Werkzaamheden derde ontsluiting Tholen binnenkort van start
THOLEN - Om de bereikbaarheid van de stad Tholen en het bedrijventerrein te verbeteren, realiseert de gemeente Tholen een derde ontsluiting ter hoogte van de Molenvlietsedijk en de N286. Gemeente Tholen en Heijmans tekenden in augustus hiervoor een overeenkomst. De werkzaamheden voor de derde ontsluiting starten op 26 september. Vanaf dat moment wordt het viaduct over de N286 voor alle verkeer afgesloten. Hiervoor worden omleidingsroutes ingesteld en aangekondigd via borden.
Voordat de werkzaamheden starten organiseren de gemeente Tholen en Heijmans een inloopbijeenkomst op woensdag 14 september tussen 19.00 en 21.00 uur bij Sport- en Gemeenschapscentrum Meulvliet in Tholen. Omwonenden zijn hierover via een brief geïnformeerd. Ook andere belangstellenden zijn welkom. Tijdens de inloopbijeenkomst kunt u vragen stellen over de realisatie van de derde ontsluiting. Ook informeren de gemeente en Heijmans u onder andere over de planning, omleidingsroutes, verkeersveiligheid en het landschappelijk inrichtingsplan.
Voorbereidende werkzaamheden
Voor 26 september voert de gemeente voorbereidende werkzaamheden uit. “Zo zijn we op dit moment bezig met werkzaamheden aan kabels en leidingen. En starten we binnenkort met het kappen en verplanten van bomen. Deze werkzaamheden kunnen lichte verkeershinder of geluidsoverlast geven”, aldus de gemeente.
Lees ook
Gemeente Tholen en Heijmans tekenen overeenkomst voor realisatie derde ontsluiting Tholen
Meer uit Tholen
STEENBERGEN - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is? Waar komt de liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er zo mooi aan het werk? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: Cynthia Boer en Francis Gunter, industrieel naaisters bij Insulcon B.V.
1 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Nelia van den Berg die de spotlight mocht vangen.
4 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis is vanaf 1 oktober gestart met een speciale vrouwenhartpolikliniek. Op deze nieuwe polikliniek krijgen patiënten met onbegrepen hartklachten meer tijd, aandacht en begeleiding. Daarmee speelt Bravis in op groeiende inzichten binnen de cardiologie. Hart- en vaatziekten uiten zich bij vrouwen namelijk niet altijd op dezelfde manier als bij mannen.
1 dag geledenNIEUW-VOSSEMEER/OUD-VOSSEMEER - Inwoners van Oud-Vossemeer en Nieuw-Vossemeer kunnen op zaterdag 10 oktober meepraten over twee nieuwe objecten die bij de dorpen komen te staan. Dit gebeurt bij de voormalige veerverbinding over het Schelde-Rijnkanaal. De objecten moeten verwijzen naar de oude verdedigingslinie en een symbolische verbinding vormen tussen beide dorpen.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - De Hervormde gemeente van Sint Philipsland organiseert dit weekend weer een jaarmarkt. Rond het kerkgebouw kunnen bezoekers bij verschillende standhouders rondstruinen of een ritje maken met paard en wagen.
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER/STEENBERGEN - Het verkeer moet vanaf vanavond rekening houden met een langdurige afsluiting van de Vossemeersebrug. De brug tussen Oud-Vossemeer en Steenbergen gaat om 21.00 uur dicht en blijft acht weken afgesloten voor onderhoudswerkzaamheden.
2 dagen geledenZEELAND - Organisaties kunnen vanaf maandag 5 oktober opnieuw een ontheffing aanvragen voor de periode waarin de Westerscheldetunnel wordt afgesloten. In deze tweede aanvraagronde kunnen voor het eerst ook organisaties die collectief personenvervoer verzorgen een aanvraag indienen. Daarnaast kunnen bedrijven en organisaties in het vracht- en goederenvervoer en noodzakelijk werkverkeer opnieuw een aanvraag doen.
2 dagen geleden