Wethouder Hommel onthuld bouwbord renovatie zwembad Haestinge
SINT-MAARTENSDIJK - Wethouder Frank Hommel heeft gisteren het bouwbord met betrekking tot de renovatie van zwembad Haestinge onthuld.
Samen met vertegenwoordigers van Dorpstafel Sint-Maartensdijk - Scherpenisse, Ondernemersvereniging Smalstad, Bouwgroep De Nijs-Soffers, Gunter Grondverzet en Aannemingsbedrijf Gebr. Moerland BV wordt er verder gewerkt aan het renoveren van zwembad Haestinge.
Wethouder Frank Hommel: “De onthulling van het bouwbord symboliseert de voorspoedige voortgang van de renovatie van zwembad Heastinge. Samen met de aannemers wordt de komende maanden hard verder aan het project gewerkt, zodat onze inwoners in Sint-Maartensdijk en omstreken naar verwachting in het zwemseizoen 2023 weer een verfrissende duik kunnen nemen in een opgeknapt zwembad.”
Meer uit Tholen
THOLEN - "Een instrument en een monument waar je niet enkel naar kan en mag kijken, maar vooral naar moet luisteren." Zo omschrijft burgemeester Marleen Sijbers het bijna twee decennia oude Van Dam-orgel. Na een renovatie van ruim anderhalf jaar was vrijdagavond het moment dat de vernieuwde klanken mochten klinken in de imposante Onze Lieve Vrouwekerk. In de volle kerk genoten de aanwezigen ademloos van het eerste concert op het orgel. Aan Cees van der Poel, die niet enkel als orgeladviseur bij het proces betrokken was maar ook een bekwaam muzikant is, de eer om het eerste concert op het vernieuwde orgel te spelen.
3 uur geleden[Advertorial] - De verkoop van het nieuwbouwproject Thuis aan de Kreek in Sint-Philipsland start op woensdag 25 maart. Belangstellenden zijn die avond tussen 19.00 en 21.00 uur welkom tijdens een vrije inloop in Dorpshuis De Wimpel. Aanmelden vooraf is niet nodig.
22 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenWEST-BRABANT- Op haar X-account waarschuwt de politie voor oplichters die momenteel actief zijn. Zij sturen mailtjes naar burgers met daarin een link. In het mailtje staat dat er gedreigd wordt met juridische stappen wanneer de ontvanger niet op de link klikt. "Zo'n mail ontvangen? Meld het de Fraudehelpdesk", aldus de politie.
1 dag geleden[Advertorial] - Dit jaar vier ik een bijzonder jubileum: het 20-jarig bestaan van Cadeaushop Sint-Annaland.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Onder een stralende zon hebben vrijwilligers afgelopen zaterdag meegeholpen met de schoonmaakactie De Schone Schelde. Chris Koopman begeleidde de groep.
2 dagen geledenTHOLEN - Het seizoen zit erop voor Bart Nieuwkoop. De voetballer uit Tholen is door een blessure niet meer inzetbaar voor Feyenoord.
2 dagen geleden