Werkzaamheden op begraafplaatsen Stavenisse
STAVENISSE - De gemeente Tholen meldt dat van dinsdag 14 juni tot en met vrijdag 24 juni er werkzaamheden verricht worden op de oude en nieuwe begraafplaats in Stavenisse. Dit zorgt ervoor dat de begraafplaatsen op de doordeweekse werkdagen, van 07:30 uur tot 18:00 uur, gesloten zijn voor bezoekers.
Na 18:00 uur tot zonsondergang is de oude en nieuwe begraafplaats doordeweeks wel open voor bezoekers. In het weekend zijn de begraafplaatsen van zonsopkomst tot zonsondergang te bezoeken.
Werkzaamheden
De werkzaamheden bestaan uit het verwijderen van oude grafstenen op de oude begraafplaats, waarvan geen rechthebbende bekend is. Naast dat, worden er ook grafmonumenten verwijderd, waarvan de rechthebbende afstand hebben gedaan. Bij graven die voor 1973 zijn uitgegeven, worden alleen de grafstenen verwijderd. Voor graven die na 1973 zijn uitgegeven, waarbij de rechten of niet verlengd, of verlopen zijn, wordt de aanwezige grafbedekking en de stoffelijke resten verwijderd. Op de nieuwe begraafplaats worden de stoffelijke resten dan herbegraven.
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - De stemmen in Grôôt Pesôôt zijn geteld. Met 22 startnummers deden afgelopen zaterdag iets meer deelnemers mee aan de optocht dan vorig jaar. Daarbij speelden ze in op Valentijnsdag en het motto: 't ies is gebroke!
16 minuten geledenOUD-VOSSEMEER - De grote optocht trok zaterdagmiddag weer door Oud-Vossemeer. Veel deelnemers haakten in op het motto van dit jaar: 'T ies is gebroke! Bekijk onderaan dit artikel foto's van de optocht.
4 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Aan de Hofstraat in Oud-Vossemeer is zondagmiddag brand uitgebroken in een bouwcontainer. Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend.
20 uur geledenSCHERPENISSE - Speeltuin De Speelkrael in Scherpenisse is op donderdag 19 en vrijdag 20 februari gesloten vanwege werkzaamheden. De vlonder rond de boom wordt aangepast zodat deze rolstoeltoegankelijk wordt. Daarnaast komen er een duo-schommel, een marktkraam, een muziekbloem en een tipitent in de Krijgerskrael.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - De rechtbank heeft de gemeente Tholen teruggefloten voor het eerder beoogde hotel op het havenplateau. Dat blijkt uit een tussenuitspraak in een zaak tussen de lokale watersportvereniging en het college van burgemeester en wethouders. Het hotelplan is al even van de baan: de ontwikkelaar heeft nu een woontoren met wooneenheden voor ogen. Maar de juridische procedure liep door.
2 dagen geledenTHOLEN - Nancy Raas-Tophoven en Jan Heshof (PvdA-GroenLinks) noemen het ontbreken van walstroom in de haven van Tholen 'niet toekomstgericht en niet duurzaam'. In schriftelijke vragen aan het college dringen ze aan om dit toch te realiseren.
3 dagen geledenTHOLEN - Het Cultuurplein Tholen (CPT) heeft haar werkzaamheden per 1 januari 2026 stopgezet. Volgens het bestuur biedt de nieuwe koers van de gemeente minder ruimte voor de rol die de vereniging in de afgelopen elf jaar heeft vervuld.
3 dagen geleden