Willem II moet op zoek naar nieuwe hoofdsponsor
TILBURG (ANP) - Willem II moet op zoek naar een nieuwe hoofdsponsor. Destil, groothandel voor bouw en industrie, verdwijnt na dit seizoen van het shirt van de Tilburgse voetbalclub. Destil blijft wel sponsor van Willem II.
"We willen er met Destil nog een succesvol seizoen van maken", zegt algemeen directeur Martin van Geel. "Voor andere partijen is de shirtpositie na dit seizoen een mooie kans om samen met Willem II te bouwen aan een goede samenwerking."
Destil keerde in 2018 terug als hoofd- en shirtsponsor van Willem II. Tussen 2008 en 2010 stond de groothandel ook al op het shirt van de 'Tricolores'. Willem II staat nu op de zesde plaats in de Eredivisie. Vorig seizoen ontliep de club op het nippertje de play-offs om promotie/degradatie.
Eerder deze week maakte AZ al bekend op zoek te gaan naar een nieuwe hoofdsponsor. Softwarebedrijf AFAS stopt als shirtsponsor en ook als naamgever van het stadion en het jeugdcomplex van de Alkmaarse club. Feyenoord maakte juist bekend dat EuroParcs een jaar langer doorgaat als hoofdsponsor. Vorige week verlengde Ziggo het contract als hoofdsponsor van Ajax met twee jaar, tot de zomer van 2025.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
8 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
8 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
12 uur geleden