Werkzaamheden derde ontsluiting Tholen binnenkort van start
THOLEN - Om de bereikbaarheid van de stad Tholen en het bedrijventerrein te verbeteren, realiseert de gemeente Tholen een derde ontsluiting ter hoogte van de Molenvlietsedijk en de N286. Gemeente Tholen en Heijmans tekenden in augustus hiervoor een overeenkomst. De werkzaamheden voor de derde ontsluiting starten op 26 september. Vanaf dat moment wordt het viaduct over de N286 voor alle verkeer afgesloten. Hiervoor worden omleidingsroutes ingesteld en aangekondigd via borden.
Voordat de werkzaamheden starten organiseren de gemeente Tholen en Heijmans een inloopbijeenkomst op woensdag 14 september tussen 19.00 en 21.00 uur bij Sport- en Gemeenschapscentrum Meulvliet in Tholen. Omwonenden zijn hierover via een brief geïnformeerd. Ook andere belangstellenden zijn welkom. Tijdens de inloopbijeenkomst kunt u vragen stellen over de realisatie van de derde ontsluiting. Ook informeren de gemeente en Heijmans u onder andere over de planning, omleidingsroutes, verkeersveiligheid en het landschappelijk inrichtingsplan.
Voorbereidende werkzaamheden
Voor 26 september voert de gemeente voorbereidende werkzaamheden uit. “Zo zijn we op dit moment bezig met werkzaamheden aan kabels en leidingen. En starten we binnenkort met het kappen en verplanten van bomen. Deze werkzaamheden kunnen lichte verkeershinder of geluidsoverlast geven”, aldus de gemeente.
Lees ook
Gemeente Tholen en Heijmans tekenen overeenkomst voor realisatie derde ontsluiting Tholen
Meer uit Tholen
ZEELAND - Werknemers in het streekvervoer leggen donderdag 22 oktober opnieuw het werk neer. Vakbond FNV heeft de staking aangekondigd vanwege de vastgelopen cao-onderhandelingen. De bond wil dat werkgevers afzien van verslechteringen van de arbeidsvoorwaarden.
15 uur geleden[Advertorial] MIDDELHARNIS/THOLEN - Ruim twee jaar na de opening van de nieuwbouw van Hospice Calando uit Middelharnis is het moment daar dat het hospice zich nader introduceert bij de Thoolse bevolking. Ook op Tholen is er namelijk sprake van een toenemende vraag naar palliatieve zorg, en Hospice Calando wil er ook zijn voor de mensen uit Tholen en omgeving.
17 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - De jaarlijkse collecteweek van de Dierenbescherming heeft dit jaar in Sint-Maartensdijk 615,71 euro opgebracht. De organisatie bedankt alle vrijwilligers en donateurs voor hun inzet en gift.
21 uur geledenSINT-ANNALAND - De gemeente Tholen koopt de oude brandweerauto van het korps Sint-Annaland voor 10.000 euro van de Veiligheidsregio Zeeland en schenkt de wagen aan Oekraïne. De gemeenteraad nam het voorstel donderdag 15 oktober aan.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Mooi nieuws voor Koninklijke Fanfare Accelerando. De muziekvereniging uit Sint-Annaland is uitgeroepen tot Club van de Week en krijgt 5.000 euro van de VriendenLoterij. Met het geld start de vereniging een blazersklas voor aspirant-leden.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Even alle zorgen vergeten, genieten van persoonlijke aandacht en heerlijk verwend worden. Dat was het doel van de speciale verwendag 'Vrouwen voor Vrouwen', die vrijdag 9 oktober werd georganiseerd door Raad en Daad, onderdeel van het Leger des Heils op Tholen. Het werd een hartverwarmende ochtend vol ontspanning, gezelligheid en bijzondere ontmoetingen.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Dameszangvereniging Kir Royal viert op zaterdag 31 oktober haar 20-jarig bestaan met een feestelijke jubileumdag in Loods 20E. Een bijzondere mijlpaal waar huidige leden, oud-leden, familie, vrienden en andere muziekliefhebbers samen bij stil zullen staan.
2 dagen geleden