Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wellenreuther niet helemaal tevreden met Johan Cruijff Schaal

Wellenreuther niet helemaal tevreden met Johan Cruijff Schaal

EINDHOVEN (ANP) - Timon Wellenreuther speelde een hoofdrol voor Feyenoord in de strafschoppenserie tegen PSV om winst van de Johan Cruijff Schaal. De nieuwe eerste doelman van de club uit Rotterdam stopte een inzet van Johan Bakayoko en zag Guus Til overschieten. Toch was hij niet helemaal tevreden na de eerste prijs van het seizoen.

"Ik speelde niet geweldig, maar ook dan moet je scherp blijven" , zei Wellenreuther. "Gelukkig kon ik dat in de strafschoppenserie laten zien. Als keeper kan je in zo'n serie alleen maar winnen, dat is mentaal wel gunstig. Je moet erin geloven dat je de bal gaat pakken en dat heb ik geprobeerd."

Wellenreuther kreeg afgelopen vrijdag van zijn nieuwe trainer Brian Priske te horen dat hij en niet Justin Bijlow voorlopig de eerste doelman van Feyenoord is. "Ik voelde het vertrouwen van iedereen", zei hij. "Mijn gevoel is goed. Ik heb nooit nagedacht over een rol als tweede keeper, dat is niet hoe ik in elkaar zit. Justin Bijlow en ik zijn allebei winnaars. Dus als hij keept, dan help ik hem. En nu is dat andersom."

Meer uit Voetbal

Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

10 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

11 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

13 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

13 uur geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

13 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

14 uur geleden
Ronaldo verbreekt record met zesde WK-deelname voor Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.

19 uur geleden