Wijnaldum, De Jong en Veltman staan op scherp tegen Bosnië
AMSTERDAM (ANP) - Middenvelders Georginio Wijnaldum en Frenkie de Jong en verdediger Joël Veltman staan zondag in de thuiswedstrijd van Oranje tegen Bosnië en Herzegovina in de Nations League op scherp. Bij een gele kaart missen zij het laatste duel, woensdag tegen Polen in Chorzow. Wijnaldum, De Jong en Veltman hebben allemaal één gele kaart achter hun naam staan en in de Nations League ben je bij twee kaarten geschorst.
Nederland begint de wedstrijd in de Johan Cruijff ArenA zondag (18.00 uur) als nummer drie in groep 1 van de A-divisie van de Nations League. Het elftal van bondscoach Frank de Boer heeft na vier duels 5 punten. Polen leidt met 7 punten, voor Italië met 6 punten. Bosnië en Herzegovina sluit de rij met 2 punten.
De eerste wedstrijd tussen Bosnië en Herzegovina en Nederland eindigde vorige maand in 0-0.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
6 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
10 uur geleden