Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Werkzaamheden derde ontsluiting Tholen hervat: plaatsing twee 'bypasses'

Werkzaamheden derde ontsluiting Tholen hervat: plaatsing twee 'bypasses'

THOLEN - De werkzaamheden voor de derde ontsluiting Tholen zijn hervat. De afgelopen weken voerde Heijmans nabij de N286 herstelwerkzaamheden uit die noodzakelijk waren als gevolg van de stillegging. Het bedrijf is deze week begonnen met de voorbereidende werkzaamheden. Zo worden er eerst twee bypasses aangelegd. 

Een bypass is een tijdelijke weg die met een boog om het werkvak ligt. Dit zorgt ervoor dat het verkeer tijdens de werkzaamheden altijd door kan blijven rijden. Eén van de twee bypasses komt bij de N286. Deze leidt het verkeer om het viaduct heen. De tweede bypass komt bij de rotonde Zoekweg-Molenvlietsedijk. De maximale snelheid ter hoogte van het werk blijft 50 km per uur, zodat er veilig gewerkt kan worden. De bypass gaat naar verwachting in de laatste week van april open.

Deze week is gestart met het aanleggen van de bypass ter hoogte van rotonde Zoekweg-Molenvlietsedijk. Deze bypass is naar verwachting op 7 april gereed. Vanaf 11 april starten de werkzaamheden van fase 3. Daarvoor wordt de Molenvlietsedijk afgesloten vanaf de rotonde Zoekweg tot en met de kruising Hoogaarsstraat. De inwoners van de wijk Dalempolder en omgeving ontvangen hierover een brief. Deze bypass is een volwaardige geasfalteerde weg, met voetpad, fietsstroken en een rijstrook voor twee richtingen. De bypass zorgt ervoor dat al het verkeer vanuit Dalempolder en vanuit het centrum richting de Zoekweg en andersom veilig doorgang kan blijven vinden tijdens de werkzaamheden. 

Voor de veiligheid heeft de gemeente gescheiden omleidingsroutes voor gemotoriseerd en ongemotoriseerd verkeer door de wijk Dalempoler uitgewerkt. Het gemotoriseerde verkeer wordt omgeleid via de Koningin Julianastaat en het ongemotoriseerde verkeer via de Hoogaarsstraat en deels via het bestaande voetpad richting de Machteld van Gelrestaat. Hierdoor kunnen scholieren en wijkbewoners zich veilig door de wijk verplaatsen richting de scholen. 

De concrete planning voor de werkzaamheden die daarop volgen, wordt op dit moment nog uitgewerkt.

Meer uit Tholen

ChristenUnie wil ‘opstaan voor een mooi Tholen’ in nieuw verkiezingsprogramma

THOLEN - De ChristenUnie Tholen heeft maandagmiddag het verkiezingsprogramma voor de verkiezingen in maart gepresenteerd. Onder de leus 'Opstaan voor een mooi Tholen' kijkt de partij vooruit op de komende vier jaar. De ChristenUnie maakt inmiddels al twaalf jaar deel uit van het dagelijks bestuur van de gemeente.

18 uur geleden
Fietsen en lezen tegelijk: Vier nieuwe leesmeterfietsen voor bibliotheken

THOLEN - In de bibliotheek van de Brede School in Tholen zijn woensdagochtend vier nieuwe leesmeterfietsen in gebruik genomen. Oussama, Chayenne, Noah en Kees mochten de eerste leesmeters maken.

21 uur geleden
Schutse Zorg ontslaat medewerker na vermeend seksueel wangedrag bij inwoners

SINT-ANNALAND - De medewerker die eerder op non-actief was gesteld door Schutse Zorg na mogelijk seksueel wangedrag bij bewoners, is op staande voet ontslagen. Volgens een onafhankelijk onderzoek heeft hij 'professionele en persoonlijke grenzen' overschreden.

1 dag geleden
Thoolse feestvierder Christian pleit voor terugkeer Leutbus met Vastenavond

THOLEN - Een veilige en betaalbare oplossing voor Thoolse feestvierders die met Vastenavond de oversteek maken naar Bergen op Zoom. Dat is waar Christian Taalman uit Tholen zich deze dagen voor inzet. Hij pleit voor de terugkeer van de Leutbus: een nachtbus die elke carnavalsavond het eiland Tholen met de Brabantse stad verbindt.

1 dag geleden
Tholense Boys druipt af, Stavenisse verslaat nummer twee en acht goals bij Smerdiek [SPEELRONDE 12 & 14]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 24 januari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 14 in de Derde Klasse en speelronde 12 in de Vierde en Vijfde Klasse.

1 dag geleden
Deze kandidaten stellen zich verkiesbaar voor FvD Tholen: Liesje (37) voert lijst aan

THOLEN - Forum voor Democratie (FvD) heeft maandag haar kandidatenlijst voor Tholen bekendgemaakt. In maart staat de partij hier voor het eerst op de kieslijst. Aan het roer staat een bekend gezicht: Liesje Heuseveldt-van der Zande.

2 dagen geleden
Werkzaamheden Thoolse brug eerder klaar, komende dagen geen afsluitingen meer

HALSTEREN/THOLEN - De onderhoudswerkzaamheden aan de Thoolse brug zijn in de nacht van maandag op dinsdag afgerond. Daardoor hoeft de brug de komende dagen niet meer dicht, bevestigt een woordvoerder van Rijkswaterstaat.

2 dagen geleden