Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Wegens succes op herhaling: Delta Individual Ride

Wegens succes op herhaling: Delta Individual Ride

GOES - De afgelopen Delta Ride for the Roses is met 5.000 deelnemers en bijna 200.000 euro opbrengst voor KWF Kankerbestrijding succesvol verlopen. De organisatie heeft naast dit grote, gezamenlijke evenement de Delta Individual Ride gelanceerd. Die kunnen fietsers tot 1 oktober zelfstandig, op een zelfgekozen dag afleggen. 

“Mensen die dit jaar verhinderd waren om deel te nemen aan de Ride kunnen individueel of samen met fietsvrienden de routes rijden van de Delta Ride for the Roses 2022”, aldus de organisatie in een persbericht. “Op deze manier draag je toch je steentje bij aan KWF-onderzoek tegen kanker.”

Toen vorig jaar de Ride wegens corona moest worden afgelast is er voor de eerste keer een Individual Ride georganiseerd. “Met een opbrengst van 130.000 euro was dat een succes. Vandaar dat besloten is om ook in de zomermaanden van dit jaar een Individual Ride te organiseren.” 

Deelnemers die inschrijven ontvangen een pakket thuis met daarin een routekaartje, startnummer, polsbandje en leuke gadgets. De routes die fietsers kunnen kiezen zijn de Ladies Night Ride vanuit Goes: 15 of 30 kilometer, route Midden-Zeeland: 25, 50, 80 of 120 kilometer, Kids Ride vanuit Terneuzen: 15 of 25 kilometer en route Zeeuws-Vlaanderen: 25, 50, 80 of 120 kilometer. “De inschrijfgelden komen volledig ten goede aan het KWF.”

Inschrijven kan via de website www.deltaridefortheroses.nl.

Meer uit Beveland

Duitse windsurfer overleden bij Veerse Meer Kamperland

KAMPERLAND - Een windsurfer is zaterdagmiddag overleden bij het Veerse Meer ter hoogte van Kamperland. Hulpdiensten rukten massaal uit, maar hulp mocht niet meer baten.

14 uur geleden
Rubriek op de werkvloer: ‘Ik hoor regelmatig: ik kom hier al vanaf mijn studententijd’

Goes - Bos Men Shop is een begrip in de Zeeuwse en West-Brabantse winkelstraten. De herenzaak bestaat inmiddels al 103 jaar, is hofleverancier en wordt nog altijd gerund als familiebedrijf. De herenzaak heeft vier winkels, één in Goes, twee in Middelburg en één in Bergen op Zoom, en daarnaast een snelgroeiende webshop. Bos Men Shop heeft een duidelijke missie: elke man eerlijke service en stijlvolle kleding bieden, ongeacht budget of gelegenheid. 

18 uur geleden
Politie waarschuwt voor nepagenten in Goes

GOES - In de regio Oosterscheldebekken zijn momenteel oplichters actief die zich voordoen als politieagenten. De politie waarschuwt via sociale media en roept op om direct actie te ondernemen bij contact met deze fraudeurs.

20 uur geleden
Zeeuwse dag van het paard in Heinkenszand

HEINKENSZAND - De 54e Zeeuwse dag van het paard wordt zaterdag 28 juni gehouden in Heinkenszand. Er is de hele dag van 08.30 tot 17.00 van alles te doen bij Stal Vermue aan de Plattedijk 3.

1 dag geleden
Boeken, plantjes en soep in de deelkast

Ze duiken de laatste jaren steeds vaker op in het straatbeeld: kastjes waar je iets uit mag pakken of juist iets in kunt leggen. Drie bewoners van Goes en Kloetinge vertellen hoe een simpel kastje een plek werd om te delen.

1 dag geleden
Deltaweekend viert gouden jubileum op de Oosterschelde

COLIJNSPLAAT - Dit weekend staat Colijnsplaat in het teken van het Deltaweekend, dat dit jaar zijn 50e editie viert. Drie dagen lang, op vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 juni, kleuren tientallen zeilboten het water van de Oosterschelde tijdens deze bijzondere jubileumuitgave. Het Deltaweekend is inmiddels uitgegroeid tot een toonaangevend zeilevenement in Nederland en brengt jaarlijks zeilliefhebbers uit het hele land en daarbuiten samen voor sportieve competitie en gezelligheid.

1 dag geleden
Stop op gebruik staalslakken in Zeeuwse Wateren

KAMPERLAND - De samenwerkende groene organisaties in Zeeland zijn blij met een besluit van de Tweede Kamer om te stoppen met het gebruik van staalslakken in de natuur. Staalslakken zijn een afvalproduct uit de staalindustrie en kunnen slecht zijn voor het milieu en de gezondheid. Toch werden ze de afgelopen jaren zonder melding gebruikt in Zeeuwse wateren om oevers te verstevigen. Het RIVM en de Inspectie Leefomgeving en Transport waarschuwden al eerder voor de risico's.  

1 dag geleden