Werkzaamheden op begraafplaatsen Stavenisse
STAVENISSE - De gemeente Tholen meldt dat van dinsdag 14 juni tot en met vrijdag 24 juni er werkzaamheden verricht worden op de oude en nieuwe begraafplaats in Stavenisse. Dit zorgt ervoor dat de begraafplaatsen op de doordeweekse werkdagen, van 07:30 uur tot 18:00 uur, gesloten zijn voor bezoekers.
Na 18:00 uur tot zonsondergang is de oude en nieuwe begraafplaats doordeweeks wel open voor bezoekers. In het weekend zijn de begraafplaatsen van zonsopkomst tot zonsondergang te bezoeken.
Werkzaamheden
De werkzaamheden bestaan uit het verwijderen van oude grafstenen op de oude begraafplaats, waarvan geen rechthebbende bekend is. Naast dat, worden er ook grafmonumenten verwijderd, waarvan de rechthebbende afstand hebben gedaan. Bij graven die voor 1973 zijn uitgegeven, worden alleen de grafstenen verwijderd. Voor graven die na 1973 zijn uitgegeven, waarbij de rechten of niet verlengd, of verlopen zijn, wordt de aanwezige grafbedekking en de stoffelijke resten verwijderd. Op de nieuwe begraafplaats worden de stoffelijke resten dan herbegraven.
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - Inwoners die in september boompjes hebben besteld, kunnen hun jonge bomen ophalen op donderdag 4, vrijdag 5 of zaterdag 6 december. De uitgifte vindt plaats tussen 11.00 en 16.00 uur op de gemeentewerkplaats (Nijverheidsweg 34 in Sint-Maartensdijk). In totaal worden er dit jaar 5.081 boompjes uitgedeeld in de gemeente Tholen, geholpen door een team van vrijwilligers.
1 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Op de A58 en A4 rondom Bergen op Zoom en Roosendaal staan dinsdagochtend lange files door een ongeval en een autobrand. Op beide snelwegen staan de vertragingen van zo'n 45 minuten. Ook bij afslag Tholen staat er een file.
6 uur geledenTHOLEN- De kerstvakantie staat voor de deur en Jij op Tholen heeft weer een leuk en veelzijdig programma voor kinderen en jongeren. Van schaatsen en een escapegame tot een NERF Battle en een kerstfestijn: er is voor ieder wat wils. Inschrijven is vanaf deze week mogelijk, maar wees er snel bij, want vol is vol.
7 uur geledenSCHERPENISSE - In de Hoge Markt verdwijnen elf parkeerplekken en in de Spuidamstraat komen er veertien bij. Dat blijkt uit het nieuwe ontwerp van de gemeente voor deze straten in Scherpenisse waar inwoners binnenkort hun mening over kunnen geven. Ook komt er meer groen in de Hoge Markt.
1 dag geledenTHOLEN - Een inwoner van de gemeente Tholen heeft afgelopen weekend de hoofdprijs van 1,2 miljoen euro gewonnen bij de Lotto. Het winnende lot was een abonnement, waarmee de speler zes van de zeven getrokken cijfers goed had voorspeld.
1 dag geledenTHOLEN - Een bestuurster is afgelopen nacht op de Postweg in Tholen opnieuw in de problemen gekomen. Volgens getuigen reed de vrouw opvallend slingerend waarna ze in de berm belandde, een boom schampte en pas tientallen meters verder tot stilstand kwam. Het was haar tweede incident in een korte tijd.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geleden