
Wijk-GGD’er van start in Kapelle
KAPELLE - Vanaf 1 mei is de gemeente Kapelle een nieuwe kracht rijker: de wijk-GGD'er. Deze professional richt zich op het ondersteunen van mensen met verward of onbegrepen gedrag en speelt een belangrijke rol bij het vroegtijdig signaleren van problemen in de wijk.
Meer uit Reimerswaal
KRUININGEN - Op woensdag 21 mei vindt in Kruiningen een speelgoedruil plaats. Tussen 13.00 en 16.00 uur kunnen bezoekers in Ons Dorpshuis aan de Berghoekstraat 3 speelgoed inleveren en ruilen.
13 uur geledenREIMERSWAAL - De gemeente Reimerswaal wil peilen hoeveel belangstelling er is voor de documentaire: 'In dienst van de vrede'. Deze film is speciaal gemaakt voor veteranen, hun families en andere geïnteresseerden.
15 uur geledenGOES - Een kleine moeite met grote gevolgen: dat blijkt uit de actie "Band op Spanning Reimerswaal", die afgelopen januari door de gemeente werd georganiseerd. Op twee zaterdagen konden inwoners gratis hun autobanden laten controleren en oppompen. Het doel? Meer bewustwording over het belang van de juiste bandenspanning - voor zowel het milieu als de portemonnee.
17 uur geledenReimerswaal - Op maandag 5 mei wordt het fietsseizoen in Reimerswaal op een bijzondere manier geopend met de eerste van vier fietstochten van dit jaar.
1 dag geledenREIMERSWAAL - Gemeente Reimerswaal is op zoek naar deelnemers voor de geplande vakantieactiviteiten, die anders mogelijk niet doorgaan.
1 dag geledenREIMERSWAAL/KAPELLE - Koningsdag werd op de Bevelanden weer uitbundig gevierd, zo ook in diverse dorpen. Het weer werkte mee en de sfeer zat er goed in bij de bezoekers.
2 dagen geledenRILLAND- Bij een ongeval op de motorcrossbaan langs de Bathseweg is zaterdagmiddag één persoon gewond geraakt. Meerdere hulpdiensten gingen ter plaatse. Het slachtoffer is zonder spoed naar een ziekenhuis buiten de regio gebracht. De oorzaak van het ongeval is onbekend.
3 dagen geleden