Willem II mist verdediger Bergström in uitwedstrijd tegen Ajax
TILBURG (ANP) - Willem II kan donderdag in de uitwedstrijd tegen koploper Ajax geen beroep doen op Emil Bergström. De Zweedse verdediger is niet op tijd hersteld van een blessure die hij eerder deze maand opliep. "We moeten de uitslag van de MRI-scan afwachten om te zien wat er precies aan de hand is", aldus trainer Fred Grim van de Tilburgers.
Jeugdspeler Sam Tel neemt de plek van Bergström in de wedstrijdselectie over. Grim: "Sam doet het goed bij Willem II onder 21. Hij heeft vandaag voor het eerst met de selectie meegetraind en laat een ontspannen indruk achter. Hij speelt graag de bal vooruit, daar houd ik van. Maar hij is nog jong en moet uiteraard nog het een en ander leren. Meetrainen met het eerste draagt daaraan bij."
Willem II is na een goede competitiestart ver teruggezakt in de Eredivisie. De laatste zege dateert van ruim twee maanden terug. Op 25 september won Willem II met 2-1 van PSV. Grim acht de Brabanders desondanks niet kansloos in de Johan Cruijff ArenA. "De kwaliteiten van Ajax zijn voor iedereen bekend. Maar hoe sterk Ajax ook is, ze hebben ook zwakke plekken of mindere momenten. Ze hebben het tegen FC Utrecht, Heracles, Sparta en Go Ahead lastig gehad. Daar willen wij ook voor zorgen."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Bart Nieuwkoop en Tsuyoshi Watanabe hebben de laatste training van Feyenoord voor het uitduel van zondag met Ajax afgewerkt. Beide verdedigers ontbraken donderdag in de verloren uitwedstrijd tegen FCSB omdat ze onvoldoende fit waren.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool begint zonder Mohamed Salah aan de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion. De aanvaller zit op de bank als het duel om 16.00 uur begint. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch verschijnen wel aan de aftrap. Van Dijk staat voor zijn 250e wedstrijd voor de regerend kampioen in de Premier League.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft in de eerste 24 uur van de derde verkoopfase voor tickets voor het WK ondanks torenhoge prijzen vijf miljoen aanvragen ontvangen. Fans uit meer dan tweehonderd landen willen een kaartje voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico (11 juni-19 juli).
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.
22 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
1 dag geleden