Wijnaldum redt in blessuretijd met knappe kopbal punt voor PSG
LENS (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft zaterdag eindelijk zijn waarde kunnen bewijzen voor Paris Saint-Germain. De Oranje-international kopte in de uitwedstrijd tegen RC Lens de bal in de 92e minuut op fraaie wijze achter keeper Jean-Louis Leca.
Kylian Mbappé gaf de bal vanaf de linkerkant, van grote afstand, voor het doel. Wijnaldum sprong hoger dan zijn tegenstanders en kopte de bal in de linkerbovenhoek. De middenvelder vierde de treffer met een harde kreet.
Wijnaldum ontbrak de laatste twee duels vanwege een knieblessure. Nu hij weer terug was, had trainer Mauricio Pochettino opnieuw geen basisplaats voor hem. De oud-Feyenoorder kwam in de 70e minuut in het veld, net als Mbappé. Wijnaldum redde weliswaar een punt, maar het was wel de tweede keer op rij dat Paris Saint-Germain niet wist te winnen. Drie dagen geleden hield OGC Nice ook al stand tegen de topclub (0-0).
Paris Saint-Germain staat ondanks de twee misstappen nog wel riant aan kop. De voorsprong op nummer 2 Olympique Marseille is 13 punten.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
10 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
13 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
14 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
17 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
21 uur geleden