Willem II mist verdediger Bergström in uitwedstrijd tegen Ajax
TILBURG (ANP) - Willem II kan donderdag in de uitwedstrijd tegen koploper Ajax geen beroep doen op Emil Bergström. De Zweedse verdediger is niet op tijd hersteld van een blessure die hij eerder deze maand opliep. "We moeten de uitslag van de MRI-scan afwachten om te zien wat er precies aan de hand is", aldus trainer Fred Grim van de Tilburgers.
Jeugdspeler Sam Tel neemt de plek van Bergström in de wedstrijdselectie over. Grim: "Sam doet het goed bij Willem II onder 21. Hij heeft vandaag voor het eerst met de selectie meegetraind en laat een ontspannen indruk achter. Hij speelt graag de bal vooruit, daar houd ik van. Maar hij is nog jong en moet uiteraard nog het een en ander leren. Meetrainen met het eerste draagt daaraan bij."
Willem II is na een goede competitiestart ver teruggezakt in de Eredivisie. De laatste zege dateert van ruim twee maanden terug. Op 25 september won Willem II met 2-1 van PSV. Grim acht de Brabanders desondanks niet kansloos in de Johan Cruijff ArenA. "De kwaliteiten van Ajax zijn voor iedereen bekend. Maar hoe sterk Ajax ook is, ze hebben ook zwakke plekken of mindere momenten. Ze hebben het tegen FC Utrecht, Heracles, Sparta en Go Ahead lastig gehad. Daar willen wij ook voor zorgen."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
3 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden