Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wielerploeg Picnic PostNL mist kopman Bardet in Parijs-Nice

Wielerploeg Picnic PostNL mist kopman Bardet in Parijs-Nice

PARIJS (ANP) - Romain Bardet heeft moeten afzeggen voor Parijs-Nice, de rittenkoers die zondag begint. De Franse wielrenner zou als kopman van de Nederlandse ploeg Picnic PostNL starten, maar heeft nog te veel last van een schouderblessure, die hij opliep bij een val in de Ronde van de Algarve.

"Romain ondervindt nog steeds hinder van de impact van zijn valpartij twee weken geleden in de Algarve. Om ervoor te zorgen dat hij zo snel mogelijk weer fit aan de start kan verschijnen, zal hij enkele dagen extra rust nemen in combinatie met intensieve behandeling", legt teamarts Camiel Aldershof op de website uit. "Helaas komt de start van Parijs-Nice net iets te vroeg in dit herstelproces."

Bardet was na zijn val een week later weer van start gegaan in twee Franse koersen. "Maar ik merkte dat ik nog steeds last had van de valpartij in Portugal. Ik hoopte dat wat extra revalidatie deze week verbetering zou brengen, maar helaas is dat niet het geval. Ik ben dankbaar dat we samen met het team hebben gekeken naar wat mogelijk was, maar ook dat er geen druk op me wordt gelegd om te koersen als ik niet 100 procent fit ben", aldus Bardet, die in Parijs-Nice wordt vervangen door de Nederlander Tim Naberman.

Meer uit Sport

Zo'n 180 supporters van Napoli in Eindhoven opgepakt

EINDHOVEN (ANP) - In het centrum van Eindhoven zijn maandagavond ongeveer 180 supporters van de Italiaanse voetbalclub Napoli aangehouden. De politie meldt dat "hun gedrag aanleiding gaf tot ongeregeldheden".

3 uur geleden
Tennisser Griekspoor bereikt tweede ronde in Wenen

WENEN (ANP) - Tallon Griekspoor heeft de tweede ronde van het toernooi van Wenen bereikt. De beste tennisser van Nederland was met 6-3 5-7 6-4 te sterk voor de als vijfde geplaatste Rus Karen Chatsjanov.

6 uur geleden
Tennisser Sinner meldt zich af voor Davis Cup Finals

ROME (ANP/RTR) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich afgemeld voor de Davis Cup Finals volgende maand in het Italiaanse Bologna. Vorig jaar won Italiƫ met kopman Sinner, de nummer 2 van de wereld, het landentoernooi ten koste van Nederland.

11 uur geleden
Turnster Visser na drie van tien subdivisies tweede aan brug

JAKARTA (ANP) - Turnster Naomi Visser staat na drie van de tien subdivisies op de tweede plek bij het onderdeel brug in de kwalificaties bij de WK in Jakarta. Visser, die 14,000 punten scoorde, zag alleen olympisch brugkampioene Kaylia Nemour uit Algerije het maandag beter doen: zij scoorde 15,533 punten. Sanna Veerman bezet met 13,966 punten de derde plek in het brugklassement.

11 uur geleden
Turnster Visser aan leiding op brug bij WK, nu in wachtkamer

JAKARTA (ANP) - Turnster Naomi Visser gaat na de eerste van in totaal tien subdivisies aan de leiding op het onderdeel brug bij de kwalificaties van de WK in Jakarta. Visser kwam tot een score van 14,000 punten. Landgenote Sanna Veerman volgt op de tweede plaats met 13,966 punten. De twee turnsters moeten nog negen subdivisies afwachten of hun scores genoeg zijn voor een plek in de toestelfinale (top-8).

14 uur geleden
Potter volgt Tomasson op als bondscoach van Zweden

STOCKHOLM (ANP) - Graham Potter is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Zweden. De Engelsman is de opvolger van Jon Dahl Tomasson, die vorige week werd ontslagen. Onder leiding van de voormalige aanvaller van Feyenoord pakte Zweden slechts 1 punt in vier kwalificatieduels voor het WK van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

19 uur geleden
Ook turner Schmidt uitgeschakeld op WK in Jakarta

JAKARTA (ANP) - Turner Casimir Schmidt is ook uitgeschakeld op de WK in Jakarta. De 29-jarige Hoofddorper werd 28e en is vierde reserve voor de meerkampfinale van woensdag. Schmidt kwam zondag in de vierde subdivisie van de kwalificaties door grote fouten op vloer en voltige niet verder dan 74,463 punten. Na zijn wedstrijd moest hij nog lang wachten of zijn score nog toereikend zou zijn voor de meerkampfinale (top-24).

19 uur geleden