Wijnaldum, De Jong en Veltman staan op scherp tegen Bosnië
AMSTERDAM (ANP) - Middenvelders Georginio Wijnaldum en Frenkie de Jong en verdediger Joël Veltman staan zondag in de thuiswedstrijd van Oranje tegen Bosnië en Herzegovina in de Nations League op scherp. Bij een gele kaart missen zij het laatste duel, woensdag tegen Polen in Chorzow. Wijnaldum, De Jong en Veltman hebben allemaal één gele kaart achter hun naam staan en in de Nations League ben je bij twee kaarten geschorst.
Nederland begint de wedstrijd in de Johan Cruijff ArenA zondag (18.00 uur) als nummer drie in groep 1 van de A-divisie van de Nations League. Het elftal van bondscoach Frank de Boer heeft na vier duels 5 punten. Polen leidt met 7 punten, voor Italië met 6 punten. Bosnië en Herzegovina sluit de rij met 2 punten.
De eerste wedstrijd tussen Bosnië en Herzegovina en Nederland eindigde vorige maand in 0-0.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
51 minuten geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
1 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
3 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
21 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
1 dag geleden