
Weg tussen Smerdiek en Stavenisse gaat dicht
SINT MAARTENSDIJK/STAVENISSE - De provinciale weg tussen Sint-Maartensdijk en Stavenisse gaat ruim twee weken dicht. Van maandag 28 oktober tot en met vrijdag 15 november 2019 wordt er in opdracht van de provincie Zeeland aan de N286 gewerkt. Het verkeer wordt tijdens de werkzaamheden omgeleid.
Ter hoogte van de Eerste Dijk worden twee duikers (verbinding tussen twee waterlopen) vervangen door één nieuwe duiker. "Voor het vervangen van de duiker moet de weg opengebroken worden. Daarom is dit deel van de Provincialeweg tijdens de werkzaamheden volledig afgesloten voor verkeer. Fietsers worden aan de westzijde van de Provincialeweg omgeleid. Doorgaand autoverkeer van- en naar Stavenisse wordt via Sint-Annaland omgeleid. De omleidingen zijn ook online te raadplegen", zo laat de provincie weten.
"Ter hoogte van de Keizersweg wordt een nieuw vrijliggend fietspad aangelegd. Het nieuwe fietspad wordt voorzien van een asfaltverharding komt verder van de hoofdrijbaan te liggen. Ook wordt het pad breder gemaakt waardoor fietsers elkaar straks makkelijk vanuit twee richtingen kunnen passeren. Fietsers worden tijdens de werkzaamheden - gescheiden van het autoverkeer - omgeleid via de hoofdrijbaan", besluit men.
Meer uit Tholen
STAVENISSE - Een woning met bijbehorende schuur aan de Kerkstraat in Stavenisse is op 23 mei per direct gesloten op last van de burgemeester. Dat maakt de gemeente Tholen vandaag bekend. De politie heeft de zaak in onderzoek. Over de reden van de sluiting worden vooralsnog geen details bekendgemaakt. In mei werd nog een woning aan de Dokter Bernhardistraat gesloten.
1 uur geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Drinkwater maken van zeewater: in landen als Spanje is het al jarenlang praktijk, maar in Nederland nog nauwelijks getest. Daar komt nu verandering in. Brabant Water is gestart met een grootschalige pilot aan de Oosterschelde. Op een locatie bij de Bergse Diepsluis, onder de rook van Bergen op Zoom, onderzoekt het waterbedrijf hoe van zout water betrouwbaar drinkwater kan worden gemaakt.
5 uur geledenSINT-ANNALAND - Bijna 50 kanshebbers mochten zaterdag een pitch geven tijdens de pitchdag in Groenekan. Ze werden beoordeeld door een vakjury en door andere deelnemers. Dankzij de pitch heeft Anna Zorgt zich geplaatst voor de laatste ronde en maakt daarmee kans op één van de drie Appeltjes van Oranje, elk goed voor een waarde van 25.000 euro.
8 uur geledenSINT PHILIPSLAND - Ondanks de benauwde hitte bleef het zaterdag droog tijdens een gezellige dag in Sint Philipsland. Terwijl bezoekers genoten van een levendige braderie, streden jeugdbrandweerteams uit het hele land op drie locaties in het dorp om de winst.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het de foto van Petra Burremans die de spotlight mocht vangen. Hij maakte deze foto van een tractor in de polders.
1 dag geledenTHOLEN - Taalhuis Tholen zoekt vrijwilligers die mensen willen helpen om anderen beter Nederlands te leren. Met één-op-één begeleiding kunnen nieuwkomers en anderen hun taalvaardigheid verbeteren, van lezen en schrijven tot spreken.
1 dag geledenTHOLEN - De winnaars van de Thoolse fotowedstrijd zijn bekendgemaakt. Met het thema 'De veelzijdigheid van Tholen' wisten tientallen deelnemers de gemeente op verschillende manieren vast te leggen. De drie populairste foto's zijn gekozen op basis van Facebookstemmen, die in totaal meer dan 1400 likes opleverden. Ook werd er een aparte prijs uitgereikt voor de mooiste belevingsfoto.
2 dagen geleden