
Wie maakt de mooiste foto van Tholen?
THOLEN - De gemeente Tholen en Stichting Tholen Beter Bekend organiseren dit jaar gezamenlijk een fotowedstrijd onder de naam: "Beleef het in Tholen". Alle inwoners worden uitgenodigd om hun mooiste foto's van de gemeente in te sturen. De makers van de beste drie foto's krijgen een VVV-waardebon. Daarnaast is er een prijs voor de mooiste belevingsfoto.
"In Tholen valt er van alles te beleven. Hierbij kunt u denken aan jaarmarkten, braderieën, fietstochten, sportfestiviteiten maar ook wandelen, fietsen, terrasbezoek en een hapje eten", stelt de organisatie van de fotowedstrijd. "Kortom allerlei situaties waarbij mensen genieten op Tholen. Foto's van het prachtige landschap van onze gemeente zijn natuurlijk ook van harte welkom. Dit kunnen foto's zijn van alle seizoenen."
Prijzen
Degene die uiteindelijk door de jury gekozen wordt als winnaar ontvangt een VVV-waardebon van 75 euro. De nummer twee krijgt een bon van vijftig euro en de nummer drie een bon van 25 euro. Daarnaast komen de drie mooiste foto's op de voorkant van de gemeentegids te staan. Daarnaast is er een prijs voor de mooiste belevingsfoto: een dinerbon ter waarde van 75 euro in een lokaal restaurant.
Meedoen?
Foto's kunnen aangeleverd worden tot 12 juni 2019 via de website van de gemeente www.tholen.nl. Zie hier ook de voorwaarden. De winnende foto's worden omstreeks juli bekend gemaakt. Vragen of problemen met het verzenden van de foto's via het formulier stuur een e-mail naar [email protected].
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - In een woning aan de President Kennedystraat in Sint-Maartensdijk is zondagochtend een man overleden. Hulpdiensten kwamen snel ter plaatse, maar konden het slachtoffer niet meer redden.
11 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - In de nacht van zaterdag op zondag is een caravan volledig uitgebrand op een afgelegen parkeerplaats aan de Kastelijnsweg in de Smerdiekse Polder.
13 uur geledenHOOGERHEIDE/THOLEN - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is. Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er nou zo mooi aan het vak? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: Sabine van der Poorten en Christine Verhagen van tanteLouise
14 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Op vrijdag 31 oktober en zaterdag 1 november organiseert Nederland voor de 25e keer de Nationale Natuurwerkdagen. Ook in Sint-Maartensdijk kun je meehelpen om de natuur mooi en gezond te houden. Iedereen is welkom, jong en oud.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Ellen Spapens die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenPOORTVLIET - Inwoners van Poortvliet kunnen dinsdag meedenken over de toekomst van hun dorp. In dorpshuis 't Ouwe Raed'uus krijgen bewoners de kans om hun ideeën, wensen en zorgen te delen met de gemeente Tholen. Ook de mening van kinderen en jongeren wordt meegenomen.
2 dagen geledenTHOLEN - Rijden de bussen ook nooit wanneer je zou willen? Dan is er goed nieuws: vanaf begin 2026 kunnen inwoners van Tholen gebruikmaken van de Flex, het nieuwe vervoer op aanvraag in Zeeland. Zo wordt het makkelijker om ook 's avonds en in het weekend door de provincie te reizen.
2 dagen geleden