeks, drie atleten verdienden een startplek op basis van hun tijd en Afrifa zat daar nog net bij. De halve finales en de finale zijn zondag.

2 uur geleden