Willem II in 'vol' stadion met 2000 fans tegen RKC
TILBURG (ANP) - Willem II kan vrijdagavond in de thuiswedstrijd tegen RKC Waalwijk rekenen op de steun van 2000 supporters. De laatste beschikbare kaarten voor het duel in het Koning Willem II-stadion zijn vergeven, meldt Willem II. Bij alle wedstrijden van deze speelronde in de Eredivisie mogen de thuisclubs een beperkt aantal toeschouwers naar binnen laten, in het kader van een grootschalige landelijke pilot.
"We hebben een 'vol' stadion, althans: binnen de mogelijkheden", aldus een woordvoerder van Willem II. Seizoenkaarthouders konden zich sinds vorige week zaterdag aanmelden voor een toegangsbewijs voor het duel met RKC. De eerste 1800 à 1900 kaarten waren snel vergeven, op de dag voor de wedstrijd werden de laatste kaarten geclaimd.
Vrijwel alle bezoekers moeten vooraf een sneltest doen en mogen naar binnen als ze negatief testen op het coronavirus. Alleen kinderen tot en met 11 jaar mogen zonder test naar binnen. Alle toeschouwers moeten op de tribunes 1,5 meter afstand van elkaar houden, ook familieleden. Ze mogen hun mondkapje af doen zodra ze zitten.
De Brabantse derby tussen Willem II en RKC zou om 20.00 uur beginnen, maar is in verband met de avondklok en het toestaan van publiek vervroegd naar 18.45 uur.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."
58 minuten geledenSEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
3 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
5 uur geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
7 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
9 uur geleden