Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weghorst na besmetting mogelijk weer in actie voor Wolfsburg

Weghorst na besmetting mogelijk weer in actie voor Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Aanvaller Wout Weghorst is beschikbaar voor VfL Wolfsburg in het duel in de Champions League van dinsdag met Red Bull Salzburg. De Nederlander zat twee weken in quarantaine na een coronabesmetting. "Wout heeft getraind. Het zag er goed uit, maar we moeten afwachten hoe hij reageert", vertelde trainer Florian Kohfeldt, de opvolger van de vorige week ontslagen Mark van Bommel.

"Het ligt voor de hand dat hij nog niet de volle negentig minuten kan meespelen. Ik laat die beslissing volledig over aan onze medische staf en neem geen enkel risico. We hebben dit weekeinde laten zien dat we aanvallend ook andere opties hebben", aldus Kohfeldt, die zijn ploeg zaterdag met 2-0 zag winnen bij Bayer Leverkusen. Lukas Nmecha, tegen Leverkusen eenmaal scorend, is een alternatief voor Weghorst.

Wolfsburg staat onderaan in groep G met 2 punten uit drie duels. Salzburg gaat aan de leiding met 7 punten. Twee weken geleden wonnen de Oostenrijkers het eerste onderlinge duel met 3-1. "Het is nog niet uitzichtloos", zei Kohfeldt. "Maar een zege op Salzburg zou wel helpen om nog een kans te hebben na de kerst nog de Champions League-hymne te horen in ons stadion."

Meer uit Voetbal

Slot ziet duel in eindfase eindelijk kant van Feyenoord op vallen

ROTTERDAM (ANP) - Arne Slot was allesbehalve tevreden over het spel van Feyenoord tegen FC Volendam (3-1). De trainer van de Rotterdammers was wel blij dat het in de eindfase van een wedstrijd eindelijk een keer de goede kant op viel voor zijn elftal.

3 uur geleden
Giménez voorkomt in blessuretijd nieuw puntenverlies Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is in de Eredivisie ternauwernood aan nieuw puntenverlies ontsnapt. Vier dagen na de nederlaag tegen PSV (1-2), nam de regerend kampioen via topscorer Santiago Giménez pas diep in blessuretijd afstand van FC Volendam. Daarna scoorde ook Igor Paixão nog: 3-1. Feyenoord behoudt zo 10 punten achterstand op PSV, dat eerder op donderdag sc Heerenveen met 2-0 versloeg.

5 uur geleden
Recordreeks van Hiddink begint nu zelfs bij trainer Bosz te leven

EINDHOVEN (ANP) - De recordreeks die Peter Bosz met PSV neer kan zetten, begint nu ook bij de trainer zelf te leven. "Het komt nu wel dichtbij, hoe mooi zou dat zijn?", aldus Bosz na de zege van 2-0 op sc Heerenveen tegen ESPN.

6 uur geleden
PSV beleeft ook tegen Heerenveen zorgeloze avond en blijft winnen

EINDHOVEN (ANP) - PSV is hard op weg om de winterstop in te gaan zonder puntenverlies. De Eindhovenaren versloegen sc Heerenveen met 2-0 en zijn ook na vijftien duels in de Eredivisie nog foutloos. PSV speelt volgende week zondag de laatste competitiewedstrijd van dit jaar, bij AZ.

7 uur geleden
PSV wint tegen sc Heerenveen (2-0) ook vijftiende competitieduel

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft ook de vijftiende competitiewedstrijd van dit seizoen gewonnen. Het elftal van trainer Peter Bosz zette sc Heerenveen met 2-0 aan de kant. PSV heeft nu 13 punten voorsprong op eerste achtervolger Feyenoord, dat later op donderdag tegen FC Volendam speelt.

7 uur geleden
Eerste basisplaats Milambo bij Feyenoord, Stengs ontbreekt

ROTTERDAM (ANP) - Antoni Milambo begint in de Eredivisie voor het eerst in de basis bij Feyenoord. De 18-jarige middenvelder neemt in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam de plaats in van Ramiz Zerrouki, die op de reservebank zit. Milambo debuteerde in augustus 2021 op 16-jarige leeftijd in de Conference League-wedstrijd tegen FC Luzern in het eerste elftal van Feyenoord.

8 uur geleden
PSV in thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen zonder Schouten

EREDIVISIE (ANP) - Jerdy Schouten ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de basisopstelling van PSV. De middenvelder is niet fit. Schouten speelde zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-2) nog een belangrijke rol als centrale verdediger.

10 uur geleden