Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wethouder Hommel onthuld bouwbord renovatie zwembad Haestinge

Wethouder Hommel onthuld bouwbord renovatie zwembad Haestinge

SINT-MAARTENSDIJK - Wethouder Frank Hommel heeft gisteren het bouwbord met betrekking tot de renovatie van zwembad Haestinge onthuld. 

Samen met vertegenwoordigers van Dorpstafel Sint-Maartensdijk - Scherpenisse, Ondernemersvereniging Smalstad, Bouwgroep De Nijs-Soffers, Gunter Grondverzet en Aannemingsbedrijf Gebr. Moerland BV wordt er verder gewerkt aan het renoveren van zwembad Haestinge.

Wethouder Frank Hommel: “De onthulling van het bouwbord symboliseert de voorspoedige voortgang van de renovatie van zwembad Heastinge. Samen met de aannemers wordt de komende maanden hard verder aan het project gewerkt, zodat onze inwoners in Sint-Maartensdijk en omstreken naar verwachting in het zwemseizoen 2023 weer een verfrissende duik kunnen nemen in een opgeknapt zwembad.”

Meer uit Tholen

Tholen zet in op inclusieve speeltuinen: ‘Geen kind mag zich buitengesloten voelen’

THOLEN - De gemeente Tholen gaat de komende jaren zoveel mogelijk speelplekken aanpassen zodat kinderen met en zonder beperking samen kunnen spelen. Er zijn al veel stappen gezet, maar er valt ook nog volop te leren. Wethouder Corniel van Leeuwen licht toe wat er de komende tijd te wachten staat.

1 uur geleden
Twan jeugdkampioen bij tentoonstelling Vogelvreugd met kleurgrasparkiet

SINT-ANNALAND - Afgelopen vrijdag en zaterdag heeft vogelvereniging Vogelvreugd haar bijzondere tentoonstelling gehouden in de Wellevaete te Sint-Annaland. Ruim veertig vogelliefhebbers uit Zeeland, West-Brabant en Zuid-Holland hadden gezamenlijk zeshonderd vogels ingeschreven.

8 uur geleden
Aan de keukentafel met Daniëlle en Stefanie: ‘We wilden het juist menselijker maken’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

BERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Daniëlle de Bie en Stefanie Verdaasdonk van BlijGebit.

1 dag geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Het oude stoomgemaal bij de Schelphoek’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Ineke Schippers naar voren geschoven als lijsttrekker Algemeen Belang Tholen

THOLEN - Ineke Schippers is de nieuwe lijsttrekker van Algemeen Belang Tholen voor de gemeenteraadsverkiezingen in maart volgend jaar. Fractievoorzitter Han van 't Hof neemt een stapje terug naar plek twee op de kieslijst.

2 dagen geleden
UWV: ‘Steeds meer Zeeuwse senioren werken door na hun pensioen’

ZEELAND - De vergrijzing zet de arbeidsmarkt in Zeeland steeds sterker onder druk. Inmiddels is één op de acht werknemers zestig jaar of ouder. Een groot deel van hen bereikt binnen nu en zeven jaar de pensioenleeftijd. Toch ziet het UWV dat steeds meer mensen blijven doorwerken ná hun AOW-leeftijd.

2 dagen geleden
Ruim 8,5 miljoen huishoudens ontvangen het Informatieboekje: ‘Bereid je voor op een noodsituatie’

WEST-BRABANT / ZEELAND - Een grote stroomstoring, digitale aanval of een overstroming door heel veel regen. In een noodsituatie werken dingen ineens niet meer zoals we gewend zijn. Er is geen stroom, er komt geen water uit de kraan of internet werkt niet. Om mensen daarop voor te bereiden, stuurt de overheid ruim 8,5 miljoen huishoudens het Informatieboekje 'Bereid je voor op een noodsituatie' toe. Met praktische tips en voorbeelden helpt het informatieboekje om het bij een noodsituatie 72 uur thuis vol te houden. Huishoudens krijgen het informatieboekje tussen 25 november en 10 januari 2026 thuisbezorgd.

3 dagen geleden