Willemien van Dijke: ‘Aan voornemens doe ik niet echt, mijn man en ik leven dag voor dag’
Voor de 45-jarige Willemien van Dijke uit Scherpenisse is 2021 ondanks de coronapandemie gevuld met goede momenten, zoals het kerstdiner op haar werk. ‘’Aan voornemens doe ik niet echt, ik en mij man leven dag voor dag’’, vertelt ze. Hun wens is dan ook om in 2022 hen leven te leven zoals ze dat willen.
‘’Wel sociaal-maatschappelijk verantwoord natuurlijk.’’ Willemien en haar man Martin werken namelijk allebei in de zorg. ‘’Ik werk als verzorger voor mensen met een verstandelijke beperking in Lepelstraat en mijn man is cliniclown.’’ Vandaar dat zij Kerstmis en de jaarwisseling vooral met z’n tweeën hebben gevierd. ‘’Dankzij ons werk hadden wij ook geen plannen die door de maatregelen niet door konden gaan. Een besmetting kan altijd gebeuren, maar we willen niet dat we het verspreiden op het werk of iets dergelijks. Haar hoogtepunt van het afgelopen jaar was dan ook dat ze weer terug op haar werk in Lepelstraat kon. ‘’Ik moest helaas vanwege de te grote bezetting er in 2020 weg’’, vertelt ze. ‘’Maar toen er weer plek was, hebben ze me met volle plezier teruggevraagd. Na een jaar had ik er zoveel zin weer in.’’ Samen met haar man beheert ze ook de Kunstkamer. ‘’Het is heel leuk om daar samen met mensen te werken.’’ Het liep voor een lange tijd goed, maar corona bracht daar een eind aan. ‘’Kunnen we een tijd openblijven en dan weer dicht. Een dieptepunt kan ik het niet noemen, maar jammer is het wel.” Het komende jaar is moeilijk te voorspellen. ‘’Maar ik denk wel dat we met z’n allen een manier vinden om er mee te leven.’’
Meer uit Tholen
THOLEN - De gemeente Tholen heeft woensdag samen met twintig andere gemeenten een nieuwe overeenkomst voor de Zuidwaterlinie ondertekend. Hiermee spreken zij af om zich gezamenlijk in te zetten voor de eeuwenoude verdedigingslinie. De samenwerking ligt vast voor bijna 25 jaar, tot 2048.
3 uur geledenTHOLEN - Hilde Moerland en Richard Harinck voeren de kieslijst van VVD Tholen aan voor de gemeenteraadsverkiezingen op 18 maart 2026. Dat werd woensdagavond vastgesteld tijdens de algemene ledenvergadering in Streekmuseum De Meestoof.
8 uur geledenSINT-ANNALAND - Dertig huishoudens in Sint-Annaland verliezen binnenkort hun woning. Woningcorporatie Stadlander gaat verouderde huurwoningen aan de Tienhoven, Van den Bosstraat en de Domineeshof slopen voor nieuwbouw. Het maakt onderdeel uit van een groot verduurzamingsproject van honderden woningen op Tholen.
1 dag geledenTHOLEN - Inwoners met een laag inkomen kunnen dit jaar weer profiteren van de collectieve zorgverzekering, aangeboden door de gemeente Tholen in samenwerking met VGZ. De verzekering bestaat uit een basispakket en een aanvullende verzekering, waarbij de gemeente een deel van de premie voor haar rekening neemt.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 6 december organiseert wandelsportvereniging Oosterscheldestappers voor de 14e keer de Snerttocht. Er zijn vier afstanden waaruit gekozen kan worden, namelijk 6, 10, 15 en 25 kilometer.
2 dagen geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 22 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 9.
2 dagen geledenTHOLEN - De gemeente Tholen gaat de komende jaren zoveel mogelijk speelplekken aanpassen zodat kinderen met en zonder beperking samen kunnen spelen. Er zijn al veel stappen gezet, maar er valt ook nog volop te leren. Wethouder Corniel van Leeuwen licht toe wat er de komende tijd te wachten staat.
3 dagen geleden