Wellenreuther niet helemaal tevreden met Johan Cruijff Schaal
EINDHOVEN (ANP) - Timon Wellenreuther speelde een hoofdrol voor Feyenoord in de strafschoppenserie tegen PSV om winst van de Johan Cruijff Schaal. De nieuwe eerste doelman van de club uit Rotterdam stopte een inzet van Johan Bakayoko en zag Guus Til overschieten. Toch was hij niet helemaal tevreden na de eerste prijs van het seizoen.
"Ik speelde niet geweldig, maar ook dan moet je scherp blijven" , zei Wellenreuther. "Gelukkig kon ik dat in de strafschoppenserie laten zien. Als keeper kan je in zo'n serie alleen maar winnen, dat is mentaal wel gunstig. Je moet erin geloven dat je de bal gaat pakken en dat heb ik geprobeerd."
Wellenreuther kreeg afgelopen vrijdag van zijn nieuwe trainer Brian Priske te horen dat hij en niet Justin Bijlow voorlopig de eerste doelman van Feyenoord is. "Ik voelde het vertrouwen van iedereen", zei hij. "Mijn gevoel is goed. Ik heb nooit nagedacht over een rol als tweede keeper, dat is niet hoe ik in elkaar zit. Justin Bijlow en ik zijn allebei winnaars. Dus als hij keept, dan help ik hem. En nu is dat andersom."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.
4 uur geledenWARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.
6 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - In voetbalstadion de ArenA in Amsterdam kunnen naamgenoten van Johan Cruijff op zijn geboortedag een gratis stadiontour krijgen. De rondleidingen zijn ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van de ArenA. Ze vinden plaats op 25 april tussen 09.30 en 18.00 uur. Bezoekers krijgen de kans om met de Champions League-beker uit 1972 op de foto te gaan.
8 uur geleden