
Wie carbid wil schieten in Borsele moet voortaan een vergunning aanvragen
HEINKENSZAND - Wie tijdens de komende jaarwisseling carbid wil schieten in de gemeente Borsele moet een vergunning aanvragen.
Dat komt in de nieuwe APV te staan. “We willen het niet verbieden, maar in onze kernen wel plekken aanwijzen waar het veilig kan”, zegt burgemeester Gerben Dijksterhuis. De gemeente denkt ook na over regels voor vreugdevuren. “We willen dat het feest door kan gaan, maar we moeten wel bedenken hoe het veilig kan.”
Meer uit Beveland
GOES - De politie heeft vrijdagavond een minderjarige verdachte aangehouden na de steekpartij eerder die dag in het centrum van Goes. Bij het geweldsincident raakte een jongen gewond.
17 uur geledenWie kan er mooier vertellen over zijn werk dan degene die er dagelijks mee bezig is? Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er zo mooi aan? En hoe ziet een werkdag eruit? Deze keer in de rubriek 'Op de werkvloer bij': Rubin Timmer (planner/coördinator) en Ferry van Yperen (Lead Engineer) van TA Control Systems.
19 uur geledenGOES - De bouw van het nieuwe schoolgebouw van Scalda in het Omnium in Goes gaat officieel van start. Wethouder André van Reest van de gemeente Goes verricht vrijdag de openingshandeling tijdens een feestelijke bijeenkomst.
23 uur geledenGOES - Een jongeman is vrijdag gewond geraakt bij een vermoedelijke steekpartij in het centrum van Goes. De politie doet onderzoek en heeft nabij theater De Mythe een ruime afzetting gemaakt.
1 dag geledenKAMPERLAND - Na een nachtelijke achtervolging werd vrijdagnacht een 22-jarige motorrijder uit Spijkenisse door de politie aangehouden in Kamperland. Hij wordt verdacht van het bezitten van drugs, het rijden onder invloed en het maken van overtredingen die in de Wegenverkeerswet staan vermeld. De man zit nog vast.
1 dag geledenGOES - De Heemkundige Kring De Bevelanden heeft een wandelroute gemaakt met de titel 'Bezet, Verzet, Bevrijd! 1940-1945 Sporen van de oorlog in Goes'. Deze oorlogsroute voert langs verschillende panden van verzetsstrijders in de Goese binnenstad. Donderdag 15 mei wordt in het stadskantoor het eerste exemplaar overhandigd aan de Goese burgemeester Cees van den Bos en enkele kinderen van Goese verzetsstrijders.
1 dag geledenGOES - Bij een botsing op de Nansenbaan in Goes zijn donderdag twee auto's beschadigd geraakt. Politie en ambulancedienst werden ingezet.
1 dag geleden