Wielrenner Kelderman tevreden met negende plaats in tijdrit
VALDOBBIADENE (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman was tevreden met zijn uitslag in de tweede tijdrit in de Ronde van Italië. De kopman van Team Sunweb eindigde in Valdobbiadene als negende op 1.47 minuten van ritwinnaar Filippo Ganna, en staat daardoor tweede in het algemeen klassement op 56 seconden van de Portugees João Almeida. Op de klassementsrenners Vincenzo Nibali en Domenico Pozzovivo won de Nederlander veel tijd.
"Met de hoge bergen nog op het programma ben ik tevreden met de uitslag", zei Kelderman. "Ik verras mijzelf hier eigenlijk. De hele Giro gaat beter dan verwacht, dus ik ben heel blij met hoe het tot dusverre gaat."
Kelderman maakt zich geen zorgen over het toegenomen verschil met rozetruidrager Almeida. De Portugees liep met 16 seconden uit. "Er volgt nog een superzware laatste week. Uiteindelijk zal het verschil in het algemeen klassement eerder gaan om minuten dan om seconden."
Meer uit Sport
SUZUKA (ANP) - Max Verstappen kijkt ondanks zijn moeizame start aan het Formule 1-seizoen uit naar de Grote Prijs van Japan komend weekend, die hij vanwege de snelle bochten "een van zijn favorieten" noemt. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull begon het seizoen deze week in Australië met een zesde plek en viel een kleine twee weken geleden uit in China.
2 uur geledenHAFJELL (ANP/RTR/BELGA) - Skiester Mikaela Shiffrin heeft in Hafjell in Noorwegen haar 110e wereldbekeroverwinning behaald. De 31-jarige Amerikaanse was de beste op de slalom en zette daarmee een grote stap op weg naar haar zesde eindzege in de algemene wereldbeker.
20 uur geledenLILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.
21 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
2 dagen geleden