Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

WHS over een waanzinnig Kampioenschap

WHS over een waanzinnig Kampioenschap

SINT-ANNALAND - WHS is door een ruime 4-0 overwinning op Kogelvangers kampioen in de 3e klasse B. Voor rust was het nog geen gelopen race, Kogelvangers speelde met een blok van 5 verdedigers met 2 middenvelder daar kort voor. 

Het lukte WHS niet om voor rust een opening te creëren. Met een lepe bal van buiten de 16, schoot Arvin vlak voor rust nog wel op de lat en ook Jasper Gunter kreeg nog een mogelijkheid, maar het bleef 0-0. In de 2e helft zag dat Kogelvangers de ruimtes niet meer kon belopen en zorgde Wout den Engelsman op aangeven van Joost van Dijke met een mooi schot voor de 1-0. 

Daarna duurde het tot halverwege de 2e helft dat WHS de voorsprong verdubbelde. Wie anders dan Arvin de Witte stond aan de basis van een  mooie actie die door Jasper Gunter prima werd afgerond, 2-0. Kort daarop werd aan alle onzekerheid een einde gemaakt, de 3-0 viel uit een corner van Wout den Engelsman die prima werd verlengd door Werner Marsman en mooi met het hoofd werd afgerond door de broer van Wout, Machiel den Engelsman. 

De wedstrijd was natuurlijk gespeeld en Jasper Gunter zorgde in de slotfase met een mooi schot voor het slotakkoord, 4-0. Het kampioenschap is binnen, een mooi resultaat van spelers en staf onder leiding van Leon de Witte. Een mooie bekroning voor de aan het eind van het seizoen afscheid nemende Leon de Witte die al vele jaren trainer is bij WHS en sommige spelers vanuit de jeugd heeft begeleid tot het niveau waar ze nu staan. 

Meer uit Tholen

Lustrumeditie Havenplein Festival belooft opnieuw feestweekend in Sint-Annaland

SINT-ANNALAND - Muziek, gezelligheid en een bomvol Havenplein. Dat is wat bezoekers op vrijdag 7 en zaterdag 8 augustus kunnen verwachten tijdens de vijfde editie van het Havenplein Festival. Het gratis feest valt traditiegetrouw samen met de kermis en jaarlijkse braderie en is inmiddels uitgegroeid tot een vaste waarde op de evenementenkalender van Sint-Annaland.

13 uur geleden
Tanken in België loont vanaf vandaag nog meer: verschil tot ruim 70 cent per liter

THOLEN - Automobilisten die in België tanken, profiteren vanaf woensdag van een nog groter voordeel. Het prijsverschil met Nederland loopt op tot ruim 70 cent per liter benzine.

17 uur geleden
Onderhoud Slaakbrug verloopt volgens planning, hoofdrijbaan vrijdag weer open

SINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De hoofdrijbaan van de Slaakbrug gaat vrijdagmiddag na een afsluiting van vijf weken weer open. Volgens Rijkswaterstaat verlopen de werkzaamheden volgens planning en is het onderhoud op tijd afgerond.

21 uur geleden
Kermis strijkt vier dagen lang neer in Sint-Annaland: Dit zijn de openingstijden

SINT-ANNALAND - De kermis in Sint-Maartensdijk is nog maar net afgelopen of de volgende dient zich alweer aan. Van woensdag 5 tot en met zaterdag 8 augustus staat het Havenplein in Sint-Annaland vier dagen lang in het teken van een gezellige mix van attracties, spelletjes en lekkernijen.

1 dag geleden
Opluchting voor recreanten: Naaktstrand Oesterdam blijft deze zomer toch wel open

THOLEN - Goed nieuws voor bezoekers van het naaktstrandje aan de Oesterdam: de populaire ligweide blijft deze zomervakantie gewoon open. Eerder leek het erop dat het strandje wekenlang afgesloten zou zijn vanwege de bouw van een pilothal op de Bergse Diepsluis, maar dat blijkt nu toch niet nodig.

1 dag geleden
Augustus begint tropisch: Dit is de weersverwachting voor de rest van de maand

THOLEN - Na een droge juli lijkt ook augustus op Tholen warm en droog te verlopen. Volgens meteoroloog Sarah van Gorp van Weeronline blijft de kans op langdurige regen voorlopig klein, waardoor de droogte verder toeneemt. Pas later in de maand lijkt de kans op buien voorzichtig groter te worden.

1 dag geleden
Zien: Gezellige drukte tijdens kermis en braderie Sint-Maartensdijk [FOTOALBUM]

SINT-MAARTENSDIJK - De kermis en braderie in Sint-Maartensdijk hebben afgelopen week weer veel bezoekers naar het dorp getrokken. Op de Haven draaiden vier dagen lang de attracties, terwijl zaterdag ook de jaarlijkse braderie rondom de Markt voor volop drukte zorgde.

2 dagen geleden