WHS over een waanzinnig Kampioenschap
SINT-ANNALAND - WHS is door een ruime 4-0 overwinning op Kogelvangers kampioen in de 3e klasse B. Voor rust was het nog geen gelopen race, Kogelvangers speelde met een blok van 5 verdedigers met 2 middenvelder daar kort voor.
Het lukte WHS niet om voor rust een opening te creëren. Met een lepe bal van buiten de 16, schoot Arvin vlak voor rust nog wel op de lat en ook Jasper Gunter kreeg nog een mogelijkheid, maar het bleef 0-0. In de 2e helft zag dat Kogelvangers de ruimtes niet meer kon belopen en zorgde Wout den Engelsman op aangeven van Joost van Dijke met een mooi schot voor de 1-0.
Daarna duurde het tot halverwege de 2e helft dat WHS de voorsprong verdubbelde. Wie anders dan Arvin de Witte stond aan de basis van een mooie actie die door Jasper Gunter prima werd afgerond, 2-0. Kort daarop werd aan alle onzekerheid een einde gemaakt, de 3-0 viel uit een corner van Wout den Engelsman die prima werd verlengd door Werner Marsman en mooi met het hoofd werd afgerond door de broer van Wout, Machiel den Engelsman.
De wedstrijd was natuurlijk gespeeld en Jasper Gunter zorgde in de slotfase met een mooi schot voor het slotakkoord, 4-0. Het kampioenschap is binnen, een mooi resultaat van spelers en staf onder leiding van Leon de Witte. Een mooie bekroning voor de aan het eind van het seizoen afscheid nemende Leon de Witte die al vele jaren trainer is bij WHS en sommige spelers vanuit de jeugd heeft begeleid tot het niveau waar ze nu staan.
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - "Wanneer je een brug over wandelt, weet je dat je verkeerd bent gelopen", grapt Dirkjan Havermans voor vertrek tegen twee deelnemers. Uit heel het land wisten wandelliefhebbers het eiland Tholen opnieuw te vinden voor de 36e editie van de Zevendorpentocht.
3 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenTHOLEN - Het college gaat kijken of het herdenkingsmonument in Tholen beter toegankelijk moet worden gemaakt voor minder mobiele bezoekers. Dat gebeurt nadat Roelof van Duijn (SGP) het college in mei wees op de toegankelijkheid van het monument. Volgens het raadslid kan een rolstoelgebruiker door de opstapjes nu niet zelfstandig meedoen aan de Dodenherdenking.
1 dag geledenTHOLEN - Vanaf maandag 27 juli start Brabant Water met werkzaamheden op de Bergse Diepsluis in Tholen. Op de zuidelijke havenarm komt een pilothal voor een innovatief onderzoek. Hier onderzoekt Brabant Water hoe drinkwater van zeewater uit de Oosterschelde gemaakt kan worden.
2 dagen geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - De finish van de ZLM Tour komt steeds dichterbij. Om inwoners alvast warm te maken voor de internationale wielerwedstrijd zijn maandag twee wielerzuilen geplaatst aan de Gertrudisboulevard in Bergen op Zoom, de plek waar op vrijdag 4 september de derde etappe eindigt.
2 dagen geledenNOORD-BRABANT - Het KNMI heeft vanaf zaterdagochtend 08:00 uur voor het midden en zuiden van het land het Nationaal Hitteplan van het RIVM geactiveerd, dit valt samen met een code geel.Dit weekeinde wordt het in de zuidelijke helft van het land op veel plaatsen tropisch warm, in het noorden wordt het beduidend minder warm. "De aanhoudende hitte kan met name voor ouderen en mensen met een kwetsbare gezondheid gevaarlijk zijn", waarschuwt het KNMI.
2 dagen geledenTHOLEN - De zomervakantie begint voor scholieren in Regio Zuid met volop zon en tropische temperaturen. Vrijdag, wanneer de scholen de deuren sluiten, kan het kwik in het zuiden lokaal oplopen tot 30 graden. Ook de dagen daarna blijft het warm, al neemt later volgende week de kans op een regen- of onweersbui toe.
3 dagen geleden