Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielrenner Rui Costa eerste winnaar in Saudi-Arabië

Wielrenner Rui Costa eerste winnaar in Saudi-Arabië

JAWW (ANP) - De Portugese wielrenner Rui Costa heeft de openingsrit in de eerste editie van de Ronde van Saudi-Arabië gewonnen. De wereldkampioen van 2013 achterhaalde na een hectische waaier-etappe door de woestijn de vier vluchters in de laatste tientallen meters. In het oplopende stuk richting de finish stoof Costa (UAE Team Emirates) iedereen voorbij. Tom-Jelte Slager kwam in zijn eerste koers voor zijn nieuwe ploeg B&B Hotels-Vital Concept als vierde over de streep.

Het Franse sportbedrijf ASO, dat onder meer ook de Tour de France organiseert, heeft de vijfdaagse etappekoers door Saudi-Arabië opgezet. Alle etappes zijn in de buurt van hoofdstad Riyad. De nieuwe ronde heeft een 2.1-status gekregen op de kalender van de internationale wielerfederatie UCI, wat betekent dat maximaal de helft van het deelnemersveld uit renners van de WorldTour-ploegen mag bestaan. Verder doen coureurs van procontinentale, continentale en nationale teams mee.

Meer uit Sport

Golfer Rory McIlroy wint de Masters voor tweede jaar op rij

AUGUSTA (ANP/AFP/RTR) - Golfer Rory McIlroy heeft voor het tweede jaar op rij de Masters gewonnen. Hij is daarmee de vierde speler ooit die deze prestatie levert. Jack Nicklaus, Nick Faldo en Tiger Woods gingen hem voor.

3 uur geleden
Sinner voert ATP-ranglijst weer aan, Van de Zandschulp 49e

LONDEN (ANP) - Tennisser Jannik Sinner voert weer de wereldranglijst aan. De Italiaan nam de leidende positie over van de Spanjaard Carlos Alcaraz, nadat hij zijn rivaal had verslagen in de finale van het masterstoernooi van Monte Carlo (7-6 (5) 6-3). Botic van de Zandschulp is gestegen naar de 49e plaats.

3 uur geleden
Golfer Rory McIlroy wint de Masters voor tweede jaar op rij

AUGUSTA (ANP/AFP) - Golfer Rory McIlroy heeft voor het tweede jaar op rij de Masters gewonnen. Hij is daarmee de vierde speler ooit die deze prestatie levert. Jack Nicklaus, Nick Faldo en Tiger Woods gingen hem voor.

10 uur geleden
Wielrenster Koch verslaat Vos en wint Parijs-Roubaix

ROUBAIX (ANP) - Franziska Koch heeft Parijs-Roubaix gewonnen. De Duitse wielrenster van FDJ United-SUEZ versloeg Marianne Vos en Pauline Ferrand-Prévot in een sprint op de wielerbaan van Roubaix. Ploeggenoten Vos en Ferrand-Prévot waren er niet in geslaagd de Duitse renster te lossen.

18 uur geleden
Sinner verslaat Alcaraz in finale van Monaco en is weer nummer 1

MONACO (ANP) - Jannik Sinner is na zijn overwinning in de finale van de Monte Carlo Masters weer de nummer 1 van de wereldranglijst. De 24-jarige Italiaan rekende op het gravel van Monaco in twee sets af met zijn grote rivaal Carlos Alcaraz: 7-6 (5) 6-3. Het was de eerste keer dat Sinner een groot graveltoernooi op zijn naam wist te schrijven.

19 uur geleden
Van der Poel: mijn koers was voorbij in Bos van Wallers

ROUBAIX (ANP) - Mathieu van der Poel is er door lekke banden niet in geslaagd voor de vierde keer op rij Parijs-Roubaix te winnen. Hij kon in een lange achtervolging door lekke banden niet meer bij de koplopers geraken en eindigde als vierde. "Mijn koers was over in het Bos, ik heb er alles aan gedaan, maar net niet", reageerde de drievoudig winnaar bij de NOS op zijn lekke banden op de beruchte kasseistrook Bos van Wallers.

19 uur geleden
Van Aert klopt Pogacar in Parijs-Roubaix, Van der Poel vierde

ROUBAIX (ANP) - Wout van Aert heeft voor het eerst Parijs-Roubaix gewonnen. De 31-jarige Belg van Visma - Lease a Bike was na 258,3 kilometer tussen Compiègne en Roubaix medevluchter Tadej Pogacar uit Slovenië te snel af in de sprint op de wielerbaan in Roubaix. Drievoudig winnaar Mathieu van der Poel eindigde na een lange achtervolging door lekke banden op ongeveer een halve minuut als vierde.

20 uur geleden