Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weg tussen Smerdiek en Stavenisse gaat dicht

Weg tussen Smerdiek en Stavenisse gaat dicht

SINT MAARTENSDIJK/STAVENISSE - De provinciale weg tussen Sint-Maartensdijk en Stavenisse gaat ruim twee weken dicht. Van maandag 28 oktober tot en met vrijdag 15 november 2019 wordt er in opdracht van de provincie Zeeland aan de N286 gewerkt. Het verkeer wordt tijdens de werkzaamheden omgeleid.

Ter hoogte van de Eerste Dijk worden twee duikers (verbinding tussen twee waterlopen) vervangen door één nieuwe duiker. "Voor het vervangen van de duiker moet de weg opengebroken worden. Daarom is dit deel van de Provincialeweg tijdens de werkzaamheden volledig afgesloten voor verkeer. Fietsers worden aan de westzijde van de Provincialeweg omgeleid. Doorgaand autoverkeer van- en naar Stavenisse wordt via Sint-Annaland omgeleid. De omleidingen zijn ook online te raadplegen", zo laat de provincie weten.

"Ter hoogte van de Keizersweg wordt een nieuw vrijliggend fietspad aangelegd. Het nieuwe fietspad wordt voorzien van een asfaltverharding komt verder van de hoofdrijbaan te liggen. Ook wordt het pad breder gemaakt waardoor fietsers elkaar straks makkelijk vanuit twee richtingen kunnen passeren. Fietsers worden tijdens de werkzaamheden - gescheiden van het autoverkeer - omgeleid via de hoofdrijbaan", besluit men. 

Meer uit Tholen

Rien Koopman floot op topniveau én runde tegelijk HEMI: ‘Het sprak me aan’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Rien Koopman, CEO van HEMI en voormalig topscheidsrechter.

1 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Verkoeling zoeken bij de Oesterdam’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

4 uur geleden
Vijf weken omrijden: Slaakbrug bij Sint Philipsland dicht voor onderhoud

SINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De Slaakbrug (N257) tussen Sint Philipsland en Steenbergen is de komende vijf weken afgesloten voor onderhoud. Rijkswaterstaat vervangt verschillende onderdelen om de brug veilig te houden. Tijdens de werkzaamheden is de hoofdrijbaan dicht, maar de parallelbaan blijft wel open.

1 dag geleden
Thoolse collectanten gezocht voor collecteweek Prinses Beatrix Spierfonds

THOLEN - Van 6 tot en met 12 september is de landelijke collecteweek van het Prinses Beatrix Spierfonds. In deze week zetten mensen in heel Nederland zich in voor de strijd tegen spierziekten. Het Spierfonds zoekt in heel Nederland extra hulp. Wil jij een paar uurtjes iets betekenen voor een ander? Meld je dan aan als collectant.

1 dag geleden
Auto in de berm Oud-Vossemeer, bestuurster geschrokken

OUD-VOSSEMEER - Een bestuurster van een personenauto is vanmorgen met de schrik vrijgekomen bij een eenzijdig ongeval op de N656 bij Oud-Vossemeer.

1 dag geleden
Achttien kunstenaars openen hun ateliers tijdens Open Atelierroute Tholen

THOLEN - Bezoekers kunnen zaterdag van 11.00 tot 16.30 uur een kijkje nemen in de ateliers verspreid over de gemeente Tholen. Tijdens de Open Atelierroute openen 18 kunstenaars hun deuren en tonen zij hun werk op de plek waar het wordt gemaakt.

2 dagen geleden
Ruim 100 bekeuringen tijdens grote verkeerscontrole op A58 en A4

ZEELAND / WEST-BRABANT - De politie hield donderdag 2 juli een grote verkeerscontrole op de A58 en A4 in Zeeland en West-Brabant. Maar liefst 26 politieagenten deden mee aan de actie die van 09.30 tot 16.00 uur duurde en was gericht op het tegengaan van afleiding in het verkeer.

2 dagen geleden