Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Weg tussen Smerdiek en Stavenisse gaat dicht

Weg tussen Smerdiek en Stavenisse gaat dicht

SINT MAARTENSDIJK/STAVENISSE - De provinciale weg tussen Sint-Maartensdijk en Stavenisse gaat ruim twee weken dicht. Van maandag 28 oktober tot en met vrijdag 15 november 2019 wordt er in opdracht van de provincie Zeeland aan de N286 gewerkt. Het verkeer wordt tijdens de werkzaamheden omgeleid.

Ter hoogte van de Eerste Dijk worden twee duikers (verbinding tussen twee waterlopen) vervangen door één nieuwe duiker. "Voor het vervangen van de duiker moet de weg opengebroken worden. Daarom is dit deel van de Provincialeweg tijdens de werkzaamheden volledig afgesloten voor verkeer. Fietsers worden aan de westzijde van de Provincialeweg omgeleid. Doorgaand autoverkeer van- en naar Stavenisse wordt via Sint-Annaland omgeleid. De omleidingen zijn ook online te raadplegen", zo laat de provincie weten.

"Ter hoogte van de Keizersweg wordt een nieuw vrijliggend fietspad aangelegd. Het nieuwe fietspad wordt voorzien van een asfaltverharding komt verder van de hoofdrijbaan te liggen. Ook wordt het pad breder gemaakt waardoor fietsers elkaar straks makkelijk vanuit twee richtingen kunnen passeren. Fietsers worden tijdens de werkzaamheden - gescheiden van het autoverkeer - omgeleid via de hoofdrijbaan", besluit men. 

Meer uit Tholen

Monique veranderde haar tuin in een plek voor innerlijke rust en deelt die met anderen

OSSENDRECHT/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Monique Snepvangers van The garden of Mala.

6 uur geleden
Brandweer rukt uit voor containerbrand aan Stationsstraat

SINT PHILIPSLAND- De brandweer is vrijdagmiddag uitgerukt naar de Stationsstraat. Hier woedde brand in een container. De brandweerlieden hadden het vuur snel onder controle. De oorzaak van de brand is niet bekend.

7 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Doorkijkfoto met uitzicht op Tholen-stad’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Piet Alkema die de spotlight mocht vangen.

9 uur geleden
Nieuwe dienstregeling: dit verandert er voor busreizigers op Tholen

THOLEN - EBS verzorgt vanaf zondag 13 december het busvervoer in Zeeland. Met de nieuwe concessie gaat ook een nieuwe dienstregeling in. Op Tholen vervallen lijnen en veranderen routes. Op andere trajecten komen er juist extra ritten bij.

1 dag geleden
Minder vacatures in Zeeland, maar personeelstekort blijft nog altijd groot

ZEELAND - Ondanks minder vacatures en iets meer werklozen blijven de personeelstekorten in Zeeland groot. Technologie, vergrijzing en maatschappelijke opgaven veranderen de vraag naar arbeid, blijkt uit het UWV-rapport Regio in Beeld 2026-2027.

1 dag geleden
Prins Leroy maakt tijdens modeshow nieuw motto Woaidaehen bekend

OUD-VOSSEMEER - Carnavalsvereniging De Vlooientrappers trapt zaterdag 7 november het Woaidaehenseizoen af met een modeshow in Café de Hoop. Die avond presenteert de club de nieuwe collectie tijdens Elluf-Elluf.

2 dagen geleden
Levensvlag wordt opnieuw bij het gemeentehuis van Tholen gehesen

THOLEN - Bij het gemeentehuis van Tholen wordt maandag de Levensvlag gehesen. Met de jaarlijkse actie vragen de lokale werkgroep van Stichting Schreeuw om Leven, de NPV en afgevaardigden van de SGP en ChristenUnie aandacht voor de waarde en bescherming van ieder mensenleven.

2 dagen geleden