Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Willemien van Dijke: ‘Aan voornemens doe ik niet echt, mijn man en ik leven dag voor dag’

Willemien van Dijke: ‘Aan voornemens doe ik niet echt, mijn man en ik leven dag voor dag’

Voor de 45-jarige Willemien van Dijke uit Scherpenisse is 2021 ondanks de coronapandemie gevuld met goede momenten, zoals het kerstdiner op haar werk. ‘’Aan voornemens doe ik niet echt, ik en mij man leven dag voor dag’’, vertelt ze. Hun wens is dan ook om in 2022 hen leven te leven zoals ze dat willen. 

‘’Wel sociaal-maatschappelijk verantwoord natuurlijk.’’ Willemien en haar man Martin werken namelijk allebei in de zorg. ‘’Ik werk als verzorger voor mensen met een verstandelijke beperking in Lepelstraat en mijn man is cliniclown.’’ Vandaar dat zij Kerstmis en de jaarwisseling vooral met z’n tweeën hebben gevierd. ‘’Dankzij ons werk hadden wij ook geen plannen die door de maatregelen niet door konden gaan. Een besmetting kan altijd gebeuren, maar we willen niet dat we het verspreiden op het werk of iets dergelijks. Haar hoogtepunt van het afgelopen jaar was dan ook dat ze weer terug op haar werk in Lepelstraat kon. ‘’Ik moest helaas vanwege de te grote bezetting er in 2020 weg’’, vertelt ze. ‘’Maar toen er weer plek was, hebben ze me met volle plezier teruggevraagd. Na een jaar had ik er zoveel zin weer in.’’ Samen met haar man beheert ze ook de Kunstkamer. ‘’Het is heel leuk om daar samen met mensen te werken.’’ Het liep voor een lange tijd goed, maar corona bracht daar een eind aan. ‘’Kunnen we een tijd openblijven en dan weer dicht. Een dieptepunt kan ik het niet noemen, maar jammer is het wel.” Het komende jaar is moeilijk te voorspellen. ‘’Maar ik denk wel dat we met z’n allen een manier vinden om er mee te leven.’’

Meer uit Tholen

KNVB trekt boete voor Tholense Boys tóch in na gestaakte derby met WHS

THOLEN - De KNVB heeft de opgelegde boete van 227 euro aan Tholense Boys ingetrokken, zo laat de club weten in een verklaring. De boete volgde op ongeregeldheden tijdens de derby tegen WHS, die begin maart gestaakt werd nadat een speler van WHS een supporter van Tholense Boys sloeg. Volgens WHS zou de supporter hem racistisch hebben bejegend. 

1 uur geleden
Voorverkoop abonnementen van start bij De Spetter, volgende week volgt Haestinge

THOLEN/SINT-MAARTENSDIJK - Zwembad De Spetter in Tholen is vandaag begonnen met de voorverkoop van abonnementen voor het nieuwe zwemseizoen. Volgende week gaat ook de voorverkoop van start bij Zwembad Haestinge in Sint-Maartensdijk. Beide gemeentelijke zwembaden openen op 5 mei hun deuren.

4 uur geleden
Buurt had geen vermoeden van drugslab Klaverveld: ‘Nooit iets opvallends gezien’ [UPDATE]

OUD-VOSSEMEER - Een politiehelikopter die cirkelde boven het industrieterrein, tientallen agenten en brandweerlieden die metingen kwamen verrichten. Het Klaverveld leek woensdagmiddag eerder op een scène uit de serie Breaking Bad dan op de normaal zo rustige straat. Bij een inval in een loods heeft de politie een in werking zijnde productielocatie voor synthetische drugs aangetroffen. Tijdens de inval zijn vier verdachten aangehouden. Het team Landelijke Faciliteit Ontmantelen (LFO) heeft uitgebreid onderzoek gedaan in de loods.

9 uur geleden
Politie valt pand binnen in Oud-Vossemeer en treft drugslab, vier verdachten aangehouden

OUD-VOSSEMEER - Bij een pand op het industrieterrein Klaverveld in Oud-Vossemeer is woensdagmiddag een drugslab aangetroffen. De politie viel het pand binnen en heeft vier verdachten aangehouden.

1 dag geleden
Haas Teun neemt je in nieuwe wandelroute mee langs de parels van Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - Hoe kun je het verleden van Sint-Maartensdijk op een speelse manier nieuw leven inblazen? Dolores Bijl vond het antwoord in Haas Teun. In de nieuwe wandelroute het Hazenpad vertelt dit fictieve personage de parels van het dorp, zodat de verhalen niet verloren gaan.

1 dag geleden
Welkom in de feesttent: Brabantse Wal Festival, een feest voor jong en oud

[Advertorial] - Al meer dan vijftien jaar is het Brabantse Wal Festival een begrip in de gemeente Woensdrecht en ver daarbuiten. Na een succesvol jubileumjaar in 2025 heeft de organisatie opnieuw een gevarieerd programma samengesteld voor alle leeftijden, met dit jaar als nieuwe toevoeging het Bier- en Wijnfestijn.

1 dag geleden
Tholen ziet geen tekort aan laadpunten: ‘Geen aanvullende maatregelen nodig’

THOLEN - Het college stelt dat de plaatsing van laadpunten op koers ligt en daarom geen extra maatregelen nodig zijn. Dat blijkt uit navraag van de voormalige fractie PvdA-GroenLinks, die al maanden aandacht vraagt voor de laadpunten in Tholen. Volgens Nancy Raas-Tophoven en Jan Heshof bereiken hen steeds nieuwe signalen dat de laadpalen tekortschieten. Na meerdere schriftelijke vragen geeft het college nu meer inzicht.

1 dag geleden