Willem II mist verdediger Bergström in uitwedstrijd tegen Ajax
TILBURG (ANP) - Willem II kan donderdag in de uitwedstrijd tegen koploper Ajax geen beroep doen op Emil Bergström. De Zweedse verdediger is niet op tijd hersteld van een blessure die hij eerder deze maand opliep. "We moeten de uitslag van de MRI-scan afwachten om te zien wat er precies aan de hand is", aldus trainer Fred Grim van de Tilburgers.
Jeugdspeler Sam Tel neemt de plek van Bergström in de wedstrijdselectie over. Grim: "Sam doet het goed bij Willem II onder 21. Hij heeft vandaag voor het eerst met de selectie meegetraind en laat een ontspannen indruk achter. Hij speelt graag de bal vooruit, daar houd ik van. Maar hij is nog jong en moet uiteraard nog het een en ander leren. Meetrainen met het eerste draagt daaraan bij."
Willem II is na een goede competitiestart ver teruggezakt in de Eredivisie. De laatste zege dateert van ruim twee maanden terug. Op 25 september won Willem II met 2-1 van PSV. Grim acht de Brabanders desondanks niet kansloos in de Johan Cruijff ArenA. "De kwaliteiten van Ajax zijn voor iedereen bekend. Maar hoe sterk Ajax ook is, ze hebben ook zwakke plekken of mindere momenten. Ze hebben het tegen FC Utrecht, Heracles, Sparta en Go Ahead lastig gehad. Daar willen wij ook voor zorgen."
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
51 minuten geledenRABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.
4 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.
14 uur geleden