Wethouders trappen ZeBra-route officieel af bij Oesterdam
OESTERDAM - De wethouders van de gemeenten Reimerswaal en Tholen en de Brabantse Wal-gemeenten Bergen op Zoom, Steenbergen en Woensdrecht trapten vanmiddag de ZeBra-fietsroute af. Dit is een meerdaagse route langs een stukje uniek toerisme in eigen omgeving.
Vandaag om 14.00 uur vond het officiële moment plaats. Daar trapten de wethouders van de gemeenten gezamenlijk, letterlijk, de ZeBra-route af. Dit gebeurde bij Resort de Oesterdam.
ZeBra-route
Het gebied waar Zeeland en Brabant aan elkaar grenzen is prachtig en uniek. De ruige kust met dijken en bruggen en de prachtige bossen. Reden genoeg om de fietsnetwerken tussen Reimerswaal, Tholen en de Brabantse Wal aan elkaar te verbinden. Deze zogenoemde ZeBraroute leidt fietsliefhebbers via een Noord- en Zuidroute zowel door Zeeland als Brabant. De Noordelijke route leidt langs de Brabantse Wal en Tholen en de Zuidelijke route langs de Brabantse Wal en Reimerswaal.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - De Koninklijke Fanfare Accelerando bestaat 145 jaar. Dat vieren de Setallandse muzikanten met verschillende activiteiten. Op zaterdagavond 11 april organiseren ze een jubileumconcert in de sportzaal van De Wellevaete. Het publiek wordt getrakteerd op een muzikale terugblik van het verleden naar het heden.
6 uur geledenTHOLEN - Peter Hoek (SGP) trok bij de Thoolse gemeenteraadsverkiezingen de meeste stemmen, gevolgd door Liesje van der Zande (FvD). In de top tien van populairste kandidaten staan drie partijen met elk twee vertegenwoordigers. Deze raadsleden kwamen het hoogst uit de bus bij de kiezers.
9 uur geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 21 maart allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 19 in de Derde Klasse en speelronde 17 in de Vierde en Vijfde Klasse.
12 uur geledenTHOLEN - Het Thoolse college ziet voorlopig geen reden om in te grijpen bij het groen rondom wooncomplex Buitenhof. Bewoners van het complex hadden eerder dit jaar hun zorgen geuit over het onderhoud van de elzen en wilgen voor hun ramen. Zij vinden dat er te weinig gesnoeid wordt, maar het college kijkt hier anders tegenaan.
1 dag geledenTHOLEN - De voorjaarskermis staat deze week weer opgesteld in Tholen. Vier dagen lang kan jong en oud genieten van verschillende attracties langs de haven aan de Contre Escarpe.
1 dag geledenTHOLEN - De rolbrug bij de haven van Tholen is sinds maandag weer in gebruik. Na bijna twee jaar stilstand kunnen inwoners en bezoekers weer een ommetje door de haven maken. De brug was in april 2024 buiten gebruik gesteld vanwege technische storingen en hoge onderhoudskosten.
1 dag geledenTHOLEN - Het jaarlijkse Concordia Concert vond afgelopen zaterdag plaats in sporthal De Meulvliet, die voor de gelegenheid was omgebouwd tot concertzaal. Tijdens deze avond lieten alle acht orkesten en groepen van de vereniging van zich horen. In totaal stonden er zo'n 160 muzikanten op het podium, in de leeftijd van zes tot zeventig jaar.
2 dagen geleden