Wellenreuther niet helemaal tevreden met Johan Cruijff Schaal
EINDHOVEN (ANP) - Timon Wellenreuther speelde een hoofdrol voor Feyenoord in de strafschoppenserie tegen PSV om winst van de Johan Cruijff Schaal. De nieuwe eerste doelman van de club uit Rotterdam stopte een inzet van Johan Bakayoko en zag Guus Til overschieten. Toch was hij niet helemaal tevreden na de eerste prijs van het seizoen.
"Ik speelde niet geweldig, maar ook dan moet je scherp blijven" , zei Wellenreuther. "Gelukkig kon ik dat in de strafschoppenserie laten zien. Als keeper kan je in zo'n serie alleen maar winnen, dat is mentaal wel gunstig. Je moet erin geloven dat je de bal gaat pakken en dat heb ik geprobeerd."
Wellenreuther kreeg afgelopen vrijdag van zijn nieuwe trainer Brian Priske te horen dat hij en niet Justin Bijlow voorlopig de eerste doelman van Feyenoord is. "Ik voelde het vertrouwen van iedereen", zei hij. "Mijn gevoel is goed. Ik heb nooit nagedacht over een rol als tweede keeper, dat is niet hoe ik in elkaar zit. Justin Bijlow en ik zijn allebei winnaars. Dus als hij keept, dan help ik hem. En nu is dat andersom."
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP/AFP) - Donald Trump is vrijdag aanwezig bij de loting van het wereldkampioenschap voetbal in het Kennedy Center in Washington. Dat bevestigde Karoline Leavitt, woordvoerster van het Witte Huis. De president van de Verenigde Staten is voorzitter van de raad van bestuur van het Kennedy Center.
2 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.
4 uur geledenZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.
7 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.
11 uur geleden