Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wie herkent dader van diefstal bij De Sjap?

Wie herkent dader van diefstal bij De Sjap?

SINT PHILIPSLAND - De politie is op zoek naar de dader en eventuele getuigen van de diefstal die zaterdagmiddag plaatsvond bij De Sjap aan de Voorstraat in Sint Philipsland. 

Van de diefstal zijn camerabeelden beschikbaar. Hierop is te zien dat een licht getinte behaarde man met een zwarte muts de winkel binnenkomt, langs het rek met sokken loopt en hier iets wegneemt. Vervolgens loopt hij terug, vouwt het eerste artikel op, pakt daarna nog iets en wandelt dan naar de kassa. Onderweg daar naar toe stopt hij samen met een telefoon het eerste opgevouwde artikel in zijn zak. Bij de kassa legt de man het tweede artikel op de balie met een pakje sigaretten en doet alsof hij wil betalen.

De man heeft alleen een blauwe Visa kaart bij zich waarmee hij in de winkel niet kan afrekenen. Hij haalt zijn schouders op, zegt niets, laat het tweede artikel liggen op de toonbank en loopt de winkel uit met het andere artikel nog in zijn zak. De verdachte verdwijnt linksaf de Voorstraat op richting de kerk.

De eigenaar van De Sjap heeft aangifte gedaan van de diefstal. 

Meer uit Tholen

Monument onthuld bij Grote Nol voor drie gesneuvelde Engelse militairen

SINT-ANNALAND - Aan de Grote Nol bij Sint-Annaland is zaterdag een nieuw oorlogsmonument onthuld ter nagedachtenis aan drie Britse militairen die tachtig jaar geleden omkwamen tijdens een Duitse overval. Zestien familieleden van de omgekomen soldaten waren aanwezig bij de plechtigheid.

12 uur geleden
Concordia Tholen viert 140-jarig jubileum verder met bijzondere muziekmarathon

THOLEN - Concordia Tholen viert haar 140-jarig bestaan met meerdere optredens in het kader van dit jubileum. Van vrijdag 16 tot zaterdag 17 mei vindt er een muziekmarathon plaats waarbij er geprobeerd wordt om 24 uur lang aan één stuk door muziek wordt gespeeld.

1 dag geleden
Gitarist Cordas sluit Thoolse concertreeks af met Zuid-Amerikaanse klanken

THOLEN - De Stichting Anthonie Keldermans Concerten sluit op zaterdag 10 mei haar concertseizoen af met een bijzonder optreden van gitarist Fernando Riscado Cordas. Het laatste avondconcert vindt plaats in het Oude Stadhuis van Tholen en in het teken van Zuid-Amerikaanse muziek. 

1 dag geleden
Carolien opent vakantiewoning voor mensen met een intensieve zorgvraag

THOLEN - Precies honderd jaar na de geboorte van Marus Klippel werd afgelopen donderdag 't Huysje van Klippel geboren. Deze vakantiewoning aan de Kettingdijk in Tholen biedt een onderkomen aan mensen met een intensieve zorgvraag. De feestelijke opening werd verricht door Carolien Bierens en Hugo de Jonge.

2 dagen geleden
Dodenherdenking in Tholen met Pools bezoek en plechtigheid in wandelpark

THOLEN - Het 4 mei Comité organiseert samen met de gemeente Tholen zondagavond de officiële herdenking in het wandelpark nabij de Vossemeersepoort. Tijdens de plechtigheid houdt burgemeester Sijbers een toespraak en is er een kranslegging. Ook is er een Poolse delegatie aanwezig uit zusterstad Ilawa. 

2 dagen geleden
Bij deze stranden op Tholen mag je vanaf vandaag zwemmen in open water

THOLEN - Met de start van het nieuwe seizoen zijn de stranden in de gemeente Tholen sinds vandaag weer open voor recreatief zwemmen. Tot en met 30 september kunnen inwoners en toeristen terecht op meerdere officiële zwemlocaties. Een overzicht waar je op Tholen veilig kunt zwemmen én waar je op moet letten.

3 dagen geleden
Nacontrole in woning Sint-Annaland, inductiekookplaat vermoedelijk oorzaak

SINT-ANNALAND - De brandweer is woensdagavond ingezet voor een nacontrole bij een woning aan de Tienhoven in Sint-Annaland. De oorzaak van het probleem was vermoedelijk een inductiekookplaat.

3 dagen geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!