Wijnaldum redt in blessuretijd met knappe kopbal punt voor PSG
LENS (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft zaterdag eindelijk zijn waarde kunnen bewijzen voor Paris Saint-Germain. De Oranje-international kopte in de uitwedstrijd tegen RC Lens de bal in de 92e minuut op fraaie wijze achter keeper Jean-Louis Leca.
Kylian Mbappé gaf de bal vanaf de linkerkant, van grote afstand, voor het doel. Wijnaldum sprong hoger dan zijn tegenstanders en kopte de bal in de linkerbovenhoek. De middenvelder vierde de treffer met een harde kreet.
Wijnaldum ontbrak de laatste twee duels vanwege een knieblessure. Nu hij weer terug was, had trainer Mauricio Pochettino opnieuw geen basisplaats voor hem. De oud-Feyenoorder kwam in de 70e minuut in het veld, net als Mbappé. Wijnaldum redde weliswaar een punt, maar het was wel de tweede keer op rij dat Paris Saint-Germain niet wist te winnen. Drie dagen geleden hield OGC Nice ook al stand tegen de topclub (0-0).
Paris Saint-Germain staat ondanks de twee misstappen nog wel riant aan kop. De voorsprong op nummer 2 Olympique Marseille is 13 punten.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Vier dagen na de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC (3-2) heeft PSV een benauwde 2-1-zege geboekt op AZ. De bekerfinalist uit Alkmaar had in Eindhoven de beste kansen, maar Ricardo Pepi bezorgde de thuisploeg in de slotfase de zege.
11 minuten geledenKEULEN (ANP) - Borussia Dortmund heeft een kleine zege geboekt tegen tien man van 1. FC Köln. De nummer 2 van de Bundesliga won in Keulen met 2-1. Jahmai Simpson-Pusey van de thuisploeg kreeg in de blessuretijd van de eerste helft de rode kaart.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft Ronald Koeman geëerd met een tegel op de Walk of Fame van de Eindhovense club. De huidige bondscoach van het Nederlands elftal onthulde de tegel zaterdag voor het thuisduel van PSV met AZ.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Fred Grim noemde de nederlaag van Ajax bij FC Groningen "hard en pijnlijk". Dat zei de coach van Ajax na afloop van de 3-1 in de Euroborg tegen ESPN. "Dit komt wel aan", verzuchtte de oud-doelman na de vierde competitienederlaag van Ajax. "We kijken allemaal in de spiegel. Dat doen we allemaal. De staf ook", aldus Grim op de vraag hoe hij zijn eigen rol ziet.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax heeft zaterdag voor de vierde keer dit seizoen een wedstrijd verloren in de Eredivisie. Het elftal van coach Fred Grim ging in de Euroborg met 3-1 ten onder tegen FC Groningen. Daarmee kwam er voor de Groningers een einde aan een reeks van zes competitienederlagen op rij.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Wout Weghorst begint als spits van Ajax in de basis bij het uitduel met FC Groningen. Coach Fred Grim geeft opnieuw de voorkeur aan de Nederlandse international boven Kasper Dolberg. De Deense aanvaller zit op de bank. Steven Berghuis krijgt voor het eerst sinds zijn liesblessure een basisplaats, ten koste van Rayane Bounida. Berghuis maakte de afgelopen weken al twee invalbeurten.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) gaat voor Oostenrijk voetballen. Dat heeft de middenvelder van de Eindhovense voetbalclub gezegd tegen het Duitse Sky Sport. Wanner laat daarmee een interlandloopbaan voor Duitsland schieten. Hij kwam op het EK onder 21 van afgelopen zomer wel uit voor Jong Duitsland.
9 uur geleden