Wie herkent dader van diefstal bij De Sjap?
SINT PHILIPSLAND - De politie is op zoek naar de dader en eventuele getuigen van de diefstal die zaterdagmiddag plaatsvond bij De Sjap aan de Voorstraat in Sint Philipsland.
Van de diefstal zijn camerabeelden beschikbaar. Hierop is te zien dat een licht getinte behaarde man met een zwarte muts de winkel binnenkomt, langs het rek met sokken loopt en hier iets wegneemt. Vervolgens loopt hij terug, vouwt het eerste artikel op, pakt daarna nog iets en wandelt dan naar de kassa. Onderweg daar naar toe stopt hij samen met een telefoon het eerste opgevouwde artikel in zijn zak. Bij de kassa legt de man het tweede artikel op de balie met een pakje sigaretten en doet alsof hij wil betalen.
De man heeft alleen een blauwe Visa kaart bij zich waarmee hij in de winkel niet kan afrekenen. Hij haalt zijn schouders op, zegt niets, laat het tweede artikel liggen op de toonbank en loopt de winkel uit met het andere artikel nog in zijn zak. De verdachte verdwijnt linksaf de Voorstraat op richting de kerk.
De eigenaar van De Sjap heeft aangifte gedaan van de diefstal.
Meer uit Tholen
THOLEN - De rechtbank in Middelburg heeft maandagmiddag drie mannen veroordeeld voor hun rol bij een explosie bij de woning van een politieagent in Tholen. De mannen kregen celstraffen van 12, 36 en 38 maanden. De hoofdverdachte, die de aanslag volgens de rechtbank organiseerde, kreeg een lagere straf dan het Openbaar Ministerie had geëist.
2 uur geledenTHOLEN - Verloopt je paspoort of ID-kaart binnenkort en heb je plannen om op reis te gaan? Wacht dan niet te lang met het aanvragen van een nieuw exemplaar. De gemeente Tholen waarschuwt dit jaar opnieuw voor extra drukte en roept inwoners op om niet te wachten tot het laatste moment.
8 uur geledenOSSENDRECHT/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Adri en Anita Sebrechts van Sebregts Mode.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenTHOLEN - Het team Jij op Tholen organiseert in de meivakantie weer activiteiten voor kinderen en jongeren. Er is een meidenmiddag, apenkooien, uitje naar een trampolinepark en bubbelvoetbal. Kosten wisselen per activiteit. Vooraf aanmelden is verplicht. Aanmelden kan vanaf maandag 30 maart 12.00 uur via de website van Jij op Tholen.
2 dagen geledenTHOLEN - De instroom in de WW van Zeeuwse jongeren is vorig jaar opnieuw toegenomen. Dat blijkt uit de Regioschets Basiscijfers Jeugd Zeeland. Tegelijkertijd biedt de aanhoudende krapte op de arbeidsmarkt genoeg kansen voor jongeren in de regio. Mbo-scholing kan daarin een belangrijke rol spelen.
2 dagen geleden