Werkzaamheden op begraafplaatsen Stavenisse
STAVENISSE - De gemeente Tholen meldt dat van dinsdag 14 juni tot en met vrijdag 24 juni er werkzaamheden verricht worden op de oude en nieuwe begraafplaats in Stavenisse. Dit zorgt ervoor dat de begraafplaatsen op de doordeweekse werkdagen, van 07:30 uur tot 18:00 uur, gesloten zijn voor bezoekers.
Na 18:00 uur tot zonsondergang is de oude en nieuwe begraafplaats doordeweeks wel open voor bezoekers. In het weekend zijn de begraafplaatsen van zonsopkomst tot zonsondergang te bezoeken.
Werkzaamheden
De werkzaamheden bestaan uit het verwijderen van oude grafstenen op de oude begraafplaats, waarvan geen rechthebbende bekend is. Naast dat, worden er ook grafmonumenten verwijderd, waarvan de rechthebbende afstand hebben gedaan. Bij graven die voor 1973 zijn uitgegeven, worden alleen de grafstenen verwijderd. Voor graven die na 1973 zijn uitgegeven, waarbij de rechten of niet verlengd, of verlopen zijn, wordt de aanwezige grafbedekking en de stoffelijke resten verwijderd. Op de nieuwe begraafplaats worden de stoffelijke resten dan herbegraven.
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - Locoburgemeester Corniel van Leeuwen is geschrokken van de twee explosies die de afgelopen nachten plaatsvonden aan de Bloemenlaan in Sint-Maartensdijk. Dat staat in een statement dat de gemeente Tholen woensdagmiddag heeft gedeeld. Van Leeuwen staat momenteel in contact met de direct omwonenden.
14 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Voor de tweede nacht op rij is er een explosie geweest aan de Bloemenlaan in Sint-Maartensdijk. Dit keer was het raak bij de buren van de woning waar in de nacht van maandag op dinsdag nog een vuurwerkbom ontplofte. De voordeur van de woning raakte daarbij zwaar beschadigd. De politie onderzoekt beide incidenten.
18 uur geledenZEELAND - Meer belastingkorting voor werkenden, iets lagere belastingtarieven, maar ook duurder leidingwater en minder voordeel voor ouderen. Het kabinet presenteerde dinsdag op Prinsjesdag de plannen voor 2027. Onderaan de streep gaat de gemiddelde Nederlander er volgend jaar volgens de ramingen nét op achteruit. Wat merken inwoners daarvan in hun portemonnee?
20 uur geledenPOORTVLIET - Wat leeft er in Poortvliet? Wat is er nodig om het dorp leefbaar en betrokken te houden? Die vragen staan centraal tijdens de dorpsavond die Samen Poortvliet op woensdag 16 september organiseert. De avond is bedoeld voor alle inwoners van Poortvliet. De inloop begint om 19.00 uur in de foyer van de Woonboulevard aan de Paasdijkweg. Om 19.30 uur start het programma.
1 dag geledenTHOLEN - Montessorischool De Kraal vierde woensdag 9 september een bijzondere mijlpaal: 40 jaar Montessori-onderwijs in Tholen. Om dat jubileum te vieren, werd het een swingende en muzikale dag voor de leerlingen.
1 dag geledenTHOLEN - Het Zeeuws Flexvervoer wordt door reizigers flink gewaardeerd. Gemiddeld geven zij het vervoer een 4,8 uit 5. Inmiddels hebben bijna 39.000 Zeeuwen een Flexaccount en worden maandelijks ruim 19.000 ritten gemaakt. Toch zijn er ook verbeterpunten. Vooral de digitale systemen blijven achter.
1 dag geledenTHOLEN - Hij eindigde op donderdagavond zoals hij maandag begon: droog en zonnig. Dat bij de twee tussenliggende dagen van de Thoolse avondvierdaagse paraplu's en poncho's de boventoon voerden, mocht de pret bij de 430 deelnemers niet drukken. Voor de 31e keer trokken Tholenaren, jong en oud, hun wandelschoenen aan voor een wandeling van drie of vijf kilometer langs de mooiste plekjes van de stad.
2 dagen geleden