Wellenreuther niet helemaal tevreden met Johan Cruijff Schaal
EINDHOVEN (ANP) - Timon Wellenreuther speelde een hoofdrol voor Feyenoord in de strafschoppenserie tegen PSV om winst van de Johan Cruijff Schaal. De nieuwe eerste doelman van de club uit Rotterdam stopte een inzet van Johan Bakayoko en zag Guus Til overschieten. Toch was hij niet helemaal tevreden na de eerste prijs van het seizoen.
"Ik speelde niet geweldig, maar ook dan moet je scherp blijven" , zei Wellenreuther. "Gelukkig kon ik dat in de strafschoppenserie laten zien. Als keeper kan je in zo'n serie alleen maar winnen, dat is mentaal wel gunstig. Je moet erin geloven dat je de bal gaat pakken en dat heb ik geprobeerd."
Wellenreuther kreeg afgelopen vrijdag van zijn nieuwe trainer Brian Priske te horen dat hij en niet Justin Bijlow voorlopig de eerste doelman van Feyenoord is. "Ik voelde het vertrouwen van iedereen", zei hij. "Mijn gevoel is goed. Ik heb nooit nagedacht over een rol als tweede keeper, dat is niet hoe ik in elkaar zit. Justin Bijlow en ik zijn allebei winnaars. Dus als hij keept, dan help ik hem. En nu is dat andersom."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
7 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
10 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
10 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
12 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
12 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
12 uur geleden