Wielrenner Kelderman tevreden met negende plaats in tijdrit
VALDOBBIADENE (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman was tevreden met zijn uitslag in de tweede tijdrit in de Ronde van Italië. De kopman van Team Sunweb eindigde in Valdobbiadene als negende op 1.47 minuten van ritwinnaar Filippo Ganna, en staat daardoor tweede in het algemeen klassement op 56 seconden van de Portugees João Almeida. Op de klassementsrenners Vincenzo Nibali en Domenico Pozzovivo won de Nederlander veel tijd.
"Met de hoge bergen nog op het programma ben ik tevreden met de uitslag", zei Kelderman. "Ik verras mijzelf hier eigenlijk. De hele Giro gaat beter dan verwacht, dus ik ben heel blij met hoe het tot dusverre gaat."
Kelderman maakt zich geen zorgen over het toegenomen verschil met rozetruidrager Almeida. De Portugees liep met 16 seconden uit. "Er volgt nog een superzware laatste week. Uiteindelijk zal het verschil in het algemeen klassement eerder gaan om minuten dan om seconden."
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A verstevigd. De ploeg won de thuiswedstrijd tegen Juventus (3-2) en heeft nu 8 punten meer dan AC Milan, dat een duel minder heeft gespeeld.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft bij de Olympische Spelen opnieuw een gouden medaille behaald. De 24-jarige Nederlander was na de 1000 meter ook de beste op de 1500 meter. Van 't Wout komt in Milaan ook nog in actie op de 500 meter.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttracksters hebben zich bij de Olympische Spelen opnieuw gekwalificeerd voor de finale van de aflossing. Kopvrouw Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer, Selma Poutsma en Zoë Florence Deltrap eindigden in de eerste halve finale als eerste.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft op de Olympische Spelen zonder problemen de kwartfinale op de 1000 meter bereikt. De winnares van goud op de 500 meter was in de vierde van acht voorronden veruit de snelste.
10 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos is er na haar bronzen medaille van vier jaar geleden in Beijing bij de Olympische Spelen niet opnieuw in geslaagd op het podium te eindigen. De 32-jarige Nederlandse beleefde in het Cortina Sliding Centre twee teleurstellende dagen en moest zich tevredenstellen met de dertiende plaats.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout is bij de Olympische Spelen doorgedrongen tot de halve finale op de 1500 meter. De 24-jarige Nederlander, die donderdag op de 1000 meter als eerste Nederlander goud won op een individuele afstand op de Spelen, was in de vierde van zes kwartfinales de snelste. Van 't Wout kwam geen moment in de problemen.
10 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos gaat niet opnieuw een olympische medaille winnen. Na het brons van vier jaar geleden tijdens de Spelen van Beijing staat de 32-jarige Nederlandse in Cortina d'Ampezzo na drie runs op de twaalfde plaats. Na de eerste twee runs op vrijdag nam ze nog de dertiende plek in.
12 uur geleden