Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wellenreuther niet helemaal tevreden met Johan Cruijff Schaal

Wellenreuther niet helemaal tevreden met Johan Cruijff Schaal

EINDHOVEN (ANP) - Timon Wellenreuther speelde een hoofdrol voor Feyenoord in de strafschoppenserie tegen PSV om winst van de Johan Cruijff Schaal. De nieuwe eerste doelman van de club uit Rotterdam stopte een inzet van Johan Bakayoko en zag Guus Til overschieten. Toch was hij niet helemaal tevreden na de eerste prijs van het seizoen.

"Ik speelde niet geweldig, maar ook dan moet je scherp blijven" , zei Wellenreuther. "Gelukkig kon ik dat in de strafschoppenserie laten zien. Als keeper kan je in zo'n serie alleen maar winnen, dat is mentaal wel gunstig. Je moet erin geloven dat je de bal gaat pakken en dat heb ik geprobeerd."

Wellenreuther kreeg afgelopen vrijdag van zijn nieuwe trainer Brian Priske te horen dat hij en niet Justin Bijlow voorlopig de eerste doelman van Feyenoord is. "Ik voelde het vertrouwen van iedereen", zei hij. "Mijn gevoel is goed. Ik heb nooit nagedacht over een rol als tweede keeper, dat is niet hoe ik in elkaar zit. Justin Bijlow en ik zijn allebei winnaars. Dus als hij keept, dan help ik hem. En nu is dat andersom."

Meer uit Voetbal

Lazio wint thuis van Genoa, doelpunt van Taylor

ROME (ANP) - SS Lazio heeft thuis met 3-2 gewonnen van Genoa. Kenneth Taylor, die in de winterstop van Ajax naar Lazio ging, maakte het tweede doelpunt voor de Romeinen. Lazio staat na 23 wedstrijden op de achtste plaats. Genoa is zestiende in de Italiaanse Serie A.

1 uur geleden
NAC speelt thuis met 2-2 gelijk tegen FC Twente

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.

2 uur geleden
Sc Heerenveen legt jonge aanvaller Gürbüz langer vast

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.

5 uur geleden
NAC geeft technisch directeur Maas contract voor onbepaalde tijd

BREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.

5 uur geleden
PSV verhuurt verdediger Nagalo aan Konyaspor

EINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.

7 uur geleden
Belgische Racing Genk bestraft voor wangedrag fans in Utrecht

NYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.

10 uur geleden
Van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.

23 uur geleden