Weghorst na besmetting mogelijk weer in actie voor Wolfsburg
WOLFSBURG (ANP) - Aanvaller Wout Weghorst is beschikbaar voor VfL Wolfsburg in het duel in de Champions League van dinsdag met Red Bull Salzburg. De Nederlander zat twee weken in quarantaine na een coronabesmetting. "Wout heeft getraind. Het zag er goed uit, maar we moeten afwachten hoe hij reageert", vertelde trainer Florian Kohfeldt, de opvolger van de vorige week ontslagen Mark van Bommel.
"Het ligt voor de hand dat hij nog niet de volle negentig minuten kan meespelen. Ik laat die beslissing volledig over aan onze medische staf en neem geen enkel risico. We hebben dit weekeinde laten zien dat we aanvallend ook andere opties hebben", aldus Kohfeldt, die zijn ploeg zaterdag met 2-0 zag winnen bij Bayer Leverkusen. Lukas Nmecha, tegen Leverkusen eenmaal scorend, is een alternatief voor Weghorst.
Wolfsburg staat onderaan in groep G met 2 punten uit drie duels. Salzburg gaat aan de leiding met 7 punten. Twee weken geleden wonnen de Oostenrijkers het eerste onderlinge duel met 3-1. "Het is nog niet uitzichtloos", zei Kohfeldt. "Maar een zege op Salzburg zou wel helpen om nog een kans te hebben na de kerst nog de Champions League-hymne te horen in ons stadion."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
3 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
5 uur geleden