Wielrenner Kelderman tevreden met negende plaats in tijdrit
VALDOBBIADENE (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman was tevreden met zijn uitslag in de tweede tijdrit in de Ronde van Italië. De kopman van Team Sunweb eindigde in Valdobbiadene als negende op 1.47 minuten van ritwinnaar Filippo Ganna, en staat daardoor tweede in het algemeen klassement op 56 seconden van de Portugees João Almeida. Op de klassementsrenners Vincenzo Nibali en Domenico Pozzovivo won de Nederlander veel tijd.
"Met de hoge bergen nog op het programma ben ik tevreden met de uitslag", zei Kelderman. "Ik verras mijzelf hier eigenlijk. De hele Giro gaat beter dan verwacht, dus ik ben heel blij met hoe het tot dusverre gaat."
Kelderman maakt zich geen zorgen over het toegenomen verschil met rozetruidrager Almeida. De Portugees liep met 16 seconden uit. "Er volgt nog een superzware laatste week. Uiteindelijk zal het verschil in het algemeen klassement eerder gaan om minuten dan om seconden."
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Tennistalent Thijs Boogaard is er niet in geslaagd de tweede ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam te bereiken. De 17-jarige debutant verloor in Ahoy met 3-6 4-6 van de 23 jaar oudere Zwitser Stan Wawrinka.
4 minuten geledenSAKHIR (ANP) - Max Verstappen heeft woensdagochtend 65 rondes voltooid in de eerste testsessie van het voorseizoen van de Formule 1. Op het circuit van Bahrein zette de nummer 2 van vorig seizoen de snelste ronde neer in 1.35,43. Oscar Piastri, vorig jaar derde in het wereldkampioenschap, volgde in zijn McLaren op 0,17 seconden. George Russell (Mercedes) zette de derde tijd neer.
6 minuten geledenMILAAN (ANP) - Suzanne Schulting maakt na twee jaar weer deel uit van de Nederlandse shorttrackselectie. De 28-jarige Friezin stapte woensdag in de Milano Ice Skating Arena het ijs op voor de ochtendtraining. Voor het team van bondscoach Niels Kerstholt was het de eerste oefensessie na de pijnlijke uitschakeling van dinsdag in de halve finale op de gemengde aflossing, waarin Xandra Velzeboer onderuitging.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tennistalent Thijs Boogaard komt alsnog in actie op het ABN AMRO Open in Rotterdam. De 17-jarige debutant vervangt woensdag als lucky loser de geblesseerde Aleksandar Vukic uit Australië in de partij tegen de Zwitserse routinier Stan Wawrinka.
1 uur geledenSAKHIR (ANP) - Max Verstappen is als eerste het circuit opgegaan tijdens de eerste testdag van de Formule 1 in Bahrein. De viervoudig wereldkampioen komt woensdag de hele dag in actie, meldde zijn team Red Bull dinsdag.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Australische tennisser Alex de Minaur heeft de tweede ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam bereikt. De nummer 1 van de plaatsingslijst was in twee sets te sterk voor Arthur Fils uit Frankrijk: 7-6 (3) 6-2.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland maakt bij de Olympische Spelen in Milaan nog net deel uit van de top 10 van beste landen. Na het goud en zilver voor langebaanschaatssters Jutta Leerdam en Femke Kok van maandag kwamen er dinsdag geen nieuwe medailles bij.
16 uur geleden