Wie maakt de mooiste foto van Tholen?
THOLEN - De gemeente Tholen en Stichting Tholen Beter Bekend organiseren dit jaar gezamenlijk een fotowedstrijd onder de naam: "Beleef het in Tholen". Alle inwoners worden uitgenodigd om hun mooiste foto's van de gemeente in te sturen. De makers van de beste drie foto's krijgen een VVV-waardebon. Daarnaast is er een prijs voor de mooiste belevingsfoto.
"In Tholen valt er van alles te beleven. Hierbij kunt u denken aan jaarmarkten, braderieën, fietstochten, sportfestiviteiten maar ook wandelen, fietsen, terrasbezoek en een hapje eten", stelt de organisatie van de fotowedstrijd. "Kortom allerlei situaties waarbij mensen genieten op Tholen. Foto's van het prachtige landschap van onze gemeente zijn natuurlijk ook van harte welkom. Dit kunnen foto's zijn van alle seizoenen."
Prijzen
Degene die uiteindelijk door de jury gekozen wordt als winnaar ontvangt een VVV-waardebon van 75 euro. De nummer twee krijgt een bon van vijftig euro en de nummer drie een bon van 25 euro. Daarnaast komen de drie mooiste foto's op de voorkant van de gemeentegids te staan. Daarnaast is er een prijs voor de mooiste belevingsfoto: een dinerbon ter waarde van 75 euro in een lokaal restaurant.
Meedoen?
Foto's kunnen aangeleverd worden tot 12 juni 2019 via de website van de gemeente www.tholen.nl. Zie hier ook de voorwaarden. De winnende foto's worden omstreeks juli bekend gemaakt. Vragen of problemen met het verzenden van de foto's via het formulier stuur een e-mail naar [email protected].
Meer uit Tholen
POORTVLIET - Poortvliet heeft als eerste in de gemeente Tholen een mobiliteitshub. Reizigers stappen al sinds 15 februari op bij deze nieuwe opstapplaats, maar wethouder Corniel van Leeuwen wilde tot na de voorjaarsvakantie wachten met de officiële opening. Met de hub wordt een stap gezet naar het vernieuwde vervoersysteem in Zeeland.
3 uur geledenTHOLEN - Wie in Zeeland in een hotel overnacht, betaalt dit jaar gemiddeld 1,91 euro toeristenbelasting per persoon per nacht. Dat is 6,5 procent meer dan vorig jaar. In de gemeente Tholen ligt dit percentage 40 procent hoger. Waar je in 2025 nog één euro per persoon per nacht betaalde is dat dit jaar 1,40 euro. Bijna alle Zeeuwse gemeenten voerden een prijsstijging door. Dit blijkt uit het jaarlijkse onderzoek van Bungalowparkoverzicht.nl.
7 uur geledenTHOLEN - Het is de mensen uit Tholen vast niet ontgaan: het populaire programma Winter Vol Liefde heeft dit jaar een Thoolse kandidaat, de 70-jarige Thea. Zij doet mee als kandidaat voor de Nederlandse deelnemer Hans, die in Noorwegen woont.
1 dag geledenTHOLEN - Niet alleen de aanleg van nieuwe laadpalen staat onder druk, maar ook de beschikbaarheid en betrouwbaarheid van bestaande palen op het eiland. Dat stellen Jan Heshof en Nancy Raas-Tophoven (PvdA-GroenLinks) in nieuwe schriftelijke vragen aan het college.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenTHOLEN - De nieuwe mobiliteitshub in Tholen wordt later opgeleverd dan gepland, omdat de aannemer meer tijd nodig heeft voor het houtwerk. Dat zegt het college na schriftelijke vragen van Arjan Deurloo (Fractie Deurloo). De verwachting is dat de hub in maart klaar is. Ook erkent het college dat de ontbrekende borden bij het aangrenzende kruispunt tot onduidelijkheid konden leiden bij weggebruikers.
2 dagen geledenZEELAND - De Zeeuwse industrie staat onder druk door een combinatie van geopolitieke onzekerheden, stijgende loonkosten en afnemende export door internationale spanningen. Hoewel de economie vorig jaar sterker groeide dan verwacht, wordt door UWV de komende jaren een afvlakking voorspeld. Dit heeft ook gevolgen voor de arbeidsmarkt, vooral voor sectoren en beroepen die gevoelig zijn voor economische schommelingen.
2 dagen geleden