Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

WHS over een waanzinnig Kampioenschap

WHS over een waanzinnig Kampioenschap

SINT-ANNALAND - WHS is door een ruime 4-0 overwinning op Kogelvangers kampioen in de 3e klasse B. Voor rust was het nog geen gelopen race, Kogelvangers speelde met een blok van 5 verdedigers met 2 middenvelder daar kort voor. 

Het lukte WHS niet om voor rust een opening te creëren. Met een lepe bal van buiten de 16, schoot Arvin vlak voor rust nog wel op de lat en ook Jasper Gunter kreeg nog een mogelijkheid, maar het bleef 0-0. In de 2e helft zag dat Kogelvangers de ruimtes niet meer kon belopen en zorgde Wout den Engelsman op aangeven van Joost van Dijke met een mooi schot voor de 1-0. 

Daarna duurde het tot halverwege de 2e helft dat WHS de voorsprong verdubbelde. Wie anders dan Arvin de Witte stond aan de basis van een  mooie actie die door Jasper Gunter prima werd afgerond, 2-0. Kort daarop werd aan alle onzekerheid een einde gemaakt, de 3-0 viel uit een corner van Wout den Engelsman die prima werd verlengd door Werner Marsman en mooi met het hoofd werd afgerond door de broer van Wout, Machiel den Engelsman. 

De wedstrijd was natuurlijk gespeeld en Jasper Gunter zorgde in de slotfase met een mooi schot voor het slotakkoord, 4-0. Het kampioenschap is binnen, een mooi resultaat van spelers en staf onder leiding van Leon de Witte. Een mooie bekroning voor de aan het eind van het seizoen afscheid nemende Leon de Witte die al vele jaren trainer is bij WHS en sommige spelers vanuit de jeugd heeft begeleid tot het niveau waar ze nu staan. 

Meer uit Tholen

Generaties halen herinneringen op bij reünie 100-jarige Eben-Haëzerschool [FOTOALBUM]

THOLEN - Wanneer je als Thoolse basisschool honderd jaar een begrip bent in de samenleving, is het niet gek dat het op de reünie een weerzien van oude bekenden is. In de lokalen en gangen van de Eben-Haëzerschool was het dan ook vooral: 'Hé, hoi, wat leuk! Dat is echt jaren geleden dat ik je heb gezien of gesproken.' Extra bijzonder is het feit dat maandagmorgen om stipt half acht wordt gestart met de sloop van het pand waar de basisschool de langste periode gevestigd is geweest.

14 uur geleden
Bravis heeft sinds de coronapandemie bijna 7.000 patiënten thuis gemonitord

WEST-BRABANT/THOLEN - Thuismeten is in vijf jaar tijd uitgegroeid tot een belangrijk onderdeel van de zorg bij Bravis. Wat begon als een oplossing tijdens de coronapandemie, is inmiddels een vaste werkwijze geworden. Sinds de start zijn bijna 7.000 patiënten thuis gemonitord via digitale metingen.

17 uur geleden
Lezersfoto van de week is gemaakt door Cees van ‘t Hof: ‘Kruittoren in Tholen’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

21 uur geleden
Ambulancepost Poortvliet krijgt driemaal daags een extra ambulance

POORTVLIET- Vanaf 6 maart rijdt er driemaal per dag een extra ambulance naar de ambulancepost in Poortvliet. Dit is besloten na overleg tussen de gemeente Tholen en het Witte Kruis. De extra ambulance wordt ingezet tijdens de wisselmomenten van het ambulancepersoneel.

1 dag geleden
Vrijwilligers gaan weer zwerfafval ruimen langs de Oosterschelde bij Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - Honderden vrijwilligers gaan op zaterdag 14 maart weer de handen uit de mouwen steken om zwerfafval op te ruimen langs de dijken en strandjes van de Ooster- en Westerschelde. In de gemeente Tholen is er die dag een actie langs de Oosterschelde bij Sint-Maartensdijk. Vrijwilligers kunnen zich aanmelden om mee te helpen.

1 dag geleden
Twee personenauto’s met elkaar in botsing op de Nieuwe Postweg

THOLEN- Op de Nieuwe Postweg zijn vrijdagavond twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen. Meerdere hulpdiensten gingen met spoed ter plaatse. Medisch personeel van de ambulancedienst controleerde de betrokkenen op verwondingen maar vervoer naar het ziekenhuis bleek niet nodig. Het ongeval ontstond vermoedelijk door een keeractie van één van de bestuurders.

1 dag geleden
Krapte op de arbeidsmarkt houdt aan, werkgevers leiden vaker zelf personeel op

ZEELAND - Gemiddeld is 45 procent van de vacatures moeilijk vervulbaar, blijkt uit een recent onderzoek van UWV onder 3.550 werkgevers. Volgens werkgevers komt dit vooral doordat sollicitanten niet altijd beschikken over de juiste vaardigheden, kennis of werkervaring. Ruim de helft van de werkgevers (52 procent) neemt daarom vaker mensen aan die nog opgeleid moeten worden.

1 dag geleden