Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willemien van Dijke: ‘Aan voornemens doe ik niet echt, mijn man en ik leven dag voor dag’

Willemien van Dijke: ‘Aan voornemens doe ik niet echt, mijn man en ik leven dag voor dag’

Voor de 45-jarige Willemien van Dijke uit Scherpenisse is 2021 ondanks de coronapandemie gevuld met goede momenten, zoals het kerstdiner op haar werk. ‘’Aan voornemens doe ik niet echt, ik en mij man leven dag voor dag’’, vertelt ze. Hun wens is dan ook om in 2022 hen leven te leven zoals ze dat willen. 

‘’Wel sociaal-maatschappelijk verantwoord natuurlijk.’’ Willemien en haar man Martin werken namelijk allebei in de zorg. ‘’Ik werk als verzorger voor mensen met een verstandelijke beperking in Lepelstraat en mijn man is cliniclown.’’ Vandaar dat zij Kerstmis en de jaarwisseling vooral met z’n tweeën hebben gevierd. ‘’Dankzij ons werk hadden wij ook geen plannen die door de maatregelen niet door konden gaan. Een besmetting kan altijd gebeuren, maar we willen niet dat we het verspreiden op het werk of iets dergelijks. Haar hoogtepunt van het afgelopen jaar was dan ook dat ze weer terug op haar werk in Lepelstraat kon. ‘’Ik moest helaas vanwege de te grote bezetting er in 2020 weg’’, vertelt ze. ‘’Maar toen er weer plek was, hebben ze me met volle plezier teruggevraagd. Na een jaar had ik er zoveel zin weer in.’’ Samen met haar man beheert ze ook de Kunstkamer. ‘’Het is heel leuk om daar samen met mensen te werken.’’ Het liep voor een lange tijd goed, maar corona bracht daar een eind aan. ‘’Kunnen we een tijd openblijven en dan weer dicht. Een dieptepunt kan ik het niet noemen, maar jammer is het wel.” Het komende jaar is moeilijk te voorspellen. ‘’Maar ik denk wel dat we met z’n allen een manier vinden om er mee te leven.’’

Meer uit Tholen

Thoolse haven nog zonder walstroom: ‘Met overlast en vervuiling tot gevolg’

THOLEN - Nancy Raas-Tophoven en Jan Heshof (PvdA-GroenLinks) noemen het ontbreken van walstroom in de haven van Tholen 'niet toekomstgericht en niet duurzaam'. In schriftelijke vragen aan het college dringen ze aan om dit toch te realiseren.

4 minuten geleden
Cultuurplein Tholen stopt: ‘Nieuwe wind bij gemeente laat minder ruimte voor ons’

THOLEN - Het Cultuurplein Tholen (CPT) heeft haar werkzaamheden per 1 januari 2026 stopgezet. Volgens het bestuur biedt de nieuwe koers van de gemeente minder ruimte voor de rol die de vereniging in de afgelopen elf jaar heeft vervuld.

18 uur geleden
Klaassen vertelt: ‘Wij bieden volledige mondzorg onder één dak’ [COLUMN]

[Advertorial] - Op onze locatie aan de Voltastraat bieden wij inmiddels een breed scala aan mondzorg onder één dak. U kunt bij ons terecht voor reguliere controles bij de tandarts, kleine gebitsreparaties zoals het aanbrengen van vullingen, en esthetische correcties met schildjes. Ook voor kronen en bruggen bent u bij ons in goede handen. Kortom: tandheelkundige zorg van A tot Z.

19 uur geleden
Carnaval Grôôt Pesôôt 2026: Dit is de route en hoe laat de optocht begint

OUD-VOSSEMEER - Nog een paar dagen en dan gaat carnaval in Grôôt Pesôôt weer beginnen. Ook dit jaar trekt er weer een feestelijke optocht door het dorp. De lampionoptocht vindt donderdagavond plaats.

22 uur geleden
Kou slaat toe met Woaidaehen, mogelijk ook natte sneeuw: ‘Af en toe schijnt de zon’

OUD-VOSSEMEER - Kunnen we tijdens Woaidaehen met blote benen over straat of moeten we een jas over onze outfits aan? Volgens meteoroloog Vera Buis van Weeronline is extra dikke kleding niet overbodig. Het wordt met 3 tot 4 graden frisjes en er kunnen winterse buien over het land trekken.

1 dag geleden
Eindelijk wint Tholense Boys weer eens, Flupland en SPS boeken klinkende zege [SPEELRONDE 13 & 15]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 7 februari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 15 in de Derde Klasse en speelronde 13 in de Vierde en Vijfde Klasse.

1 dag geleden
Tholenaar (19) verdacht van verspreiden IS-propaganda en aanzetten tot terrorisme

THOLEN - De politie heeft dinsdag vijftien mensen aangehouden die via sociale media hebben geprobeerd anderen aan te sporen terroristische misdrijven te plegen. Onder hen is een 19-jarige jongeman uit Tholen, bevestigt het Openbaar Ministerie. Hij wordt ervan verdacht propaganda voor terreurgroep Islamitische Staat te hebben verspreid.

2 dagen geleden