Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wie wil er werken in De Schatkist?

Wie wil er werken in De Schatkist?

KAPELLE - Om de leden van de speel-o-teek in Kapelle te allen tijde te kunnen voorzien van het nieuwste en leukste speelgoed, zijn er veel handen nodig. Met de drieëndertig vrijwilligers die De Schatkist nu heeft, komen ze maar net toe, dus zijn ze druk op zoek naar nieuwe vrijwilligers. 

Vier keer per week is de speel-o-teek open voor het uitlenen en verlengen van speelgoed. De vrijwilligers worden zo ingepland dat ze om de aantal weken een ochtend, middag of avond meedraaien. Maar de speling op het rooster wordt minder en het komt vaker voor dat de medewerkers meer dan ideaal worden ingepland. ‘’We merken dat we minder handen hebben dan eigenlijk nodig zouden zijn’’, zegt bestuurslid Huong Levöleger. ‘’Behalve af en toe een vergadering, is de speel-o-teek maar een aantal keer per week één of twee uur geopend. Voor velen is er dus wellicht een van die momenten dat ze ons zouden kunnen helpen. Bovendien is het natuurlijk leuk om al die blije gezichtjes te zien als kinderen nieuw speelgoed komen uitzoeken! We hopen dat nieuwe vrijwilligers zich aan willen sluiten bij ons.’’ Met een filmpje om vrijwilligers te werven won De Schatkist een prijs van Stichting Maatschappelijk Werk en Welzijn Oosterschelderegio (SMWO) en binnenkort wordt er daardoor een professionele versie gepubliceerd. ‘’We doen ons best om mensen te enthousiasmeren en informeren over de speel-o-teek. Zo krijgen we er hopelijk nieuwe leden en vrijwilligers bij’’, zegt voorzitter Kampstra.

Meer uit Reimerswaal

Motorcrosser gewond bij incident op erf aan de Mairepolder

KRABBENDIJKE- Bij een ongeval op een erf aan de Mairepolder is vrijdagavond een motorcrosser gewond geraakt. Meerdere hulpdiensten gingen ter plaatse. Het is onduidelijk wat er precies gebeurd is. De politie heeft laten weten dat er geen sprake was van strafbare feiten. Het slachtoffer is overgebracht naar het ziekenhuis. Over de ernst van zijn verwondingen is niets bekend. 

16 uur geleden
Twee bestelbusjes met elkaar in botsing op kruising Oude Rijksweg

RILLAND- Op de kruising van de Oude Rijksweg (N289) met de Haltestraat zijn vrijdag aan het einde van de ochtend twee bestelbusjes met elkaar in botsing gekomen. Door onbekende oorzaak reed de bestuurder van één van de busjes in de achterzijde van de ander. Meerdere hulpdiensten gingen ter plaatse. Het is niet bekend of er bij het ongeval iemand gewond is geraakt. Wel ontstond er door de klap forse schade.

18 uur geleden
Botsing op A58 bij Rilland zorgt voor lange file

RILLAND - Op de A58 bij Rilland zijn vrijdagmiddag meerdere voertuigen met elkaar in botsing gekomen. Daarbij raakte een personenauto zwaar beschadigd. Niemand raakte gewond.

1 dag geleden
Zeeuwse kunst in het gemeentehuis

KAPELLE - In de hal van het gemeentehuis Kapelle is vanaf week 26 de expositie Zee_AANzichten te zien. De tentoonstelling toont het werk van de Kapelse kunstenares Nathalie Cécile.

1 dag geleden
Kap van 44 bomen gepland in Kapelle

KAPELLE - De gemeente is van plan om 44 bomen te kappen aan de Weg naar het Stomme Kruis. De bomen staan dicht op het spoor en fietspad, wat risico's oplevert voor de veiligheid. Ook belemmert de huidige begroeiing het onderhoud van de watergang.

1 dag geleden
Jaarlijkse ringrijwedstrijd ‘Ons Genoegen’

WEMELDINGE - Zaterdag 5 juli a.s. organiseert Ringrijderijvereniging 'Ons Genoegen' een wedstrijd in eigen dorp tijdens het 'Zomerfeest Wemeldinge'.

1 dag geleden
De Klimroos deelt zomerse tas uit aan gezinnen

KRABBENDIJKE - Speel/ leercentrum De Klimroos verraste deze week tientallen gezinnen met een goedgevulde zomerse boodschappentas. 

2 dagen geleden